Purifeyes™ 100ml - PROFESIONÁLNA úroveň očnej a periokulárnej hygieny a hygieny očných VIEČOK PO PROCEDÚRE na podporu ZOTAVENIA a ako súčasť dennej starostlivosti o oči, aktívne znižuje ZÁPAL a napomáha REGENERÁCIÍ

Kód: A0643
DORUČENIE 24H NOVÝ HIT Modul množstevní slevy
Značka: CLINISEPT+
€10 / ks €12 vrátane DPH €1 / 10 ml
Skladom
Môžeme doručiť do:
17.6.2024
Možnosti doručenia

Purifeyes™ je revolučný čistiaci a antimikrobiálny prípravok s vyváženým pH, ktorý predstavuje skokovú zmenu v periokulárnej hygiene. Bol vyvinutý v spolupráci a schválený poprednými oftalmológmi a odborníkmi na očnú starostlivosť. 

Purifeyes™ bol vyvinutý s poprednými oftalmológmi, aby poskytoval profesionálnu úroveň očnej a periokulárnej hygieny a redukoval premnoženie mikróbov a zápal, ktorý vedie k dlhodobým príznakom suchého oka, POMÁHA ÚČINNE ZNIŽOVAŤ ZÁPAL A ZJAZVENIE. IDEÁLNY PRE KAŽDÚ KLINIKU, KDE SA VYKONÁVAJÚ OPERÁCIE OČÍ.

Purifeyes™ sa veľmi líši od tradičných antiseptík a čistiacich prostriedkov, ktoré sú toxické pre povrch oka. Použitím oxidačnej metódy pôsobenia, ktorá je nielen účinnejšia, ale aj necytotoxická, nepoškodzuje ľudskú pokožku, mihalnice ani povrch očí ani pri intenzívnom používaní a spĺňa všetky príslušné európske normy.

 Viac info na www.cliniseptplus.sk

 

Detailné informácie

Podrobný popis

KĽÚČOVÉ BENEFITY

  • Účinný čistiaci a antimikrobiálny roztok
  • pH kompatibilné s pokožkou a povrchom očí
  • Nedráždivý
  • Bez alkoholu
  • Kompatibilné s kontaktnými šošovkami

Okrem profesionálneho použitia na klinike je Purifeyes bezpečný a ľahko sa používa aj domaUmožňuje pacientom udržiavať optimálnu úroveň periokulárnej hygieny a hygieny očných viečok po procedúre na podporu zotavenia a ako súčasť dennej starostlivosti o oči a periokulárnej starostlivosti o pokožku. Či už na klinike alebo doma, pokročilá technológia chlóru Purifeyes pomáha znižovať zápal a zjazvenie. Neobsahuje žiadne agresívne chemikálie, takže ho možno bezpečne použiť aj na citlivé oči a pokožku.

Rýchla oxidácia poskytuje vynikajúcu úroveň mikrobiálnej kontroly – Purifeyes prekračuje požiadavky noriem EN1040, EN1276 a EN14476. Purifeyes poskytuje širokospektrálnu antimikrobiálnu aktivitu proti prenosnej respiračnej kontaminácii a organizmom mihalníc a očných viečok zodpovedných za zápal okrajov viečok a suché oči. Purifeyes nepodlieha antimikrobiálnej rezistencii, pretože má oxidačný spôsob pôsobenia.

Purifieyes je klinicky formulovaný tak, aby mal nízku koncentráciu, ale bol vysoko účinný, preskúmaný a schválený poprednými oftalmológmi a okuloplastickými chirurgmi. Má rovnaké pH ako povrch oka (7,0-7,3) a je bezpečný a dobre znášaný sliznicami spojoviek. Nedráždi, nesenzibilizuje a nezanecháva žiadnu chemickú záťaž a je netoxický pre oko a rohovku. Purifeyes sa používa na čistenie a predúpravu antimikrobiálnej ochrany očí, očných viečok a periokulárnej pokožky.

VEDA

Purifeyes je vytvorený unikátnym procesom, ktorý premieňa chlórnan sodný na účinnejšiu a bezpečnejšiu chlórnu chémiu.

Rovnakú chémiu využíva ľudský imunitný systém a prirodzene ju produkujú biele krvinky v tele na obranu proti útočiacim mikroorganizmom. Chémia chlóru Purifeyes je veľmi odlišná od tradičných kožných antiseptík a čistiacich prostriedkov, ktoré používajú toxický spôsob pôsobenia a sú tiež toxické a poškodzujú povrch oka. Purifeyes využíva oxidačný spôsob pôsobenia, ktorý je účinnejší, ale zároveň necytotoxický: nepoškodzuje ľudskú pokožku, mihalnice ani povrch očí.

Prečo potrebujeme periokulárny čistič?

Zatiaľ čo tradičné antiseptiká a čistiace prostriedky poskytujú účinné čistenie, prinášajú značné nevýhody pre jemnú periokulárnu oblasť a oči:
 

Po aplikácii nezanecháva na pokožke žiadne zvyšky a môže sa nechať prirodzene zaschnúť. Po aplikácii nesušte a nedotýkajte sa pokožky, pokiaľ nemáte čisté ruky alebo gázu. Mal by sa aplikovať 2-3 krát denne alebo podľa potreby, aby pokožka zostala čistá a pokojná. Nie je určený ani vhodný na použitie ako odstraňovač make-upu.

  • Izopropylalkohol môže spôsobiť vážne popáleniny očí a je horľavý(2
  • Jódový povidón štípe a môže zafarbiť povrch oka, mihalnice, kontaktné šošovky a oblečenie a je potrebné sa mu vyhnúť počas tehotenstva
  • Chlórhexidín štípe, je toxický pre rohovku a je spojený so zvyšujúcou sa alergiou a anafylaxiou
  • Chlórhexidín a alkohol tiež podliehajú antimikrobiálnej rezistencii

Zöllner Medical International je výhradným distribútorom značky CLINISEPT+ pre SK trh. V prípade záujmu o ďalšie informácie, prosím kontaktujte nás na našej infolinke 0911 613 737, 0911 373 743, alebo info@zollnermedical.com. www.cliniseptplus.sk

Máte záujem o školenie? Potom Zöllner Academy je tu práve pre vás. Neváhajte a ozvite sa nám ešte dnes! Radi vás zaškolíme, poskytneme marketingové materiály, FB a Instagram prezentáciu, webovú prezentáciu, roll-upy, banery a polepy okien a hlavne máme všetok čas vesmíru, aby sme vás čo najlepšie podporili a pevne stáli pri vašom úspešnom napredovaní!

Váš Zöllner Medical tím 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: