Derma Sensitive Cocktail na ošetrenie citlivej a reaktívnej pleti 5x3ml

Kód: 6237
DORUČENIE 24H NOVÉ a ešte LEPŠIE CENY
Značka: Derma 2.0
€79 / bal. €94,80 vrátane DPH €15,80 / 3 ml
Skladom
Môžeme doručiť do:
18.6.2024
Možnosti doručenia

Kompletné ošetrenie tváre pre citlivú, reaktívnu a kuperóznu pleť Derma-Sensitive.

Kompletný kokteil špecifický pre citlivú, reaktívnu a kuperóznu pleť na báze prírodných extraktov s upokojujúcimi, proti začervenaniu a regeneračnými vlastnosťami, ako sú: extrakt zo slezu, levanduľa, aloe vera, conrdyceps sinensis, trmetes versicolor, bisabolol, alantoín, kyselina hyalurónová a acetyl dekapeptid-3. Vzácny spojenec v profesionálnom ošetrení pomocou transdermálnych aplikačných techník (elektroporácia) hyperreaktívnej, červenej, suchej a rosaceovej pokožky.

Detailné informácie

Podrobný popis

Kompletný kokteil na ošetrenie citlivej, reaktívnej akuperóznej pokožky DERMA-SENSITIVE

Kompletný koktail s upokojujúcim účinkom a účinkom proti začervenaniu pre citlivú, reaktívnu a kuperóznu pokožku - Len na profesionálne použitie

Derma-Sensitive je kompletný kokteil v sterilných fľaštičkách na ošetrenie (transdermálnym podaním) citlivej, reaktívnej a kuperóznej pokožky. Na základe prírodných extraktov, biopeptidov a kyseliny hyalurónovej je schopný zlepšiť stav pokožky všetkých tých, ktoré vykazujú príznaky citlivosti a reaktivity, ako sú kapiláry na povrchu, chronická suchosť pokožky, nadmerná reaktivita a neustále nepohodlie.

Aktívne funkčné látky prítomné v kompletnom koktailovom ošetrení pokožky Derma-Sensitive sú

Upokojujúci komplex proti začervenaniu na báze:

 • Cordyceps Sinensis Extract + Trametes Versicolor Extract: kombinácia prírodných extraktov získaných z 2 druhov húb, ktoré pomáhajú upokojiť a redukovať začervenanie pokožky.
 • Levanduľový extrakt: so známymi upokojujúcimi a protizápalovými vlastnosťami.
 • Extrakt zo slezu: osviežuje, tonizuje, redukuje začervenanie a upokojuje pokožku.
 • Aloe Vera: upokojuje a hydratuje do hĺbky.
 • Bisabolol: so zmäkčujúcimi, upokojujúcimi, protizápalovými a upokojujúcimi vlastnosťami.

Hydratačný a opravný komplex založený na:

 • Alantoín: opravuje a posilňuje tkanivo a poskytuje pokožke pohodlie.
 • Acetyl dekapeptid-3: posilňuje elasticitu pokožky indukciou syntézy kolagénu a elastínu.
 • Kyselina hyalurónová: zaručuje vysokú hydratáciu pokožky tým, že na seba viaže vysoký počet molekúl vody.

Čo je to citlivá pokožka, aké sú jej príčiny a čo sa dá robiť

Citlivá pokožka je bežným problémom, ktorý trápi mnoho ľudí. Ide o stav, pri ktorom pokožka prehnane reaguje na určité podnety, stáva sa ľahko podráždenou a náchylnou na začervenanie, svrbenie a suchosť. Tento typ pokožky si vyžaduje špeciálnu starostlivosť a zvýšenú pozornosť, aby nedošlo k ďalšiemu podráždeniu.

Príčiny citlivej pokožky sa môžu líšiť od jednotlivca k jednotlivcovi. Niektorí ľudia sú jednoducho geneticky predisponovaní k jemnejšej pokožke, zatiaľ čo u iných sa môže vyvinúť citlivosť v dôsledku vonkajších faktorov, ako je dlhodobé vystavenie slnku alebo používanie agresívnych chemikálií. Niektoré kožné ochorenia, ako je ekzém alebo psoriáza, môžu tiež spôsobiť, že vaša pokožka bude citlivejšia.

Pri starostlivosti o citlivú pokožku je dôležité dodržiavať niektoré základné pravidlá. Po prvé, je vhodné používať produkty starostlivosti o pleť špeciálne vyvinuté pre citlivú pokožku, ktoré sú bez vôní a dráždivých látok. Na umývanie tváre a tela je lepšie používať jemné čistiace prostriedky bez obsahu mydla, vyhýbajte sa použitiu príliš horúcej vody. ktorá môže spôsobiť dehydratáciu pokožky.

Okrem toho je dôležité chrániť pokožku pred slnečným žiarením používaním širokospektrálnych opaľovacích krémov s vysokým ochranným faktorom, ako je opaľovací krém Derma Sun SPF50+.

Nakoniec je dôležité udržiavať dobrú hydratáciu pokožky používaním špecifických hydratačných krémov pre citlivú pokožku (ako je Derma-Hydrating cream hydratačný krém pre citlivú pokožku).

Záverom je, že citlivá pleť si vyžaduje špecifickú starostlivosť a pozornosť. Dodržiavaním niekoľkých základných pokynov a používaním správnych produktov môžete znížiť podráždenie a udržať si zdravú pokožku.

Kuperóza

Kuperóza je kožné ochorenie charakterizované prítomnosťou rozšírených a viditeľných kapilár, často sprevádzané začervenaním a na tvári. Tento stav je bežnejší u ľudí s citlivou pokožkou, najmä u žien.

Presná príčina rosacey ešte nie je úplne objasnená, ale predpokladá sa, že genetické faktory, vystavenie slnku a problémy s krvným obehom môžu prispieť k jej rozvoju. Citlivá pokožka je náchylnejšia na poškodenie spôsobené vonkajšími vplyvmi, ako je slnko, vietor a zmeny teploty, ktoré môžu stav rosacey zhoršiť.

Na zvládnutie rosacey a zníženie jej príznakov je dôležité prijať správnu rutinu starostlivosti o pleť. V prvom rade sa vyhýbajte dlhodobému pobytu na slnku a vždy používajte širokospektrálny opaľovací krém s vysokým SPF. Okrem toho používajte produkty starostlivosti o pleť, ktoré sú jemné a neobsahujú dráždivé zložky, ako je parfum alebo alkohol.

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

„Jednoduchosť a efektívnosť!“

„Vráťte sa k základným prvkom, aby ste znovuobjavili účinnosť aktívnych zložiek a látok!“

Derma 2.0® sa už dlhé roky venuje všetkým profesionálom v estetickej a lekárskej estetickej oblasti v Taliansku a po celom svete. Záväzok k neustálemu hľadaniu nových špičkových aktívnych látkok, pedantnosť vo výrobe a postprodukcii, rýchla a efektívne asistenčné služby zákazníkom, robia produkty Derma 2.0® dokonalými pre všetkých profesionálov, ktorí hľadajú rýchle, efektívne a bezpečné riešenia.

Derma 2.0 - Je prémiová talianska značka najvyššej kvality zameraná na výrobu a distribúciu: transdermálnych a  mezoterapeutické koktailov, chemických peelingov a kozmeceutík.

Všetky produkty Derma 2.0® sú prísne formulované a vyrobené v úplnom ohľade na životné prostredie, bez akýchkoľvek testov na zvieratách, bez syntetických antioxidantov ako sú BHT a BHA, hliníkové soli, povrchovo aktívne látky SLS a agresívne SLES. DERMA 2.0® sa už dlho venuje príprave všetkých odborníkov v estetickom a lekárskom estetickom sektore v Taliansku a na svete na tých najvyšších úrovniach.

Vďaka záväzku neustáleho hľadania špičkových produktov a zariadení, starostlivo vybraných z najlepších značiek, starostlivosti o zákazníka pred a po predaji, je DERMA 2.0® jedným z národných a medzinárodných lídrov v distribúcii prístrojov Dermapen a chemického peelingu. Liekoviek s mezoterapiou, Kozmeceutiká a profesionálnu kozmetiku.

Primárnym cieľom DERMA 2.0® je vždy ponúkať vynikajúce služby s najlepšími produktmi dostupnými na trhu. V neposlednom rade je dôležitá aj starostlivosť a podpora zákazníkov pri výbere produktov určite plus, ktorú našu spoločnosť odlišuje.

PREČO SA SPOĽAHNÚŤ NA DERMA2.0®?

Vďaka Derma 2.0® môže mať profesionál v estetickom sektore tie najkvalitnejšie produkty z tých najkvalitnejšie vybraných surovín a produktov a zariadení z miliónov možných medzinárodných návrhov. Výber surovín, kvalita, jednoduchosť použitia a účinnosť sú len niektoré z mnohých potrebných a prísnych požiadaviek.

Derma 2.0 - Je prémiová talianska značka najvyššej kvality zameraná na prírodné produkty ako mezoterapia, mezokoktejly, biorevitalizácia a pod.

K značke poskytujeme školenia, ktoré budú prebiehať na západnom, strednom a východnom Slovensku. Budú prebiehať formou a) online kurzu, b) prezenčná forma workshopu. Pokiaľ máte záujem o školenie zakončené certifikáciou, prosíme kontaktujte nás na info@zollnermedical.com.

POMOŽTE NÁM BYŤ V HARMÓNIÍ S PRÍRODOU A NAŠÍM TELOM!

Všetky produkty DERMA 2.0 sú dôsledne vyvinuté a vyrábané v úplnom ohľade na životné prostredie; SME PROTI EXPERIMENTOM NA ZVIERATÁCH, JEDNÁ SA O PRÍRODNÝ PRODUKT, RUČNE VYROBENÝ, bez syntetických antioxidantov, ako sú BHT a BHA, hliníkových solí, agresívnych povrchovo aktívnych látok SLS a SLES.

MULTIFUNKČNÉ PROFESIONÁLNE KOKTEJLY

Profesionálne koktaily prémiovej značky Derma 2.0® boli vyvinuté pre všetkých profesionálov v kozmetologickej a lekárskej estetickej oblasti ktorí chcú dosiahnuť hmatateľné a konkrétne výsledky v ošetreniach všetkých nedokonalostí ako tváre tak i tela.

Zloženie značky Derma 2.0® je formulované v súlade s dodržiavaním najprísnejších zdravotných nariadení, zložením čisté, vysoko koncentrované, s aktívnou kvalitou látky, farmaceutickej kvality, sterilné, s veľmi vysokou toleranciou, bezpečné a testované.

S koktejlami Derma 2.0® je možné efektívne liečiť: celulitídu, lokalizovanú adipozitu, strie, jazvy, vrásky, hyperpigmentáciu, akné, stratu pevnosti pokožky, alopéciu a všetky nedokonalosti súvisiace so starnutím. (Anti-aging ošetrenia)

Mesoteriapiu Kompletné ošetrenia tváre a tela podľa potreby

Transdermálny prenos:

 • Needling - Mikroihličky
 • Elektroporácia
 • Iontoforéza
 • Ultrazvuk
 • Kyslíková terapia