Predaj iba pre odborných lekárov, estetické centrá alebo kozmetické salóny! Viac info na našej infolinke +421 903 483737!

JUVEDERM VOLITE (2x1ml) Stvorená pre omladenie pokožky

Kód: 110
DORUČENIE 24H NOVÉ a ešte LEPŠIE CENY
Značka: JUVÉDERM
€240 –10 %
JUVEDERM VOLITE 2x1ml
€240 –10 % €215 / bal. €236,50 vrátane DPH €107,50 / 1 ml
Iba pre prihlásených

Juvederm® Volite Lidokaín je dermálna výplň s kyselinou hyalurónovou navrhnutá špeciálne na zlepšenie kvality pokožky. Juvederm® Volite je navrhnutý tak, aby zlepšoval hladkosť, hydratáciu a elasticitu pokožky. Výrobok využíva technológiu VYCROSS, inovatívnu kombináciu HA s nízkou a vysokou molekulovou hmotnosťou na zlepšenie zosieťovacej účinnosti reťazcov HA.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Juvederm® Volite Lidokaín je dermálna výplň s kyselinou hyalurónovou navrhnutá špeciálne na zlepšenie kvality pokožky. Stvorená pre omladenie pokožky.

Juvederm® Volite je navrhnutý tak, aby zlepšoval hladkosť, hydratáciu a elasticitu pokožky. Výrobok využíva technológiu VYCROSS, inovatívnu kombináciu kyseliny hyalurónovej s nízkou a vysokou molekulovou hmotnosťou na zlepšenie zosieťovacej účinnosti (cross-linking) reťazcov HA.

Zakúpte si aj ďalšie produkty z radu Juvederm®  online tu

Balenie pozostáva z:

  • 2 x 1ml injekčná striekačka
  • 0,3% lidokaín

Výhody Juvederm® Volite 2x1ml:

  • Zlepšuje celkovú kvalitu kože
  • Zlepšite hladkosť, hydratáciu a pružnosť pokožky
  • Oblasti použitia: tvár, krk, dekolt a ruky

Ako dlho trvá výsledok?

Vo všeobecnosti môžu výsledky trvať od 6 do 9 mesiacov. Trvanie výsledku môže byť dlhšie alebo kratšie v závislosti od faktorov ako je vek, fyziológia a životný štýl.

PRODUKT JE VYROBENÝ V EURÓPSKEJ ÚNII (EU)

EU

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Veríme, že kolekciu dermálnych výplní Juvéderm špeciálne predstavovať netreba. Kto by nepoznal jedničku na trhu. Absolútnu špičku po stránke kvality. Produktová rada značky Juvéderm je vyrobená z kyseliny hyalurónovej (HA), ktorá je našej pokožke prirodzená. Pomocou dermálnych výplní Juvéderm dokážete dodať stratený objem do rôznych oblastí tváre, vyhladiť vrásky alebo vymodelovať nádherné a zvodné pery.

Zakúpením originálnych dermálnych výplní značky Juvéderm od Zöllner MEDICAL Vám dokážeme garantovať nielen dobrú cenu na slovenskom alebo českom trhu, ale aj kvalitný zákaznícky servis ako napr. rýchle doručenie do 24 hodín, vernostný program, školenia, workshopy a tovar samozrejme vždy skladom. 

Zöllner MEDICAL - Nezávislý distribútor dermálnych výplní, nití a hygieny pre CZ/SK/AT/HU/SLO/HR trh.

Viac informácií na www.DermalneVyplne.sk

Juvéderm