DERMA EYE KOKTEJL 3ml - Kompletné ROZJASŇUJÚCE ošetrenie proti vačkom a tmavým kruhom

Kód: A0297
DORUČENIE 24H Modul množstevní slevy
Značka: Derma 2.0
€13,90 / ks €16,68 vrátane DPH €4,63 / 1 ml
Skladom
Môžeme doručiť do:
31.5.2024
Možnosti doručenia

DERMA-EYEⓇ KOMPLETNÉ OŠETRENIE OČNÉHO KONTUROVANIA VÁČKOV A PROTI TMAVÝM KRUHOM

Koktail na ošetrenie očného okolia s drenážnym účinkom proti vačkom a tmavým kruhom, zlepšuje mikrocirkuláciu v očnej oblasti a rozjasňuje. Vynikajúci produkt na ošetrenie jemnej oblasti očných kontúr proti vačkom a tmavým kruhom na použitie plošne podľa zručností a odbornej kvalifikácie: transdermálne podávanie (elektroporácia, inforéza, ultrazvuk, termoterapia, kontinuálne galvanické prúdy, rádiofrekvencia, vpichovanie), mezoterapia, (S výhradnou lekárskou kompetenciou a zodpovednostou).

To všetko je možné vďaka prítomnosti: Acetylhexapeptid-30, arginínu, artičokového extraktu. kofeínu, vitamínu C, escínu, vitamínu E.

DÔLEŽITÉ: Kokteil DERMA-EYE je IHNEĎ PRIPRAVENÝ NA POUŽITIE a nevyžaduje pridávanie ani riedenie akéhokoľvek typu látky.

FORMULOVANÉ A VYROBENÉ PODĽA ŠTANDARDOV ISO 22716: 2007 A ISO 13485: 2016 AKREDITOVANÝMI A TALIANSKÝMI LABORATÓRIAMI

Detailné informácie

Podrobný popis

DERMA EYE KOKTEJL - Kompletné rozjasňujúce ošetrenie proti vačkom a tmavým kruhom 3ml

Ošetrenie proti opuchom a rozjasňujúce ošetrenia proti tmavým kruhom Derma-Eye

Ošetrenie očných kontúr proti vačkom, kompletné ošetrenie proti tmavým kruhom: Derma-Eye Cocktail. Očné kontúry majú tendenciu starnúť rýchlejšie ako celková pokožka tváre, a preto je dobré venovať tejto oblasti náležitú pozornosť, aby sa zabránilo tomu, že zanedbaná kontúra očí predčasne odstráni prirodzený jas pohľadu. Vďaka špeciálnemu zloženiu a kombinácii biomimetických peptidov, ako je Acetyl Hexapeptide-30, aminokyselín a prírodných extraktov, ako je Artičokový extrakt a Aescin, kompletné kokteilové ošetrenie očných kontúr Derma Eye proti vačkom a tmavým kruhom pomáha výrazne redukovať vačky a tmavé kruhy, tmavé kruhy dodávajú očiam väčší jas.

Zloženie kúry Derma Eye Cocktail na tmavé kruhy a vačky pod očami:

 • Acetylhexapeptid-30: je príbuzná molekula acetylu s dlhším reťazcom ako klasický acetylhexapeptid 3 a 8. Podobne inhibuje uvoľňovanie pre aj postsynaptického acetylcholínu, aby blokoval nervové signály, ktoré spôsobujú svalovú kontrakciu a následne tvorbu línií a vrásky. Toto zníženie intenzity nervového signálu a svalových kontrakcií redukuje a zabraňuje tvorbe dynamických vrások, ktoré spôsobujú starnutie pokožky.
 • Arginín: základná aminokyselina s hydratačnými a regeneračnými vlastnosťami kolagénu.
 • Výťažok z artičokov: platný spojenec s drenážnym účinkom na boj proti zadržiavaniu vody alebo zbavenie tela toxínov. Je tiež doplnkom minerálov a vitamínov, vrátane vitamínu A, vitamínu C, horčíka, draslíka, niacínu, biotínu a kyseliny listovej. Jeho pôsobenie prospieva predovšetkým na úrovni mikrocirkulácie tým, že ju zlepšuje.
 • Kofeín: vazodilatačné a zlepšujúce vlastnosti mikrocirkulácie schopné odstrániť začervenanie zlepšením krvného obehu v oblasti aplikácie.
 • Kyselina askorbová: Vitamín C stimuluje metabolizmus spojivového tkaniva a enzýmov, ktoré sú zodpovedné za tvorbu kolagénu. Stimuluje metabolizmus spojivového tkaniva, inhibuje degradáciu kolagénu, pomáha liečiť poškodenie spojivového tkaniva, rozjasňuje a zosvetľuje.
 • Escin: je schopný zvýšiť tonus stien krvných ciev a podporovať kontraktilitu žíl, čím znižuje stagnáciu krvi a uľahčuje jej návrat do srdca. Užíva sa aj v prípade periférnej venóznej insuficiencie.
 • Tokoferolacetát: ester tokoferolu alebo vitamínu E. Má antioxidačnú aktivitu.

DÔLEŽITÉ: Kokteil na ošetrenie očných kontúr DERMA-EYE je OKAMŽITE PRIPRAVENÝ NA POUŽITIE a nevyžaduje pridávanie ani riedenie akéhokoľvek typu látky.

 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

„Jednoduchosť a efektívnosť!“

„Vráťte sa k základným prvkom, aby ste znovuobjavili účinnosť aktívnych zložiek a látok!“

Derma 2.0® sa už dlhé roky venuje všetkým profesionálom v estetickej a lekárskej estetickej oblasti v Taliansku a po celom svete. Záväzok k neustálemu hľadaniu nových špičkových aktívnych látkok, pedantnosť vo výrobe a postprodukcii, rýchla a efektívne asistenčné služby zákazníkom, robia produkty Derma 2.0® dokonalými pre všetkých profesionálov, ktorí hľadajú rýchle, efektívne a bezpečné riešenia.

Derma 2.0 - Je prémiová talianska značka najvyššej kvality zameraná na výrobu a distribúciu: transdermálnych a  mezoterapeutické koktailov, chemických peelingov a kozmeceutík.

Všetky produkty Derma 2.0® sú prísne formulované a vyrobené v úplnom ohľade na životné prostredie, bez akýchkoľvek testov na zvieratách, bez syntetických antioxidantov ako sú BHT a BHA, hliníkové soli, povrchovo aktívne látky SLS a agresívne SLES. DERMA 2.0® sa už dlho venuje príprave všetkých odborníkov v estetickom a lekárskom estetickom sektore v Taliansku a na svete na tých najvyšších úrovniach.

Vďaka záväzku neustáleho hľadania špičkových produktov a zariadení, starostlivo vybraných z najlepších značiek, starostlivosti o zákazníka pred a po predaji, je DERMA 2.0® jedným z národných a medzinárodných lídrov v distribúcii prístrojov Dermapen a chemického peelingu. Liekoviek s mezoterapiou, Kozmeceutiká a profesionálnu kozmetiku.

Primárnym cieľom DERMA 2.0® je vždy ponúkať vynikajúce služby s najlepšími produktmi dostupnými na trhu. V neposlednom rade je dôležitá aj starostlivosť a podpora zákazníkov pri výbere produktov určite plus, ktorú našu spoločnosť odlišuje.

PREČO SA SPOĽAHNÚŤ NA DERMA2.0®?

Vďaka Derma 2.0® môže mať profesionál v estetickom sektore tie najkvalitnejšie produkty z tých najkvalitnejšie vybraných surovín a produktov a zariadení z miliónov možných medzinárodných návrhov. Výber surovín, kvalita, jednoduchosť použitia a účinnosť sú len niektoré z mnohých potrebných a prísnych požiadaviek.

Derma 2.0 - Je prémiová talianska značka najvyššej kvality zameraná na prírodné produkty ako mezoterapia, mezokoktejly, biorevitalizácia a pod.

K značke poskytujeme školenia, ktoré budú prebiehať na západnom, strednom a východnom Slovensku. Budú prebiehať formou a) online kurzu, b) prezenčná forma workshopu. Pokiaľ máte záujem o školenie zakončené certifikáciou, prosíme kontaktujte nás na info@zollnermedical.com.

POMOŽTE NÁM BYŤ V HARMÓNIÍ S PRÍRODOU A NAŠÍM TELOM!

Všetky produkty DERMA 2.0 sú dôsledne vyvinuté a vyrábané v úplnom ohľade na životné prostredie; SME PROTI EXPERIMENTOM NA ZVIERATÁCH, JEDNÁ SA O PRÍRODNÝ PRODUKT, RUČNE VYROBENÝ, bez syntetických antioxidantov, ako sú BHT a BHA, hliníkových solí, agresívnych povrchovo aktívnych látok SLS a SLES.

MULTIFUNKČNÉ PROFESIONÁLNE KOKTEJLY

Profesionálne koktaily prémiovej značky Derma 2.0® boli vyvinuté pre všetkých profesionálov v kozmetologickej a lekárskej estetickej oblasti ktorí chcú dosiahnuť hmatateľné a konkrétne výsledky v ošetreniach všetkých nedokonalostí ako tváre tak i tela.

Zloženie značky Derma 2.0® je formulované v súlade s dodržiavaním najprísnejších zdravotných nariadení, zložením čisté, vysoko koncentrované, s aktívnou kvalitou látky, farmaceutickej kvality, sterilné, s veľmi vysokou toleranciou, bezpečné a testované.

S koktejlami Derma 2.0® je možné efektívne liečiť: celulitídu, lokalizovanú adipozitu, strie, jazvy, vrásky, hyperpigmentáciu, akné, stratu pevnosti pokožky, alopéciu a všetky nedokonalosti súvisiace so starnutím. (Anti-aging ošetrenia)

Mesoteriapiu Kompletné ošetrenia tváre a tela podľa potreby

Transdermálny prenos:

 • Needling - Mikroihličky
 • Elektroporácia
 • Iontoforéza
 • Ultrazvuk
 • Kyslíková terapia