DERMA REMOVER - PMU odstraňovač SEMI-PERMANENTNÉHO makeupu 30ml

Kód: 6702
DORUČENIE 24H NOVÉ a ešte LEPŠIE CENY
Značka: Derma 2.0
€59 / ks €70,80 vrátane DPH €196,67 / 100 ml
Skladom
Môžeme doručiť do:
23.4.2024
Možnosti doručenia

Derma-Remover je bezpečný a testovaný produkt na zosvetlenie semipermanentného make-upu v oblasti kontúr obočia a pier. Formulovaný s kyselinou glykolovou a kyselinou mliečnou (dve z najtolerovanejších a najznámejších organických kyselín) pôsobí progresívne a postupne na zosvetlenie semipermanentného tetovania.

Detailné informácie

Podrobný popis

Odstraňovač PMU Derma-Remover – Odstraňovač semipermanentného make-upu obočia a pier

Derma 2.0 navrhla a vytvorila odstraňovač PMU (odstraňovač PMU pre semipermanentný make-up obočia a pier.

Zmes odborne vybraných kyselín, ktoré umožňujú obnovenie povrchu a následné vypudenie molekúl, ktoré tvoria pigmenty BEZ ROZDIELOV MEDZI RÔZNYMI FARBAMI, čo nakoniec umožňuje elimináciu aj tých najsvetlejších pigmentov.

PMU Remover pre semipermanentný make-up Derma-Remover zloženie:

  • Kyselina glykolová: alfa-hydroxykyselina extrahovaná z fermentácie cukrovej trstiny. Už niekoľko rokov sa používa pri estetickej aj medicínskej liečbe škvŕn súvisiacich so starnutím, pretože má mikromolekulárnu štruktúru a exfoliačný účinok. Molekula kyseliny glykolovej má veľkosť približne 100 mikrónov, čo jej umožňuje zostúpiť do epidermy v úplnej autonómii, vložiť sa medzi rôzne intersticiálne priestory a ľahko sa dotknúť dermálnych odnoží;
  • Kyselina mliečna: organická kyselina získaná z mlieka, patriaca do skupiny alfahydroxykyselín; dokáže rozbiť väzby vytvorené medzi keratinocytmi (odstrániť ich) a tým podporiť obnovu buniek, ktorá je rýchlejšia a jemnejšia ako kyselina glykolová. Stimuluje syntézu nových kolagénových a elastínových vlákien. Jeho základnou vlastnosťou je, že je to žieravina so silnými hygroskopickými schopnosťami, to znamená, že je schopná pritiahnuť molekuly vody do najpovrchnejších vrstiev pokožky, vďaka čomu je viditeľne jasnejšia a kompaktnejšia.

Koľko relácií? Počet relácií sa líši najmä v závislosti od:

  • Citlivosť pokožky: ak je pokožka obzvlášť citlivá alebo reaktívna, sedenia by mali byť miernejšie a časovo rozložené; preto ich budeme potrebovať väčší počet;
  • Intenzita pigmentu: čím viac pigmentu nájdeme uloženého v tkanive, tým viac sedení bude potrebných, aby sa objavil;
  • Časový interval od vykonania ošetrenia tetovania: čím je PMU „čerstvejšie“, tým menej času zaberie jeho odstránenie.

Ako často sa majú relácie opakovať?

Vzdialenosť medzi jednou reláciou a druhou je variabilná v závislosti od načasovania reepitelizácie tkaniva. Pred opätovným vykonaním ošetrenia musí byť pokožka úplne neporušená (približne 3/4 týždňa od jedného sedenia k druhému).

30 ml jantárová fľaša s kvapkadlom. Na použitie s dermografom

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

„Jednoduchosť a efektívnosť!“

„Vráťte sa k základným prvkom, aby ste znovuobjavili účinnosť aktívnych zložiek a látok!“

Derma 2.0® sa už dlhé roky venuje všetkým profesionálom v estetickej a lekárskej estetickej oblasti v Taliansku a po celom svete. Záväzok k neustálemu hľadaniu nových špičkových aktívnych látkok, pedantnosť vo výrobe a postprodukcii, rýchla a efektívne asistenčné služby zákazníkom, robia produkty Derma 2.0® dokonalými pre všetkých profesionálov, ktorí hľadajú rýchle, efektívne a bezpečné riešenia.

Derma 2.0 - Je prémiová talianska značka najvyššej kvality zameraná na výrobu a distribúciu: transdermálnych a  mezoterapeutické koktailov, chemických peelingov a kozmeceutík.

Všetky produkty Derma 2.0® sú prísne formulované a vyrobené v úplnom ohľade na životné prostredie, bez akýchkoľvek testov na zvieratách, bez syntetických antioxidantov ako sú BHT a BHA, hliníkové soli, povrchovo aktívne látky SLS a agresívne SLES. DERMA 2.0® sa už dlho venuje príprave všetkých odborníkov v estetickom a lekárskom estetickom sektore v Taliansku a na svete na tých najvyšších úrovniach.

Vďaka záväzku neustáleho hľadania špičkových produktov a zariadení, starostlivo vybraných z najlepších značiek, starostlivosti o zákazníka pred a po predaji, je DERMA 2.0® jedným z národných a medzinárodných lídrov v distribúcii prístrojov Dermapen a chemického peelingu. Liekoviek s mezoterapiou, Kozmeceutiká a profesionálnu kozmetiku.

Primárnym cieľom DERMA 2.0® je vždy ponúkať vynikajúce služby s najlepšími produktmi dostupnými na trhu. V neposlednom rade je dôležitá aj starostlivosť a podpora zákazníkov pri výbere produktov určite plus, ktorú našu spoločnosť odlišuje.

PREČO SA SPOĽAHNÚŤ NA DERMA2.0®?

Vďaka Derma 2.0® môže mať profesionál v estetickom sektore tie najkvalitnejšie produkty z tých najkvalitnejšie vybraných surovín a produktov a zariadení z miliónov možných medzinárodných návrhov. Výber surovín, kvalita, jednoduchosť použitia a účinnosť sú len niektoré z mnohých potrebných a prísnych požiadaviek.

Derma 2.0 - Je prémiová talianska značka najvyššej kvality zameraná na prírodné produkty ako mezoterapia, mezokoktejly, biorevitalizácia a pod.

K značke poskytujeme školenia, ktoré budú prebiehať na západnom, strednom a východnom Slovensku. Budú prebiehať formou a) online kurzu, b) prezenčná forma workshopu. Pokiaľ máte záujem o školenie zakončené certifikáciou, prosíme kontaktujte nás na info@zollnermedical.com.

POMOŽTE NÁM BYŤ V HARMÓNIÍ S PRÍRODOU A NAŠÍM TELOM!

Všetky produkty DERMA 2.0 sú dôsledne vyvinuté a vyrábané v úplnom ohľade na životné prostredie; SME PROTI EXPERIMENTOM NA ZVIERATÁCH, JEDNÁ SA O PRÍRODNÝ PRODUKT, RUČNE VYROBENÝ, bez syntetických antioxidantov, ako sú BHT a BHA, hliníkových solí, agresívnych povrchovo aktívnych látok SLS a SLES.

MULTIFUNKČNÉ PROFESIONÁLNE KOKTEJLY

Profesionálne koktaily prémiovej značky Derma 2.0® boli vyvinuté pre všetkých profesionálov v kozmetologickej a lekárskej estetickej oblasti ktorí chcú dosiahnuť hmatateľné a konkrétne výsledky v ošetreniach všetkých nedokonalostí ako tváre tak i tela.

Zloženie značky Derma 2.0® je formulované v súlade s dodržiavaním najprísnejších zdravotných nariadení, zložením čisté, vysoko koncentrované, s aktívnou kvalitou látky, farmaceutickej kvality, sterilné, s veľmi vysokou toleranciou, bezpečné a testované.

S koktejlami Derma 2.0® je možné efektívne liečiť: celulitídu, lokalizovanú adipozitu, strie, jazvy, vrásky, hyperpigmentáciu, akné, stratu pevnosti pokožky, alopéciu a všetky nedokonalosti súvisiace so starnutím. (Anti-aging ošetrenia)

Mesoteriapiu Kompletné ošetrenia tváre a tela podľa potreby

Transdermálny prenos:

  • Needling - Mikroihličky
  • Elektroporácia
  • Iontoforéza
  • Ultrazvuk
  • Kyslíková terapia