DERMA PRO AGE A SOLUTION 5x5ml - Vitamín A v sterilných liekovkách, roztok proti STARNUTIU pokožky (ANTI-AGING)

Kód: 8279
Novinka DORUČENIE 24H
Značka: Derma 2.0
€40 / bal. €48 vrátane DPH €8 / 5 ml
Skladom
Môžeme doručiť do:
23.4.2024
Možnosti doručenia

Vyhladzujúce, rozjasňujúce a anti-aging ošetrenie založené na vitamíne A Derma Pro-Age A Solution. Vitamín A pôsobí ako antioxidant , neutralizuje pôsobenie voľných radikálov. Postupne vyhladzuje vrásky a mimické linky, zlepšuje elasticitu a dodáva pokožke jas. Vitamín A tiež stimuluje bunkový obrat a syntézu kolagénu , omladzuje vzhľad a štruktúru pokožky. Okrem zlepšenia vzhľadu strií vitamín A aktívne zasahuje do prirodzených samoupokojujúcich procesov pokožky, najmä po prejavoch akné.

5 sterilných injekčných liekoviek po 5 ml

Detailné informácie

Podrobný popis

Vitamín A – roztok Derma Pro Age A

Profesionálne antioxidačné a anti-aging ošetrenie s vitamínom A s rozjasňujúcim a vyhladzujúcim účinkom

Epidermis je obzvlášť citlivá na nedostatok vitamínu A; bazálna vrstva nepretržite vytvára nové bunky, ktoré po proliferácii nových keratinizujú a vytláčajú sa na povrch, čím vytvárajú stratum corneum.

Nedostatok vedie k zhrubnutiu stratum corneum, upchatiu pórov a potných kanálikov, vráskam a akné. Vitamín A exfoliuje a „uvoľňuje“ upchaté póry a kanály: pôsobí na hustotu a pružnosť pokožky reguláciou keratinizácie a podporou jej opravy.

Posilňuje regeneračné procesy a zlepšuje stav drsnej a suchej pokožky alebo pokožky s abnormálnym rohovatením. Pôsobenie vitamínu A sa týka bazálnej vrstvy epidermis.

Zvýšením bunkového obratu sa mdlé povrchové bunky rýchlejšie nahradia základnými, ktoré vyzerajú vitálnejšie, zdravšie a žiarivejšie.

Prináša výhody pri kontrole akné, psoriázy a neoplastických procesov.

Zloženie Derma-Pro Age A Solution:

Vitamín A (retinol)

Škatuľka s 5 sterilnými liekovkami po 5 ml

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

„Jednoduchosť a efektívnosť!“

„Vráťte sa k základným prvkom, aby ste znovuobjavili účinnosť aktívnych zložiek a látok!“

Derma 2.0® sa už dlhé roky venuje všetkým profesionálom v estetickej a lekárskej estetickej oblasti v Taliansku a po celom svete. Záväzok k neustálemu hľadaniu nových špičkových aktívnych látkok, pedantnosť vo výrobe a postprodukcii, rýchla a efektívne asistenčné služby zákazníkom, robia produkty Derma 2.0® dokonalými pre všetkých profesionálov, ktorí hľadajú rýchle, efektívne a bezpečné riešenia.

Derma 2.0 - Je prémiová talianska značka najvyššej kvality zameraná na výrobu a distribúciu: transdermálnych a  mezoterapeutické koktailov, chemických peelingov a kozmeceutík.

Všetky produkty Derma 2.0® sú prísne formulované a vyrobené v úplnom ohľade na životné prostredie, bez akýchkoľvek testov na zvieratách, bez syntetických antioxidantov ako sú BHT a BHA, hliníkové soli, povrchovo aktívne látky SLS a agresívne SLES. DERMA 2.0® sa už dlho venuje príprave všetkých odborníkov v estetickom a lekárskom estetickom sektore v Taliansku a na svete na tých najvyšších úrovniach.

Vďaka záväzku neustáleho hľadania špičkových produktov a zariadení, starostlivo vybraných z najlepších značiek, starostlivosti o zákazníka pred a po predaji, je DERMA 2.0® jedným z národných a medzinárodných lídrov v distribúcii prístrojov Dermapen a chemického peelingu. Liekoviek s mezoterapiou, Kozmeceutiká a profesionálnu kozmetiku.

Primárnym cieľom DERMA 2.0® je vždy ponúkať vynikajúce služby s najlepšími produktmi dostupnými na trhu. V neposlednom rade je dôležitá aj starostlivosť a podpora zákazníkov pri výbere produktov určite plus, ktorú našu spoločnosť odlišuje.

PREČO SA SPOĽAHNÚŤ NA DERMA2.0®?

Vďaka Derma 2.0® môže mať profesionál v estetickom sektore tie najkvalitnejšie produkty z tých najkvalitnejšie vybraných surovín a produktov a zariadení z miliónov možných medzinárodných návrhov. Výber surovín, kvalita, jednoduchosť použitia a účinnosť sú len niektoré z mnohých potrebných a prísnych požiadaviek.

Derma 2.0 - Je prémiová talianska značka najvyššej kvality zameraná na prírodné produkty ako mezoterapia, mezokoktejly, biorevitalizácia a pod.

K značke poskytujeme školenia, ktoré budú prebiehať na západnom, strednom a východnom Slovensku. Budú prebiehať formou a) online kurzu, b) prezenčná forma workshopu. Pokiaľ máte záujem o školenie zakončené certifikáciou, prosíme kontaktujte nás na info@zollnermedical.com.

POMOŽTE NÁM BYŤ V HARMÓNIÍ S PRÍRODOU A NAŠÍM TELOM!

Všetky produkty DERMA 2.0 sú dôsledne vyvinuté a vyrábané v úplnom ohľade na životné prostredie; SME PROTI EXPERIMENTOM NA ZVIERATÁCH, JEDNÁ SA O PRÍRODNÝ PRODUKT, RUČNE VYROBENÝ, bez syntetických antioxidantov, ako sú BHT a BHA, hliníkových solí, agresívnych povrchovo aktívnych látok SLS a SLES.

MULTIFUNKČNÉ PROFESIONÁLNE KOKTEJLY

Profesionálne koktaily prémiovej značky Derma 2.0® boli vyvinuté pre všetkých profesionálov v kozmetologickej a lekárskej estetickej oblasti ktorí chcú dosiahnuť hmatateľné a konkrétne výsledky v ošetreniach všetkých nedokonalostí ako tváre tak i tela.

Zloženie značky Derma 2.0® je formulované v súlade s dodržiavaním najprísnejších zdravotných nariadení, zložením čisté, vysoko koncentrované, s aktívnou kvalitou látky, farmaceutickej kvality, sterilné, s veľmi vysokou toleranciou, bezpečné a testované.

S koktejlami Derma 2.0® je možné efektívne liečiť: celulitídu, lokalizovanú adipozitu, strie, jazvy, vrásky, hyperpigmentáciu, akné, stratu pevnosti pokožky, alopéciu a všetky nedokonalosti súvisiace so starnutím. (Anti-aging ošetrenia)

Mesoteriapiu Kompletné ošetrenia tváre a tela podľa potreby

Transdermálny prenos:

  • Needling - Mikroihličky
  • Elektroporácia
  • Iontoforéza
  • Ultrazvuk
  • Kyslíková terapia