DERMA REMOLDING SOLUTION 10ml - Fosfatidylcholín + kyselina deoxycholová v sterilných liekovkách, roztok na REMODELÁCIU pokožky

Kód: 8287
Novinka DORUČENIE 24H
Značka: Derma 2.0
€15 / ks €18 vrátane DPH €15 / 10 ml
Skladom
Môžeme doručiť do:
23.4.2024
Možnosti doručenia

Remodelačné ošetrenie fosfatidylcholínom a kyselinou deoxycholovouredukčným a lipolytickým účinkom Derma-Remolding Solution. Fľaštičky na remodelačné ošetrenie s lipolytickým účinkom na báze vysoko koncentrovaného fosfatidylcholínu a kyseliny deoxycholovej. Rozpúšťa tuky a znižuje objem adipocytov.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Injekčné liekovky s fosfatidylcholínom + kyselinou deoxycholovou Derma-Remolding Solution

Profesionálne remodelačné a lipolytické ošetrenie fosfatidylcholínom a kyselinou deoxycholovou s redukčným účinkom

Výkonná zmes fosfatidylcholínu a kyseliny deoxycholovej pre profesionálne pokročilé estetické ošetrenia v liekovkách s remodelačnými, redukčnými a lipolytickými účinkami.

Derma-remodeling zloženie:

  • Fosfatidylcholín:  je tekutá forma lecitínu, enzýmu prirodzene produkovaného naším telom a je hlavnou zložkou všetkých bunkových membrán a cirkulujúcich lipoproteínov. Táto funkčná látka uľahčuje emulgáciu tuku na menšie častice umožňujúce jeho vstrebávanie. Fosfatidylcholín je mimoriadne účinný, ale obmedzený na emulziu mastných kyselín a zvyčajne sa používa aj pri profesionálnej liečbe v kombinácii s inými účinnými látkami, ako je kyselina deoxycholová.
  • Kyselina deoxycholová: je to zlúčenina prírodného pôvodu, bežne prítomná v tele. Ide konkrétne o žlčovú kyselinu, ktorá vzniká bakteriálnym metabolizmom žlčových kyselín uvoľňovaných z pečene do čreva. Táto látka narúša rovnováhu fosfolipidovej dvojvrstvy, čo spôsobuje solubilizáciu biologických membrán, čo vedie k bunkovej deštrukcii adipocytov (tukové bunky vyplnené tukom).

Zloženie r:

Fosfatidylcholín + kyselina deoxycholová

1x10 ml

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

„Jednoduchosť a efektívnosť!“

„Vráťte sa k základným prvkom, aby ste znovuobjavili účinnosť aktívnych zložiek a látok!“

Derma 2.0® sa už dlhé roky venuje všetkým profesionálom v estetickej a lekárskej estetickej oblasti v Taliansku a po celom svete. Záväzok k neustálemu hľadaniu nových špičkových aktívnych látkok, pedantnosť vo výrobe a postprodukcii, rýchla a efektívne asistenčné služby zákazníkom, robia produkty Derma 2.0® dokonalými pre všetkých profesionálov, ktorí hľadajú rýchle, efektívne a bezpečné riešenia.

Derma 2.0 - Je prémiová talianska značka najvyššej kvality zameraná na výrobu a distribúciu: transdermálnych a  mezoterapeutické koktailov, chemických peelingov a kozmeceutík.

Všetky produkty Derma 2.0® sú prísne formulované a vyrobené v úplnom ohľade na životné prostredie, bez akýchkoľvek testov na zvieratách, bez syntetických antioxidantov ako sú BHT a BHA, hliníkové soli, povrchovo aktívne látky SLS a agresívne SLES. DERMA 2.0® sa už dlho venuje príprave všetkých odborníkov v estetickom a lekárskom estetickom sektore v Taliansku a na svete na tých najvyšších úrovniach.

Vďaka záväzku neustáleho hľadania špičkových produktov a zariadení, starostlivo vybraných z najlepších značiek, starostlivosti o zákazníka pred a po predaji, je DERMA 2.0® jedným z národných a medzinárodných lídrov v distribúcii prístrojov Dermapen a chemického peelingu. Liekoviek s mezoterapiou, Kozmeceutiká a profesionálnu kozmetiku.

Primárnym cieľom DERMA 2.0® je vždy ponúkať vynikajúce služby s najlepšími produktmi dostupnými na trhu. V neposlednom rade je dôležitá aj starostlivosť a podpora zákazníkov pri výbere produktov určite plus, ktorú našu spoločnosť odlišuje.

PREČO SA SPOĽAHNÚŤ NA DERMA2.0®?

Vďaka Derma 2.0® môže mať profesionál v estetickom sektore tie najkvalitnejšie produkty z tých najkvalitnejšie vybraných surovín a produktov a zariadení z miliónov možných medzinárodných návrhov. Výber surovín, kvalita, jednoduchosť použitia a účinnosť sú len niektoré z mnohých potrebných a prísnych požiadaviek.

Derma 2.0 - Je prémiová talianska značka najvyššej kvality zameraná na prírodné produkty ako mezoterapia, mezokoktejly, biorevitalizácia a pod.

K značke poskytujeme školenia, ktoré budú prebiehať na západnom, strednom a východnom Slovensku. Budú prebiehať formou a) online kurzu, b) prezenčná forma workshopu. Pokiaľ máte záujem o školenie zakončené certifikáciou, prosíme kontaktujte nás na info@zollnermedical.com.

POMOŽTE NÁM BYŤ V HARMÓNIÍ S PRÍRODOU A NAŠÍM TELOM!

Všetky produkty DERMA 2.0 sú dôsledne vyvinuté a vyrábané v úplnom ohľade na životné prostredie; SME PROTI EXPERIMENTOM NA ZVIERATÁCH, JEDNÁ SA O PRÍRODNÝ PRODUKT, RUČNE VYROBENÝ, bez syntetických antioxidantov, ako sú BHT a BHA, hliníkových solí, agresívnych povrchovo aktívnych látok SLS a SLES.

MULTIFUNKČNÉ PROFESIONÁLNE KOKTEJLY

Profesionálne koktaily prémiovej značky Derma 2.0® boli vyvinuté pre všetkých profesionálov v kozmetologickej a lekárskej estetickej oblasti ktorí chcú dosiahnuť hmatateľné a konkrétne výsledky v ošetreniach všetkých nedokonalostí ako tváre tak i tela.

Zloženie značky Derma 2.0® je formulované v súlade s dodržiavaním najprísnejších zdravotných nariadení, zložením čisté, vysoko koncentrované, s aktívnou kvalitou látky, farmaceutickej kvality, sterilné, s veľmi vysokou toleranciou, bezpečné a testované.

S koktejlami Derma 2.0® je možné efektívne liečiť: celulitídu, lokalizovanú adipozitu, strie, jazvy, vrásky, hyperpigmentáciu, akné, stratu pevnosti pokožky, alopéciu a všetky nedokonalosti súvisiace so starnutím. (Anti-aging ošetrenia)

Mesoteriapiu Kompletné ošetrenia tváre a tela podľa potreby

Transdermálny prenos:

  • Needling - Mikroihličky
  • Elektroporácia
  • Iontoforéza
  • Ultrazvuk
  • Kyslíková terapia