DERMA REVITA B SOLUTION 5x5ml - 4 B vitamíny (B1, B3, B6, B12) v sterilných liekovkách, roztok na VÝŽIVU pokožky

Kód: 8276
Akcia Novinka DORUČENIE 24H
Značka: Derma 2.0
€55 / bal. €66 vrátane DPH €11 / 5 ml
Skladom
Môžeme doručiť do:
31.5.2024
Možnosti doručenia

Antioxidačné, výživné ošetrenie na báze vitamínov B1, B3, B6, B12. Derma-Revita B vďaka svojmu zloženiu stimuluje bunkový obrat, regeneruje a redukuje mimické vrásky. Zabraňuje starnutiu a je účinný aj pri revitalizačných kúrach pokožky hlavy.

5 sterilných injekčných liekoviek po 5 ml

Detailné informácie

Podrobný popis

4 Vitamíny B – Derma Revita-B roztok

Koktail 4 vitamínov B na profesionálne použitie v sterilných fľaštičkách na ošetrenie proti starnutiu, antioxidačné ošetrenie, regeneračné ošetrenie v pokročilej estetike

Vitamíny skupiny B zohrávajú veľmi dôležitú úlohu pri udržiavaní zdravia pokožky. Nedostatok niektorých z nich môže v skutočnosti urýchliť proces starnutia pokožky. Táto zmes 4 vitamínov B poskytuje tie správne energetické prvky, ktoré stimulujú prirodzené procesy buniek a podporujú ich zdravie.

Táto zmes vitamínov B v Derma-Revita B Solution ponúka pokožke rôzne výhody: stimuluje syntézu kolagénu, vyživuje (ako výživné ošetrenie) a má antioxidačné (neutralizácia voľných radikálov ako antioxidačné ošetrenie) a rozjasňuje. , zlepšuje mikrocirkuláciu s následnou stimuláciou metabolizmu na úrovni vlasových folikulov.

Podrobne sú prítomné vitamíny B:

Pyridoxín (vitamín B6):

 • podieľa sa na syntéze kolagénu;
 • preto užitočné v prípade akné;
 • udržuje vlasy v zdravom stave;
 • bojuje proti infekciám, ktoré by mohli postihnúť pokožku hlavy, čo má za následok vypadávanie vlasov;
 • adjuvans pri liečbe ekzému, dermatitídy a seboroickej dermatitídy.

Tiamín (vitamín B1):

 • podporuje mikrocirkuláciu smerom k vlasovým folikulom;
 • zabraňuje predčasnému zafarbeniu vlasov;

Niacínamid (vitamín B3):

 • je účinný na kontrolu kožného mazu;
 • udržuje správnu vodnú rovnováhu, zabraňuje vysychaniu a odlupovaniu tkaniva;
 • antioxidant, zasahuje do procesov fotoanglizácie;
 • je to účinná liečba akné vďaka svojej schopnosti znižovať tvorbu kožného mazu;
 • zlepšuje mikrocirkuláciu vlasovej pokožky a stimuluje metabolizmus vlasových folikulov.

Kyanokobalamín (vitamín B12):

 • podporuje obnovu a regeneráciu pokožky, zabraňuje fotostarnutiu;
 • urýchľuje obnovu buniek a dodáva hydratáciu a energiu;
 • ideálne pre matnú a dehydrovanú pleť;
 • pôsobí proti niektorým príčinám dráždivosti pokožky.

Zloženie roztoku Derma-Revita B:

Vitamíny B1 (tiamín), B3 (niacínamid), B6 ​​(pyridoxín), B12 (kyanokobalamín)

Škatuľka s 5 sterilnými liekovkami po 5 ml

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

„Jednoduchosť a efektívnosť!“

„Vráťte sa k základným prvkom, aby ste znovuobjavili účinnosť aktívnych zložiek a látok!“

Derma 2.0® sa už dlhé roky venuje všetkým profesionálom v estetickej a lekárskej estetickej oblasti v Taliansku a po celom svete. Záväzok k neustálemu hľadaniu nových špičkových aktívnych látkok, pedantnosť vo výrobe a postprodukcii, rýchla a efektívne asistenčné služby zákazníkom, robia produkty Derma 2.0® dokonalými pre všetkých profesionálov, ktorí hľadajú rýchle, efektívne a bezpečné riešenia.

Derma 2.0 - Je prémiová talianska značka najvyššej kvality zameraná na výrobu a distribúciu: transdermálnych a  mezoterapeutické koktailov, chemických peelingov a kozmeceutík.

Všetky produkty Derma 2.0® sú prísne formulované a vyrobené v úplnom ohľade na životné prostredie, bez akýchkoľvek testov na zvieratách, bez syntetických antioxidantov ako sú BHT a BHA, hliníkové soli, povrchovo aktívne látky SLS a agresívne SLES. DERMA 2.0® sa už dlho venuje príprave všetkých odborníkov v estetickom a lekárskom estetickom sektore v Taliansku a na svete na tých najvyšších úrovniach.

Vďaka záväzku neustáleho hľadania špičkových produktov a zariadení, starostlivo vybraných z najlepších značiek, starostlivosti o zákazníka pred a po predaji, je DERMA 2.0® jedným z národných a medzinárodných lídrov v distribúcii prístrojov Dermapen a chemického peelingu. Liekoviek s mezoterapiou, Kozmeceutiká a profesionálnu kozmetiku.

Primárnym cieľom DERMA 2.0® je vždy ponúkať vynikajúce služby s najlepšími produktmi dostupnými na trhu. V neposlednom rade je dôležitá aj starostlivosť a podpora zákazníkov pri výbere produktov určite plus, ktorú našu spoločnosť odlišuje.

PREČO SA SPOĽAHNÚŤ NA DERMA2.0®?

Vďaka Derma 2.0® môže mať profesionál v estetickom sektore tie najkvalitnejšie produkty z tých najkvalitnejšie vybraných surovín a produktov a zariadení z miliónov možných medzinárodných návrhov. Výber surovín, kvalita, jednoduchosť použitia a účinnosť sú len niektoré z mnohých potrebných a prísnych požiadaviek.

Derma 2.0 - Je prémiová talianska značka najvyššej kvality zameraná na prírodné produkty ako mezoterapia, mezokoktejly, biorevitalizácia a pod.

K značke poskytujeme školenia, ktoré budú prebiehať na západnom, strednom a východnom Slovensku. Budú prebiehať formou a) online kurzu, b) prezenčná forma workshopu. Pokiaľ máte záujem o školenie zakončené certifikáciou, prosíme kontaktujte nás na info@zollnermedical.com.

POMOŽTE NÁM BYŤ V HARMÓNIÍ S PRÍRODOU A NAŠÍM TELOM!

Všetky produkty DERMA 2.0 sú dôsledne vyvinuté a vyrábané v úplnom ohľade na životné prostredie; SME PROTI EXPERIMENTOM NA ZVIERATÁCH, JEDNÁ SA O PRÍRODNÝ PRODUKT, RUČNE VYROBENÝ, bez syntetických antioxidantov, ako sú BHT a BHA, hliníkových solí, agresívnych povrchovo aktívnych látok SLS a SLES.

MULTIFUNKČNÉ PROFESIONÁLNE KOKTEJLY

Profesionálne koktaily prémiovej značky Derma 2.0® boli vyvinuté pre všetkých profesionálov v kozmetologickej a lekárskej estetickej oblasti ktorí chcú dosiahnuť hmatateľné a konkrétne výsledky v ošetreniach všetkých nedokonalostí ako tváre tak i tela.

Zloženie značky Derma 2.0® je formulované v súlade s dodržiavaním najprísnejších zdravotných nariadení, zložením čisté, vysoko koncentrované, s aktívnou kvalitou látky, farmaceutickej kvality, sterilné, s veľmi vysokou toleranciou, bezpečné a testované.

S koktejlami Derma 2.0® je možné efektívne liečiť: celulitídu, lokalizovanú adipozitu, strie, jazvy, vrásky, hyperpigmentáciu, akné, stratu pevnosti pokožky, alopéciu a všetky nedokonalosti súvisiace so starnutím. (Anti-aging ošetrenia)

Mesoteriapiu Kompletné ošetrenia tváre a tela podľa potreby

Transdermálny prenos:

 • Needling - Mikroihličky
 • Elektroporácia
 • Iontoforéza
 • Ultrazvuk
 • Kyslíková terapia