EUNSUNG VITAL INJECTOR™ 2 - MULTIIHLIČKOVÁ MEZOTERAPIA PRE PROFESIONÁLOV

Kód: A0051
CENOVÝ HIT Modul cena pre prihlasených
Značka: EUNSUNG
€4 900 / ks €5 880 vrátane DPH €4 900 / 1 ks
Iba pre prihlásených
Možnosti doručenia

Kto by nepoznal prístroj VITAL INJECTOR. V súčasnosti ponúkame vynovenú verziu a to VITAL INJECTOR 2. Prístroj Vital Injector sa už dnes stáva neoddeliteľným pomocníkom skoro na každej estetickej klinike krásy. V podstate sa jedná o jedinečný prístroj svojho druhu na svetovom trhu.

Jeho hlavné výhody sú: presné a riadené dávkovanie materiálu, aplikácia materiálu do správnej vrstvy kože, dokáže ošetriť aj veľkú časť tela a hlavne usporí aplikovaný materiál. Naša spoločnosť poskytuje komplet poradenstvo, ukážku prístroja, náhradné diely (hlavice, filtre atď) záruku a aj pozáručný servis. 

Výhody prístroja

 • lepšia ochrana pred infekciou zabezpečená jednorazovým filtrom
 • odfiltrovanie prípadných nečistôt znižuje riziko upchatia
 • precízne dávkovanie účinnej látky
 • presne riadené dávky
 • minimálne straty materiálu
 • menšia bolesť
 • pohodlné a rýchle ošetrenie aj v najcitlivejších miestach
 • ľahko ovládateľná, veľká LCD obrazovka
 

Detailné informácie

Podrobný popis

Mezoterapeutický prístroj Vital Injector 2

Najvýznamnejšou novinkou prístroja Vital Injector 2 v porovnaní s prístrojom Vital Injector je vyspelejší mechanizmus obrany pred infekciami. Obranný mechanizmus prístroja Vital Injector 2 obsahuje jednorazový filter umiestnený na pravej strane, do ktorého silný tlak vákua vysaje nečistoty. Súčasťou mechanizmu je aj individuálne meniteľné puzdro na ochranu aplikačnej ihly, ktorým sa predchádza prenosu infekcie z jedného klienta na druhého.

V hrote pištole podobne ako pri predchádzajcom modeli prístroja Vital Injector 2 sa nachádza päť mezoterapeutických ihiel, ktoré precízne, v rovnakom čase a rovnakom množstve dávkujú účinnú látku v rámci jedného nástrelu do žiadúcich vrstiev pokožky. Nastavenie umožňuje zadefinovať, za aký čas majú ihly aplikovať náplň obsahujúcu zmes pre jeden cyklus nástrelu. S prístrojom Vital Injector 2 sa minimalizujú materiálové straty, pretože počas aplikácie neunikne ani jedna kvapka účinnej látky.


Prístroj je ideálny na transport mezoterapeutických látok, na drakula terapie, na transport výplní kvapalnej konzistencie, rovnomerné dávkovanie vitamínov, terapeutických koktailov a pod. v žiaducich hĺbkach pokožky alebo vlasovej pokožky hlavy (temena). Pohodlná manipulácia vďaka väčšiemu LCD displeju.

AKÉ SÚ HLAVNÉ VÝHODY POUŽITIA PRÍSTROJA VITAL INJECTOR?

Prístroj Vital Injector 2 sa už dnes stáva neoddeliteľným pomocníkom skoro na každej estetickej klinike krásy. V podstate sa jedná o jedinečný prístroj svojho druhu na svetovom trhu. Oproti bežnej aplikácii zvoleného matriálu pomocou injekcie či kanyly ponúka radu výhod ako:

Výhody prístroja

 • lepšia ochrana pred infekciou zabezpečená jednorazovým filtrom
 • odfiltrovanie prípadných nečistôt znižuje riziko upchatia
 • precízne dávkovanie účinnej látky
 • presne riadené dávky
 • minimálne straty materiálu
 • menšia bolesť
 • pohodlné a rýchle ošetrenie aj v najcitlivejších miestach
 • ľahko ovládateľná, veľká LCD obrazovka

Aplikačné možnosti

 • mezoterapia (aplikačná ihla na transport účinnej látky)
 • redukcia vrások
 • facelifting
 • omladenie tváre
 • ošetrenie vlasovej pokožky hlavy (temena)

Vital-injector-2-technology (1)

Charakteristiky

Rýchlejšie ošetrenia

V hrote pištole Vital Injector 2 sa nachádza päť mezoterapeutickcýh ihiel, ktoré pri stlačení spúšte transportujú rovnakú dávku účinnej látky naraz, v rovnakom množstve a do tej istej hĺbky. Týmto spôsobom môžete pracovať pri ošetrení päťkrát rýchlejšie ako s tradičnou ihlou. Okrem toho možno predísť neistote v poslednej fáze ošetrenia vyplývajúcej z únavy. Môžete prednastaviť aj to, ako dlho majú ihly zotrvať v pokožke, teda dĺžku nástrelu.

Stanovenie jednej dávky s lekárskou presnosťou

Ošetrovacia hlavica prístroja je vybavená presným servo piestom, ktorý transportuje do pokožky presne preddefinovanú dávku účinnej látky. Dávkovanie účinnej látky je sofistikované, pri jednom nástrele je určené množstvo liečiva z jednej ihly (teda v jednom bode) 1-6 μl, čo znamená, že 1 ml účinnej látky sa môže dodať do pokožky pomocou 33 – 200 nástrelov, spolu v 165 – 1000 bodoch. Ďalšou výhodou presného dávkovania sú minimálne straty, pretože stanovená dóza je presnejšia ako pri manuálnom dávkovaní.

Rovnomerné rozdelenie účinnej látky

Keďže všetkých 5 ihiel sa po celú dobu ošetrenia nachádza v rovnakej vzdialenosti od seba, zariadenie dokáže presne zaznamenať informácie o počte nástrelov a vákuum zase umožní jednoznačne vidieť miesta pokrytia nástrelmi, preto dávky účinnej látky možno úplne rovnomerne rozptýliť na konkrétnej ošetrovanej ploche.

Menšia bolesť, vyššia bezpečnosť aj v chúlostivých oblastiach

Do hrotu zariadenia Vital Injector 2 bola zabudovaná vákuová funkcia, ktorá s nastaviteľnou intenzitou vsaje kožu pred zavedením ihly. Umožní Vám to pracovať aj v najchúlostivejších partiách (vrásky na čele, očné okolie, ruky atď.) bez obáv, že poškodíte hlbšie vrstvy a spôsobíte bolesť alebo krvácanie v danej oblasti.

Široké spektrum možností konfigurácie

Prístroj Vital Injector 2 disponuje množstvom parametrov, ktoré môžete nastaviť konkrétne s ohľadom na požiadavky klienta, vlastnosti účinnej látky a ciele ošetrenia. Typ striekačky je samostatne nastaviteľný podľa hĺbky prieniku, režimu prevádzky, dávky, rýchlosti nástrelu a úrovne použitého vákua.

Mimoriadne jednoduchá obsluha

Napriek tomu, že prístroj Vital Injector 2 ponúka pestrú škálu konfigurácií, jeho obsluha a používanie je mimoriadne jednoduché. Hrot a striekačku možno vymeniť takmer jediným pohybom ruky, na dotykovej obrazovke bleskovo nastavíte všetky parametre ošetrenia, ktoré následne môžete sledovať na LCD displeji pištole počas celej doby ošetrenia.
Rovnako môžete sledovať aj množstvo nástrelov počas jednotlivých zákrokov. Pri navrhovaní pištole vývojári mali neustále na zreteli komfort obsluhy. Ošetrovacia hlavica je preto ľahká, dobre polohovateľná, ergonomická. Prístroj ponúkame s estetickým kolieskovým podstavcom, takže Vital Injector 2 môžete podľa potreby pohodlne premiestňovať na ďalšie pracoviská.

Širokospektrálne možnosti ošetrenia

Prístroj je vhodný aj na aplikáciu účinných látok (napr. kyseliny hyaluronovej) so strednou, resp. nízkou molekulovou hmotnosťou (20 mg/ml). Vzhľadom na veľkú variabilitu hĺbky prieniku účinnej látky je vhodný aj na lokálne ošetrenie, rovnako ako na zjemnenie strií.


Prístroj Vital Injector od spoločnosti EunSung™ je riadený integrovaným počítačom a primárne je určený k plošnej aplikácii materiálu mikroihlami (5 pin) do definovanej hĺbky kože v presne určenom množstve. Oproti bežnej aplikácii materiálu pomocou injekcie či kanyly ponúka ďalšie možnosti napr. dlhodobej hĺbkovej hydratácie pokožky, rejuvenizácie pokožky, ošetrenie alopécie a pod.

Prístroj využíva vákuum, kedy prístroj nasaje vybranú oblasť pokožky, do ktorej je aplikovaný materiál prostredníctvom nádstavca s mikroihlami. Vďaka tomuto je významne znížená miera bolestivosti aplikácie. Výhoda je, že je takto možné celú aplikáciu zautomatizovať a ošetriť aj väčšiu časť tela, alebo tváre.

Prístroj je primárne určený na aplikáciu materiálu ako napr. kyseliny hyalurónovej pre omladenie pleti, kedy dochádza k obnoveniu a hydratácie, zlepšenie pružnosti, kvality a štruktúry pleti. Je možné ho využiť aj k plošnému ošetrenie celulitídy, alopécie a pod. vďaka ďalším integrovaným programom. Ako jediný na trhu poskytujeme najväčší výber dermálnych výplní, mezoterapie, mezokoktejlov a biorevitalizácií. V prípade záujmu o ucelenú ponuku, prosím kontaktujte naše infolinku na + 421911 373743.

AKÝ JE ROZDIEL MEDZI VITAL INJECTOR 1 A VITAL INJECTOR 2:

Okrem rozdielnych dodávaných ihiel do prístroja je asi najvýznamnejším rozdielom určite nová funkcia "ochrana proti znečisteniu". Vital Injector 2 má špeciálny vyberateľný filter, (zakúpite si ho online tu) umiestnený na pravej strane hlavného telesa, ktorý chráni vnútorné časti injektora pred kontamináciou nečistotami ktoré sú nasávané v priebehu aplikácie.

K ďalším výhodám patrí tiež kryt umiestnený cez spodnú časť ihiel, ktorý chráni montážne časť ihiel a znateľne tým uľahčuje údržbu.

V neposlednom rade upozornime tiež na novo rozšírený LCD panel ktorý, okrem iného, ​​umožňuje ešte presnejšie dávkovanie.

Lekári a pacienti potom iste tiež ocenia nižšiu hlučnosť prevádzky prístroja.

Kontaktujte naše obchodné oddelenie a dohodnite si ukážku prístroja u nás. Náš obchodný zástupca vám prístroj nielen prinesie a ukáže jeho výhody, ale aj poskytne všetky dôležité informácie, vrátane záručného a pozáručného servisu.

K zariadeniu poskytujeme samozrejme záruku, záručný a pozáručný servis.

Vyrobené:

EUNSUNG GLOBAL CORP.
#1102~1105, Hanrasigma Valley 345-90,
Gasan-Dong, Geumcheon-Gu,
Seoul, Korea

 

VITAL INJECTOR 2 - A MASTERPIECE FOR YOUR CLINIC

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: