Derma Purifying Cocktail 3ml - Kompletný kokteil na ošetrenie nečistej pleti a aktívneho akné

Kód: 8255
Novinka DORUČENIE 24H
Značka: Derma 2.0
€18,90 / ks €22,68 vrátane DPH €18,90 / 3 ml
Skladom
Môžeme doručiť do:
31.5.2024
Možnosti doručenia

Kompletné ošetrenie tváre pre nečistú, hyperseboroickú a aknóznu pleť Derma- Purifying

Kompletný kokteil špecifický pre mastnú, nečistú a aknóznu pleť na báze prírodných extraktov s antibakteriálnymi, sebostatickými, upokojujúcimi a depigmentačnými vlastnosťami, ako sú: extrakt z lopúcha, palmitát vitamínu A, oligopeptid-34, azeloglycín, niacinamid, Conrdyceps Sinensis, Trametes Versicolor a Azelamido Dimetylamín. Platný spojenec v profesionálnom ošetrení pomocou transdermálnych aplikačných techník (elektroporácia) hypersoboroickej a aknóznej pokožky s dermopurifikačným účinkom.

Detailné informácie

Podrobný popis

Kompletný kokteil na ošetrenie nečistej, hyperseboroickej a aknóznej pleti DERMA-PURIFYING

Kompletný tvárový kokteil s dermopurifikačným účinkom pre nečistú, hyperseboroickú a aknóznu pleť - Len na profesionálne použitie.

Derma-Purifying je kompletný kokteil v sterilných fľaštičkách na ošetrenie (transdermálnym podaním) mastnej, hyperseboroickej, nečistej pleti a pleti s aktívnym akné. Na základe prírodných výťažkov, biopeptidov, azelamidopropyldimetylamínu, palmitátu vitamínu A a azeloglycínu je schopný zlepšiť stav pokožky všetkých tých, ktoré majú nadmernú tvorbu mazu, komedóny a aktívne akné. Pomáha kontrolovať akné a predchádza hyperpigmentácii po akné.

Aktívne funkčné látky prítomné v kompletnom kokteilovom ošetrení mastnej pleti Derma-Prufifying sú

Čistiaci komplex s antibakteriálnym a upokojujúcim účinkom na báze:

 • Extrakt z lopúcha: s čistiacimi a antibakteriálnymi vlastnosťami v boji proti akné, seboree a ekzému;
 • Vitamín A palmitát: vyhladzuje pokožku a aktívne pôsobí proti príčinám akné (aj pri aktívnom akné), ako je šupinatenie a s tým súvisiace upchávanie vlasových folikulov, zvýšená tvorba kožného mazu a vznik baktérií akné (Propionibacterium acnes);
 • Azeloglycín: vo vode rozpustný derivát kyseliny azelaínovej vo forme glycínovej soli. Zachováva kozmetickú funkčnosť kyseliny azelaovej ale je menej dráždivá. Vynikajúci regulátor kožného mazu a antibakteriálny účinok;
 • Azelamidopropyl Dimethyl Amin: patentovaná funkčná látka, ktorej cieľom je zlepšiť homeostázu aknóznej pokožky, účinne redukuje zápalové akné inhibíciou rastu baktérií;
 • Výťažky z Cordyceps Sinensis a Trametes Versicolor: kombinácia výťažkov získaných z húb s upokojujúcimi vlastnosťami.

   

Komplex inhibítorov melanogenézy na prevenciu škvŕn po akné:

 • Niacinamid: tiež nazývaný vitamín B3 alebo vitamín PP, s účinkom na normalizáciu mazu, zabraňuje pozápalovej hyperpigmentácii, rozjasňuje a vyrovnáva pleť;
 • Oligopeptid-34: peptid, ktorý sa ukázal ako účinný pri znižovaní syntézy melanínu prostredníctvom regulácie TRP- 1, TRP-2, MITF a tyrozinázy blokovaním prenosu melanozómu z melanocytu do keratinocytu.

Čo spôsobuje mastnú pleť

Mastná pleť je bežné ochorenie kože, ktoré môže byť spôsobené viacerými faktormi. Pochopenie príčin mastnej pleti je nevyhnutné na určenie najúčinnejšej liečby.

Jednou z hlavných príčin mastnej pleti je nadmerná tvorba mazu mazovými žľazami. Túto nadmernú produkciu mazu môžu spustiť rôzne faktory, vrátane hormónu testosterónu, ktorý stimuluje tvorbu mazu v mazových žľazách. Ďalšími príčinami môžu byť hormonálna nerovnováha, stres, nezdravá strava a používanie nevhodných produktov starostlivosti o pleť.

Hormonálna nerovnováha môže byť zodpovedná za mastnú pleť v rôznych fázach života, napríklad počas dospievania alebo tehotenstva. Počas týchto období hladiny hormónov kolíšu a môžu stimulovať tvorbu kožného mazu. Stres môže tiež ovplyvniť produkciu kožného mazu, pretože môže zvýšiť hladinu kortizoluhormónu, ktorý môže stimulovať mazové žľazy.

Nezdravá strava môže prispieť k mastnej pleti. Niektoré potraviny s vysokým obsahom nasýtených tukov a cukrov môžu v tele spustiť zápal a ovplyvniť tvorbu kožného mazu. Navyše, používanie nevhodných produktov starostlivosti o pleť môže podráždiť pokožku a zvýšiť produkciu mazu.

Našťastie existuje niekoľko spôsobov liečby mastnej pleti. Správna rutina starostlivosti o pleť môže pomôcť regulovať tvorbu kožného mazu a udržať vašu pleť v rovnováhe. Táto rutina by mala zahŕňať každodenné čistenie pleti špecifickými produktmi pre mastnú pleť ako je Derma 2.0 Purifying Cleansing Mousse a používanie ľahkých, nekomedogénnych hydratačných krémov, aby sa zabránilo upchávaniu pórov s čistiacim účinkom, ako je Derma-Purifying Cream. 

Navyše, chemická exfoliácia pokožky môže pomôcť zabrániť hromadeniu kožného mazu v póroch. Na zníženie nadmernej tvorby mazu sa dajú použiť aj niektoré estetické ošetrenia, napríklad použitie chemického peelingu s obsahom funkčných látok s keratolytickým účinkom Derma Purifying Peeling Derma 2.0.

Na určenie najvhodnejšieho ošetrenia pre mastnú pleť je dôležité poradiť sa s odborníkom na starostlivosť o pleť. Títo vám budú vedieť odporučiť najúčinnejšie produkty a postupy na riešenie vášho konkrétneho stavu pleti.

Čo je akné

Akné je bežné kožné ochorenie charakterizované prítomnosťou čiernych bodiek, bielych bodiek a niekedy cýst. Tento stav je často spojený s mastnou pokožkou, hoci sa môže vyskytnúť aj na iných typoch pleti. Pochopenie toho, čo je akné a ako ho efektívne liečiť je kľúčové pre každého, koho tento stav postihuje. Akné vzniká, keď sa kožné póry upchajú mastnotou, odumretými kožnými bunkami a baktériami. Toto upchatie vedie k tvorbe čiernych bodiek, čo sú upchaté póry, ktoré sa na vzduchu otvárajú a oxidujú. Pupienky sa naopak tvoria, keď sa upchaté póry zapália v dôsledku bakteriálnej infekcie.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

„Jednoduchosť a efektívnosť!“

„Vráťte sa k základným prvkom, aby ste znovuobjavili účinnosť aktívnych zložiek a látok!“

Derma 2.0® sa už dlhé roky venuje všetkým profesionálom v estetickej a lekárskej estetickej oblasti v Taliansku a po celom svete. Záväzok k neustálemu hľadaniu nových špičkových aktívnych látkok, pedantnosť vo výrobe a postprodukcii, rýchla a efektívne asistenčné služby zákazníkom, robia produkty Derma 2.0® dokonalými pre všetkých profesionálov, ktorí hľadajú rýchle, efektívne a bezpečné riešenia.

Derma 2.0 - Je prémiová talianska značka najvyššej kvality zameraná na výrobu a distribúciu: transdermálnych a  mezoterapeutické koktailov, chemických peelingov a kozmeceutík.

Všetky produkty Derma 2.0® sú prísne formulované a vyrobené v úplnom ohľade na životné prostredie, bez akýchkoľvek testov na zvieratách, bez syntetických antioxidantov ako sú BHT a BHA, hliníkové soli, povrchovo aktívne látky SLS a agresívne SLES. DERMA 2.0® sa už dlho venuje príprave všetkých odborníkov v estetickom a lekárskom estetickom sektore v Taliansku a na svete na tých najvyšších úrovniach.

Vďaka záväzku neustáleho hľadania špičkových produktov a zariadení, starostlivo vybraných z najlepších značiek, starostlivosti o zákazníka pred a po predaji, je DERMA 2.0® jedným z národných a medzinárodných lídrov v distribúcii prístrojov Dermapen a chemického peelingu. Liekoviek s mezoterapiou, Kozmeceutiká a profesionálnu kozmetiku.

Primárnym cieľom DERMA 2.0® je vždy ponúkať vynikajúce služby s najlepšími produktmi dostupnými na trhu. V neposlednom rade je dôležitá aj starostlivosť a podpora zákazníkov pri výbere produktov určite plus, ktorú našu spoločnosť odlišuje.

PREČO SA SPOĽAHNÚŤ NA DERMA2.0®?

Vďaka Derma 2.0® môže mať profesionál v estetickom sektore tie najkvalitnejšie produkty z tých najkvalitnejšie vybraných surovín a produktov a zariadení z miliónov možných medzinárodných návrhov. Výber surovín, kvalita, jednoduchosť použitia a účinnosť sú len niektoré z mnohých potrebných a prísnych požiadaviek.

Derma 2.0 - Je prémiová talianska značka najvyššej kvality zameraná na prírodné produkty ako mezoterapia, mezokoktejly, biorevitalizácia a pod.

K značke poskytujeme školenia, ktoré budú prebiehať na západnom, strednom a východnom Slovensku. Budú prebiehať formou a) online kurzu, b) prezenčná forma workshopu. Pokiaľ máte záujem o školenie zakončené certifikáciou, prosíme kontaktujte nás na info@zollnermedical.com.

POMOŽTE NÁM BYŤ V HARMÓNIÍ S PRÍRODOU A NAŠÍM TELOM!

Všetky produkty DERMA 2.0 sú dôsledne vyvinuté a vyrábané v úplnom ohľade na životné prostredie; SME PROTI EXPERIMENTOM NA ZVIERATÁCH, JEDNÁ SA O PRÍRODNÝ PRODUKT, RUČNE VYROBENÝ, bez syntetických antioxidantov, ako sú BHT a BHA, hliníkových solí, agresívnych povrchovo aktívnych látok SLS a SLES.

MULTIFUNKČNÉ PROFESIONÁLNE KOKTEJLY

Profesionálne koktaily prémiovej značky Derma 2.0® boli vyvinuté pre všetkých profesionálov v kozmetologickej a lekárskej estetickej oblasti ktorí chcú dosiahnuť hmatateľné a konkrétne výsledky v ošetreniach všetkých nedokonalostí ako tváre tak i tela.

Zloženie značky Derma 2.0® je formulované v súlade s dodržiavaním najprísnejších zdravotných nariadení, zložením čisté, vysoko koncentrované, s aktívnou kvalitou látky, farmaceutickej kvality, sterilné, s veľmi vysokou toleranciou, bezpečné a testované.

S koktejlami Derma 2.0® je možné efektívne liečiť: celulitídu, lokalizovanú adipozitu, strie, jazvy, vrásky, hyperpigmentáciu, akné, stratu pevnosti pokožky, alopéciu a všetky nedokonalosti súvisiace so starnutím. (Anti-aging ošetrenia)

Mesoteriapiu Kompletné ošetrenia tváre a tela podľa potreby

Transdermálny prenos:

 • Needling - Mikroihličky
 • Elektroporácia
 • Iontoforéza
 • Ultrazvuk
 • Kyslíková terapia