Predaj iba pre odborných lekárov, estetické centrá alebo kozmetické salóny! Viac info na našej infolinke +421 903 483737!

HydraPeel 35% - Biochemický peeling, Aktívna obnova a rehydratácia pokožky, 60ml

Kód: 3556
Novinka DORUČENIE 24H
Značka: LARIMEDICAL
€32 / bal. €38,40 vrátane DPH €5,33 / 10 ml
Skladom
Môžeme doručiť do:
16.8.2022

Hydrapeel 35%, 60ml. S vysokými koncentráciami kyselín, ktoré svojim zložením dokážu na pokožke vykonať mierny až stredne silný peeling, alebo aj hlboký, v závislosti od počtu vrstiev, ktoré sa pri ošetrení nanesú. Funguje tak, že odstraňuje všetky typy odumretých buniek a nečistôt a vždy aktivuje dermis, aby produkovala väčšie množstvo prirodzeného hydratačného faktora pokožky a zvýšila produkciu kyseliny hyalurónovej v extracelulárnej matrix.

LEN PRE PROFESIONÁLNE POUŽITIE.

LARIMEDICAL  je rad bio vedeckej prírodnej kozmetiky navrhnutá  dermatológmi pre dermatológov . Avantgardný rad vytvorený s maximálnym percentom zložiek prírodného pôvodu, 100% pôvodný a účinný.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Hydrapeel 35%, 60ml. S vysokými koncentráciami kyselín, ktoré svojim zložením dokážu na pokožke vykonať mierny až stredne silný peeling, alebo aj hlboký, v závislosti od počtu vrstiev, ktoré sa pri ošetrení nanesú. Funguje tak, že odstraňuje všetky typy odumretých buniek a nečistôt a vždy aktivuje dermis, aby produkovala väčšie množstvo prirodzeného hydratačného faktora pokožky a zvýšila produkciu kyseliny hyalurónovej v extracelulárnej matrix.

HLAVNÉ PRÍSADY

  • Kyselina pyrohroznová
  • Kyselina mliečna

96,5 % zložky prírodného pôvodu šetrné k pokožke:  Alkohol, glycerín, vitamín F,  propylénglykol

3,5 % ďalšie prísady pre zaistenie stability a bezpečnosti receptúry: Fenoxyethanol, Ethylhexylglycerín, Polysorbát-20

HYDRAPEEL

Aktívna obnova a rehydratácia epidermis.
30 až 40+ rokov starej kože

Kyselina hyalurónová je prítomná takmer vo všetkých tkanivách a biologických tekutinách. Je to takmer všadeprítomná zlúčenina, aj keď sa vo väčšom množstve nachádza v extracelulárnej matrici mäkké spojivové tkanivo. Takmer polovica kyseliny hyalurónovej sa v ľudskom tele tvorí v koži, pričom väčšina sa nachádza v medzibunkovom priestore.

S pribúdajúcim vekom sa koncentrácie kyseliny hyalurónovej postupne znižujú, čím vzniká menej elastická a menej kyprá pokožka, čo ospravedlňuje jej použitie ako aktívne zložky v boji proti starnutiu.

Možnosti, ako sa o pleť starať a omladzovať ju, sú veľmi rozmanité, ale existuje špecifické ošetrenie, ktoré už od 30 rokov ponúka veľmi dobré výsledky. Práve biochemický peeling HYDRAPEEL spočíva v použití rôznych kyselín na doplnenie dermálnych buniek, zlepšenie ich prirodzenej hydratácie a získanie napätejšej pleti so zjednoteným tónom pleti.

TECHNIKA

Kyselina hyalurónová je produkovaná v koži predovšetkým fibroblasty a keratinocyty, s priemernou životnosťou v našej koži 24 hodín, čo znamená, že 50% je metabolizovaných za menej ako jeden deň. V priebehu rokov naše telo produkuje menej kyseliny hyalurónovej, čo spôsobuje starnutie pokožky. HYDRAPEEL pôsobí na pokožku, ktorá znásobuje účinok kyseliny hyalurónovej, zosilňuje ho a zvyšuje jej produkciu v dermis.

Ošetrenie vytvára špecifickú bunkovú obnovu vďaka klinickému výberu použitých kyselín, čo má za následok mierny, stredný stupeň peelingu, ktorý produkuje obnovu epiteliálnych buniek v procese deskvamácie, čo vedie k zvýšeniu bunkovej proliferácie v bazálnej vrstve epitelu, s následnou produkciou totipotenciálnych ktoré si zachovávajú všetky svoje organické kapacity.

Neustála obnova bazálnych buniek je kľúčom k udržaniu funkčných buniek, ktoré produkujú vysoké hladiny kyseliny hyalurónovej v extracelulárnej matrix, ktorá funguje ako lešenie pre štruktúru celej dermis.

PROTOKOL:

  1. Očistite a pripravte ošetrovanú oblasť
  2. Chráňte citlivé miesta. (Na oči naneste niekoľko bavlniek).
  3. Naneste toľko vrstiev prípravku, koľko je potrebné podľa patológie a liečeného klienta.
  4. Nechajte na displeji po dobu 10 až 15 minút alebo tak dlho, ako rozhodne profesionál.
  5. Odstráňte produkt vodou.

Zöllner Medical   International   je výhradným distribútorom značky   LARIMEDICAL   pre CZ a SK trh. V prípade záujmu o ďalšie informácie, prosím kontaktujte nás na našej infolinke +420 776 212275, alebo na  info@zollnermedical.com

Máte záujem o školenia? Potom   Zöllner Aesthetic Academy   je tu práve pre vás. Neváhajte a ozvite sa nám ešte dnes! Radi vás zaškolíme, poskytneme marketingové materiály, FB a Instagram prezentáciu, webovú prezentáciu, roll-upy, bannery a polepy okien a hlavne máme všetok čas vesmíru, aby sme vás čo najlepšie podporili a pevne stáli pri vašom úspešnom pokroku!

Váš Zöllner Medical tým

Pharm.Dr.Jana Hrušková

Pharm.Dr.Jana Hrušková

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie