SKNWORKS ČISTENIE A STAROSTLIVOSŤ PO PIERCINGU100ml - Má UPOKOJUJÚCI, RELAXAČNÝ a REGENERAČNÝ účinnok, zmierňuje BOLESŤ a zároveň poskytuje antibakteriálnu OCHRANU

Kód: A0642
DORUČENIE 24H NOVÝ HIT
Značka: SKNWORKS
€8 / ks €9,60 vrátane DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
16.4.2024
Možnosti doručenia

Používa sa na čistenie pokožky pred piercingom a udržiavanie piercingu po operácii. Zmierňuje bolesť a skracuje dobu rekonvalescencie.

Piercing Cleanser & Aftercare sa líši od akejkoľvek inej piercingovej čistiacej kvapaliny. Vedecké a dermatologické výskumy preukázali, že používanie piercingového čistiaceho roztoku poskytuje dokonalé podmienky pre optimálne zotavenie pokožky.

Pre profesionálne použitie v štúdiu aj pre domáce použitie.

Detailné informácie

Podrobný popis

Piercing Cleanser & Aftercare fluid mení zážitok z piercingu v štúdiu aj počas rekonvalescencie.

Pri aplikácii na klinike Piercing Cleanser & Aftercare čistí pokožku a zmierňuje bolesť. Tým sa znižuje pocit nepohodlia a celý proces je uľahčený znížením horúčky a opuchov.

Pri použití Piercing Cleanser & Aftercare roztok udržuje pokožku čistú a pokojnú počas procesu hojenia. 

Piercing Cleanser & Aftercare má priaznivý vplyv na všetky typy piercingov, vrátane tých na častiach tela, ktoré horšie prekrvujú, ako je tragus alebo ušná chrupavka, ktoré sa zvyčajne hoja dlho. Na piercingy úst a jazyka môžete použiť ústnu vodu Clinsept+. 

Chemický proces za Piercing Cleanser & Aftercare

Piercing Cleanser & Aftercare využíva jedinečnú technológiu chlóru, ktorá napĺňa imunitný systém tela. Neobsahuje toxíny, má neutrálnu hodnotu pH, nedráždi, je bezpečný pre ľudskú pokožku a nezaťažuje životné prostredie. Piercing Cleanser & Aftercare je založený na chlórnom chemickom zložení 99,9% čistej vody, do ktorej sa pridáva malé množstvo kyseliny, aby bolo čistenie účinné.

Piercing Cleanser & Aftercare čistí pokožku rovnako, ale nespôsobujú pocit pálenia a podráždenia a nezanechávajú žiadne stopy. Spôsob čistenia pleti poskytuje oveľa lepšiu starostlivosť ako akýkoľvek iný čistiaci, oplachovací alebo udržiavací prostriedok bežne používaný v procese piercingu. Schopnosť dosiahnuť takú vysokú úroveň čistoty bez použitia dráždivých alebo toxických zlúčenín je to, čo skrýva likvidita clinisoothe.

Piercing Cleanser & Aftercare má nasledujúce účinky:

  • pevnosť a hodnota pH prispôsobená pre piercing
  • dermatologicky testované (bez testovania na zvieratách)
  • znižuje začervenanie a zápal


Pre najlepšie výsledky:

  • Používa sa počas celého procesu nanášania pasty - od prípravy pokožky až po údržbu po operácii.
  • Po piercingu, namočte kúsok obrúska alebo vaty a namočte miesto po piercingu na 5 až 10 minút do roztoku na upokojenie pokožky a zmiernenie bolesti.
  • Na starostlivosť po, naneste roztok na piercing 2-3x denne podľa potreby.

 

Často kladené otázky:

Obsahuje prípravok na čistenie a následnú starostlivosť po piercingu bielidlo alebo chlór?

Nie, Piercing Cleanser & Aftercare obsahuje iba roztok chlóru, ktorý má síce vôňu podobnú chlóru, no má úplne iné vlastnosti, vďaka čomu je úplne bezpečný pre pokožku a dokonca aj pre oči. Po vysušení roztoku zápach zmizne.

Ako bezpečný je čistiaci prostriedok na piercing a následná starostlivosť? 
Piercing Cleanser & Aftercare je úplne bezpečné. Dermatologicky testované a preukázané, že čistí bez podráždenia alebo chemického poškodenia pokožky.
Mal by som použiť niečo iné s čistiacim prostriedkom a následnou starostlivosťou po piercingi?

Nie, Piercing Cleanser & Aftercare poskytuje dostatočnú úroveň čistoty a jeho antibakteriálny účinok na vaše tetovanie poskytuje najlepšiu ochranu pred infekciou. 

Čo ešte potrebujem vedieť?

Nič... okrem toho, že Piercing Cleanser & Aftercare vytiahne to najlepšie z vašich piercingov a budete spokojnejší!

Viac info na www.cliniseptplus.sk


Zöllner Medical International je výhradným distribútorom značky CLINISEPT+ pre SK trh. V prípade záujmu o ďalšie informácie, prosím kontaktujte nás na našej infolinke 0911 613 737, 0911 373 743, alebo info@zollnermedical.com. www.cliniseptplus.sk.

Máte záujem o školenie? Potom Zöllner Academy je tu práve pre vás. Neváhajte a ozvite sa nám ešte dnes! Radi vás zaškolíme, poskytneme marketingové materiály, FB a Instagram prezentáciu, webovú prezentáciu, roll-upy, banery a polepy okien a hlavne máme všetok čas vesmíru, aby sme vás čo najlepšie podporili a pevne stáli pri vašom úspešnom napredovaní!

Váš Zöllner Medical tím 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: