OUTLET CLINISEPT+ PODIATRY STAROSTLIVOSŤ O NOHY - VÝKONNÁ ANTIMIKROBIÁLNA STAROSTLIVOSŤ O NOHY NA POUŽITIE V PODIATRII

Kód: 6594
OUTLET DORUČENIE 24H
Značka: CLINISEPT+
€10 –45 %
podiatry product 250ml spray
€10 –45 % €5,50 / ks €6,60 vrátane DPH €1,10 / 100 ml
Skladom
Môžeme doručiť do:
17.6.2024
Možnosti doručenia

Čistí, deodorizuje a poskytuje výnimočnú mikrobiálnu kontrolu 

DÔVOD ZARADENIA DO OUTLETU:

  • Expirácia: 2024/04

Produkty Clinisept+ Podiatry sú novou inováciou v podiatrii: sú vysoko účinné proti mikroorganizmom, ktoré sú zodpovedné za ohrozenie zdravia nôh, a napriek tomu sú tiež úplne kompatibilné s pokožkou a nespôsobujú podráždenie ani senzibilizáciu. 

„Clinisept+ Podiatry má konkurencieschopnú cenu v porovnaní s chlórhexidínom, ale má lepší bezpečnostný profil s mnohými ďalšími aplikáciami a dlhou životnosťou. Okrem toho sa môže predávať pacientom na domáce použitie v rámci prebiehajúcej liečby. Rozsah podmienok, na ktoré sa dá použiť, je ideálny pre podologickú ambulanciu.“

Ivan Bristow PhD, MSc (Oxon) Podiater, New Forest

Viac info na www.cliniseptplus.sk

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Vylepšite svoju kliniku pomocou Clinisept+

Produkty Clinisept+ Podiatry poskytujú výnimočnú úroveň hygieny pokožky.
Môže sa použiť pred, počas a po podologickom zákroku alebo na účely každodennej starostlivosti o nohy podologickými pacientmi. Pokročilá chlórna receptúra ​​Clinisept+ ochladzuje a upokojuje pokožku a znižuje výskyt začervenania a zápalu. Je vhodný na použitie pri všetkých aplikáciách dolných končatín a na použitie pre tých, ktorí sú náchylní na atletickú nohu.

Clinisept+ Podiatry sa môže predávať na klinikách ako ideálny produkt pre maloobchod ako následná starostlivosť.
Clinisept+ Podiatry je bezpečný a ľahko použiteľný doma a je ideálnym produktom následnej starostlivosti na predaj vašim pacientom: umožňuje im udržiavať optimálnu úroveň hygieny nôh po podologická procedúra na podporu zotavenia alebo môže byť použitá ako súčasť denného režimu zdravia nôh na udržanie chodidiel v zdravom stave. Vhodné pre ľudí so športovou nohou.

Na rozdiel od tradičnej chémie na čistenie pleti, ktorá obsahuje alkohol a chlórhexidín, pokročilá chlórhexidínová technológia Clinisept+ poskytuje jedinečnú oxidačnú metódu pôsobenia, ktorá čistí a poskytuje vysoko účinnú antimikrobiálnu ochranu a zároveň je šetrná k pokožke: nepoškodzuje, nedráždi ani nesenzibilizuje pokožku. 

Clinisept+ Podiatria

Okrem poskytovania lepšej hygieny a znášanlivosti pokožky na klinike, Clinisept+ Podiatry umožňuje pacientom udržiavať optimálnu úroveň hygieny nôh doma, buď po procedúre na podporu zotavenia, alebo ako súčasť denného hygienického režimu. To je výhodné najmä tam, kde by zdravie nôh pacientov prospelo lepšej čistote a mikrobiálnej kontrole.

Popis

Clinisept+ Podiatry Cleansing Antimicrobial Foot Care 100 ml je určený na domáce použitie na zabezpečenie optimálneho zdravia potravín a na upokojenie, upokojenie a podporu vašich nôh.

Clinisept+ Podiatry používa najnovšiu antimikrobiálnu technológiu chlóru na udržanie optimálnej hygieny a zdravia nôh, znižuje začervenanie a poskytuje ideálne podmienky pre rýchle zotavenie pokožky – bez štípania alebo podráždenia.

Výhody

Clinisept+ deodorizuje, znižuje začervenanie a upokojuje svrbenie a podráždenú pokožku. Ideálne na použitie po podologickej liečbe.

Použitie

Jednoducho nastriekajte priamo na pokožku alebo nastriekajte na sterilnú gázu alebo vatový tampón a utrite na chodidlá. Uistite sa, že oblasť je dôkladne navlhčená.

Pre maximálnu starostlivosť o zotavujúcu sa alebo podráždenú pokožku pravidelne nastriekajte Clinisept+ alebo namočte gázu či tampón a nechajte päť až desať minút pôsobiť na postihnutom mieste.

Pre dosiahnutie najlepších výsledkov nechajte pokožku prirodzene vyschnúť. Aby ste udržali podráždenú, svrbivú alebo zotavujúcu sa pokožku čistú a upokojenú, Clinisept+ Podiatry by sa mal aplikovať 2-3 dni.

Vhodné pre

Clinisept+ Podiatry sa odporúča používať pred, počas a po podologickom zákroku. Ako predošetrovací prostriedok na čistenie pleti deodorizuje a zaisťuje vysoko účinnú mikrobiálnu kontrolu. Vďaka neutrálnemu pH a jemnému oxidačnému pôsobeniu sa môže použiť aj na udržanie účinnej hygieny počas a po procedúre bez toho, aby spôsoboval podráždenie.

V aplikáciách po ošetrení udržuje pokožku čistú a poskytuje optimálne podmienky pre prirodzené hojenie.

Clinisept+ Podiatry sa odporúča pre všetky pooperačné zotavenie, každodennú hygienu nôh a zmiernenie boľavých/podráždených nôh. Je vhodný pre tých, ktorí sú náchylní na atletickú nohu, ekzémy, psoriázu a dermatitídu, vhodný aj pre diabetikov.

Veda

Clinisept+ je mnohonásobne ocenená chémia, ktorú používajú, odporúčajú a schvaľujú popredné priemyselné orgány a odborníci z oblasti estetiky, podiatrie, zubného lekárstva a krásy. Predstavuje kvantový skok vpred v tom, ako pleť čistíme a staráme sa o ňu.

  • Inovačný

Clinisept+ ponúka úplne nový prístup k čisteniu pleti, ktorý si rýchlo osvojili poprední svetoví profesionáli v oblasti medicíny, estetiky a zubného lekárstva.

  • Kompatibilné

Predtým produkty, ktoré poskytovali účinné čistenie pleti, neboli úplne kompatibilné s pokožkou. Na porovnanie, Clinisept+ poskytuje vysoko účinné čistenie pleti a je úplne kompatibilný s pokožkou, dokonca aj na citlivej pleti.

  • Efektívne a jemné

Clinisept+ prepisuje knihy pravidiel a je jedinou chémiou, ktorá je dostatočne účinná na čistenie a ochranu pokožky a zároveň je dostatočne jemná, aby nespôsobovala začervenanie, podráždenie alebo citlivosť.


Zöllner Medical International je výhradným distribútorom značky CLINISEPT+ pre SK trh. V prípade záujmu o ďalšie informácie, prosím kontaktujte nás na našej infolinke 0911 613 737, 0911 373 743, alebo info@zollnermedical.com. www.cliniseptplus.sk.

Máte záujem o školenie? Potom Zöllner Academy je tu práve pre vás. Neváhajte a ozvite sa nám ešte dnes! Radi vás zaškolíme, poskytneme marketingové materiály, FB a Instagram prezentáciu, webovú prezentáciu, roll-upy, banery a polepy okien a hlavne máme všetok čas vesmíru, aby sme vás čo najlepšie podporili a pevne stáli pri vašom úspešnom napredovaní!

Váš Zöllner Medical tím 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: