SKNWORKS AFTER TATTOO 100ml - PROFESIONÁLNA starostlivosť PRED, POČAS a po TETOVANÍ - Roztok na ČISTENIE, UPOKOJENIE, REGENERÁCIU, ZMIERŇUJE BOLESŤ a poskytuje maximálnu antibakteriálnu ochranu

Kód: A0641
DORUČENIE 24H NOVÝ HIT Modul množstevní slevy
Značka: SKNWORKS
€8 / ks €9,60 vrátane DPH €8 / 100 ml
Skladom
Môžeme doručiť do:
17.7.2024
Možnosti doručenia

Unikátny roztok na čistenie a údržbu tkanívupokojujúci a relaxačný účinok, zmierňuje bolesť a zároveň poskytuje maximálnu antibakteriálnu ochranu. Používa sa ako následná starostlivosť po tetovaní, čistenie pokožky pred tetovaním, počas tetovania a dokonca aj čistenie po tetovaní. 

Vyhladzuje pokožku, zmierňuje bolesť, rozjasňuje pokožku a skracuje dobu zotavenia.

Tattoo Cleanser & Aftercare je úplne odlišný od iných roztokov na čistenie tetovania. Je založený na vedeckom a dermatologickom výskume a poznatkoch navrhnutých tak, aby poskytoval dokonalý stav pokožky počas tetovania a po ňom a poskytoval optimálnu následnú starostlivosť po tetovaní. 

„Tetoval som veľakrát, takže som vedel, čo ma čaká. Ale pri poslednom tetovaní som použil Tattoo Cleanser & Aftercare, zákazník nepocítil žiadnu bolesť ani nepohodlie, ani sa nerozmazávala pokožka, čo bolo neočakávané. Bol som prekvapený, ako rýchlo sa po tom pleť upokojila. Tattoo Cleanser & Aftercare celý proces výrazne uľahčil. “

Viac info na www.cliniseptplus.sk

Detailné informácie

Podrobný popis

CLINISEPT+ UNIKÁTNA STAROSTLIVOSŤ PO TETOVANÍ

Pre profesionálne použitie v štúdiu aj pre domáce použitie. 

Tekutina na čistenie a údržbu tetovania mení zážitok z tetovania v štúdiu aj počas rekonvalescencie.

Pri aplikácii na klinike Tattoo Cleanser & Aftercare upokojuje pokožku a zmierňuje bolesť. Tým sa znižuje pocit nepohodlia a celý proces je uľahčený znížením horúčky a opuchov.

Pri použití na udržiavanie tetovania udržuje Tattoo Cleanser & Aftercare pokožku čistú a pokojnú počas procesu hojenia. To zvyčajne umožňuje oveľa rýchlejšie zotavenie pokožky.

Chemický proces Tattoo Cleanser & Aftercare?

Čistenie a údržba tkanív využíva jedinečnú technológiu roztoku chlóru, ktorý napĺňa imunitný systém tela.

Neobsahuje toxíny, má neutrálnu hodnotu pH, nedráždi, je bezpečný pre ľudskú pokožku a nezaťažuje životné prostredie. Tattoo Cleanser & Aftercare je založený na chlórnom chemickom zložení 99,9% čistej vody, do ktorej sa pridáva malé množstvo kyseliny, aby bolo čistenie účinné.

Tattoo Cleanser & Aftercare čistí pokožku rovnako, ale nespôsobuje pocit pálenia a podráždenia a nezanecháva žiadne stopy. Tento spôsob čistenia pleti poskytuje oveľa lepšiu starostlivosť ako ktorýkoľvek iný čistiaci, oplachovací alebo udržiavací prostriedok bežne používaný v procese tetovania.


Schopnosť dosiahnuť takú vysokú úroveň čistoty bez použitia dráždivých alebo toxických zlúčenín je to, čo skrýva likvidita clinisoothe. 

Tattoo Cleanser & Aftercare má nasledujúce účinky:

  • pevnosť a tetovanie s upraveným pH
  • dermatologicky testované (bez testovania na zvieratách)
  • znižuje začervenanie a zápal počas tetovania
  • znižuje mravčenie pokožky po tetovaní
  • znižuje nepohodlie
  • zlepšuje farebnú stálosť
  • urýchľuje obnovu z mikroorganizmov

Pre najlepšie výsledky:

  • Používať počas celého procesu tetovania – od prípravy pokožky čistenia tetovania cez údržbu až po následnú starostlivosť o tetovanie. 
  • Po tetovaní namočte kúsok látky alebo obrúsok do roztoku a tetovanie namočte na 5 až 10 minút, aby sa pokožka upokojila a zmiernila sa bolesť
  • Na udržanie tetovacieho roztoku aplikujte 2-3 denne, 5-7 dní podľa potreby.

Často kladené otázky:

Obsahuje prípravok na čistenie a následnú starostlivosť na tetovanie bielidlo alebo chlór?

Nie, Tattoo Cleanser & Aftercare obsahuje iba roztok chlóru, ktorý má síce vôňu podobnú chlóru, no má úplne iné vlastnosti, vďaka čomu je úplne bezpečný pre pokožku a dokonca aj pre oči. Po vysušení roztoku zápach zmizne.

Ako bezpečný je čistiaci prostriedok na tetovanie a následná starostlivosť? 
Tetovanie Cleanser & Aftercare je úplne bezpečné. Dermatologicky testované a preukázané, že čistí bez podráždenia alebo chemického poškodenia pokožky.
Mal by som použiť niečo iné s tetovacím čistiacim prostriedkom a následnou starostlivosťou?

Nie, Tattoo Cleanser & Aftercare poskytuje dostatočnú úroveň čistoty a jeho antibakteriálny účinok na vaše tetovanie poskytuje najlepšiu ochranu pred infekciou. Ak chcete, môžete použiť hydratačný krém na výživu pokožky počas obnovy tetovania. Čoskoro vám na tento účel ponúkneme hydratačný krém.

Čo ešte potrebujem vedieť?

Nič... okrem toho, že Tattoo Cleanser & Aftercare vytiahne to najlepšie z vašich tetovaní a budete spokojnejší!


Zöllner Medical International je výhradným distribútorom značky CLINISEPT+ pre SK trh. V prípade záujmu o ďalšie informácie, prosím kontaktujte nás na našej infolinke 0911 613 737, 0911 373 743, alebo info@zollnermedical.com. www.cliniseptplus.sk.

Máte záujem o školenie? Potom Zöllner Academy je tu práve pre vás. Neváhajte a ozvite sa nám ešte dnes! Radi vás zaškolíme, poskytneme marketingové materiály, FB a Instagram prezentáciu, webovú prezentáciu, roll-upy, banery a polepy okien a hlavne máme všetok čas vesmíru, aby sme vás čo najlepšie podporili a pevne stáli pri vašom úspešnom napredovaní!

Váš Zöllner Medical tím 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: