CLINISOOTHE+ SKIN PURIFIER - Unikátny čistiaci roztok na ochranu pokožky pred znečisťujúcimi látkami a nečistotami, ZABRAŇUJE tvorbe vyrážok a PODPORUJE RÝCHLE HOJENIE. 250ml

Kód: A0648
Značka: CLINISOOTHE
€16,67 / ks €20 vrátane DPH €6,67 / 100 ml
Skladom
Môžeme doručiť do:
17.6.2024
Možnosti doručenia

Clinisoothe+ - Revolučný čistiaci tonik so silnými ochrannými, upokojujúcimi a regeneračnými účinkami. Je to nový objav technológie čistenia pleti, ktorá je základom čistiacich produktov Clinisoothe+, bol prvýkrát publikovaný v British Medical Journal v roku 1915. Odvtedy sa lekárska profesia snaží zdokonaliť toto prirodzené, ale vysoko účinné a pre pokožku bezpečné riešenie

Clinisoothe+ Skin Purifier je prvý svojho druhu, ktorý využíva jedinečný vedecký proces na výrobu stabilného produktu bezpečného pre pokožku.

Vegan Friendly a Cruelty Free

 

 

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Clinisoothe+ Skin Purifier chráni a čistí vašu pokožku pred znečisťujúcimi látkami z prostredia, ktoré spôsobujú starnutie, vyrážky a podráždenie. Naša receptúra ​​využíva pokročilú technológiu chlóru, ktorá upokojuje pokožku na tvári a tele, vyrovnáva začervenanie a podporuje rýchle zotavenie pokožky s viditeľnými výsledkami. Uvedomujeme si, že kožné problémy sú jedinečné a u niektorých ľudí sa netýkajú len tváre. To je dôvod, prečo má naše jemné zloženie pH neutrálne k pokožke a možno ho aplikovať kdekoľvek na tvár alebo telo, kde dochádza k vyrážkam, podráždeniu a začervenaniu. 

Chlór má unikátny oxidačný spôsob pôsobenia, ktorý čistí a poskytuje prečisťujúcu antimikrobiálnu ochranu, no zároveň je šetrný k pokožke: nepoškodzuje, nedráždi ani nesenzibilizuje dermálnu vrstvu.

Clinisoothe+ má pre pokožku neutrálne pH, je netoxický, neobsahuje alkohol a je necytotoxický pre znovu rastúce kožné bunky. Je klinicky formulovaný a dermatologicky testovaný, aby bola zaručená jeho bezpečnosť aj na tej najcitlivejšej pokožke.

7 BENEFITOV v 1 PRELOMOVOM PRODUKTE.

Náš jedinečný laboratórny proces využíva silu chlóru Clinisoothe+ na vytvorenie dokonalého roztoku na čistenie pleti. Clinisoothe+ hypochlorous poskytuje jemné, ale vysoko účinné čistenie za zlomok toxicity tradičných antimikrobiálnych čistiacich chemikálií.

Výsledkom je náš vysoko stabilný, bezolejový roztok chlóru s vysokou čistotou, ktorý čistí a poskytuje antimikrobiálnu ochranu, no zároveň je šetrný k pokožke. Nepoškodzuje, nedráždi ani nesenzibilizuje dermálnu vrstvu a možno ho bezpečne použiť na tvár alebo telo.

 

VHODNÝ AKO NA PROFESIONÁLNE POUŽITIE, TAK I DOMÁCU STAROSTLIVOSŤ

Pred a po Clinisoothe Pred a po Clinisoothe_2

AKO POUŽIŤ

Použitie 100 ml sprejovej fľaše   - Jednoducho nastriekajte Clinisoothe+ Skin Purifier na vyčistenú pleť. Nie je potrebné oplachovať. Používajte ráno a večer po očistení pre optimálne zdravie pokožky. 

Použitie 250 ml nalievacej fľaše - Jednoducho nalejte Clinisoothe+ Skin Purifier na vatový tampón, aby bol presiaknutý. Jemne pretrite tvár a krk alebo postihnutú oblasť. Nie je potrebné oplachovať. Používajte ráno a večer po očistení pre optimálne zdravie pokožky. 

VEDA

Revolučný nový krok vo vašej rutine zdravia pokožky!

VAŠA POKOŽKA A EXPOZÓM

"Expozóm“ sa vzťahuje na sociálne a environmentálne faktory, ktorým je človek vystavený od chvíle, keď sa narodí, až po smrť. Patria sem výživa, znečistenie, UV žiarenie, vírusy, baktérie a ďalšie.

Čistiace mlieka Clinisoothe+ aktívne bojujú proti účinkom exposómu na pokožku. Je klinicky dokázané, že náš produkt znižuje začervenanie, upokojuje pokožku, upokojuje pupienky a poskytuje čistiacu antimikrobiálnu ochranu.

 

O VAŠU POKOŽKU SA STARÁME!

Urobili sme prechod od starostlivosti o pleť k zdraviu pokožky. Naše jedinečné zloženie aktívne ochráni vašu pokožku pred účinkami expozície, ktoré môžu spôsobiť starnutie, podráždenie alebo vyrážky.

Clinisoothe+ tiež pomôže vašej pokožke rýchlo sa zotaviť z drsného vystavenia znečisťujúcim látkam a kontaminácii spôsobenej prostredím, v ktorom žijeme.

Aplikácia Clinisoothe

Clinisoothe+ VZNIKOL ZA PODPORY POPREDNÝCH TECHNOLÓGIÍ A SÚČASNEJ VEDY

Clinisoothe+, vyvinutý poprednými vedcami, je výsledkom dlhoročného výskumu a vývoja na výrobu produktu bezpečného pre pokožku na boj proti účinkom exposómu.

UDRŽATEĽNOSŤ JE PRE NÁS HLAVNOU TÉMOU


 
Záchrana pokožky je jedna vec, ale Clinical Health Technologies, výrobcovia Clinisoothe+, tiež robia všetko pre to, aby zachránili planétuZatiaľ nie sme plne udržateľná kozmetická značka, ale sme na dobrej ceste k dosiahnutiu tohto cieľa.
 
V rámci našej stratégie udržateľnosti skúmame ďalšie spôsoby, ako minimalizovať náš globálny vplyv. Všetky komponenty produktov Clinisoothe+ sú100% recyklovateľné.
 
Nie je vždy ľahké zmenšiť balenie, ak je váš produkt tekutým roztokom, ale usilovne pracujeme na tom, aby sme zabezpečili, že výhody technológie Clinisoothe+ nebudú kompenzované zdrojmi použitými na ich výrobu.

Už teraz vyrábame veľkú časť vlastnej elektriny zo solárnych panelov v našich výrobných zariadeniach a v súčasnosti zvažujeme možnosť prijatia biologicky rozložiteľných obalov vyrobených z vedľajšieho produktu cukrovej trstiny.
 

Clinisoothe neobsahuje žiadne toxíny vrátane alkoholu, parabénov, sulfátov, konzervačných látok, farbív a vôní. Vhodné pre citlivú pokožku. Dermatologicky testované.

Vegan Friendly a Cruelty Free

Doporučená retailová cena je pre 100ml 17,90 Eur s DPH a pre 250ml 20 Eur s DPH.


Zöllner Medical International je výhradným distribútorom značky CLINISEPT+ pre SK trh. V prípade záujmu o ďalšie informácie, prosím kontaktujte nás na našej infolinke 0911 613 737, 0911 373 743, alebo info@zollnermedical.com.

Máte záujem o školenie? Potom Zöllner Academy je tu práve pre vás. Neváhajte a ozvite sa nám ešte dnes! Radi vás zaškolíme, poskytneme marketingové materiály, FB a Instagram prezentáciu, webovú prezentáciu, roll-upy, banery a polepy okien a hlavne máme všetok čas vesmíru, aby sme vás čo najlepšie podporili a pevne stáli pri vašom úspešnom napredovaní!

Váš Zöllner Medical tím 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: