LipoLax+, 10x10ml - PRÉMIOVÁ a účinná lipolýza 2v1 s inovatívnym komplexom biomimetických peptidov a efektom spevnenia pokožky

Kód: A1363
DORUČENIE 24H NOVÉ a ešte LEPŠIE CENY
Značka: KORU PHARMA
€139 / balenie €166,80 vrátane DPH €13,90 / 1 ml
Iba pre prihlásených
Možnosti doručenia

LipoLax+ Kórejská PRÉMIOVÁ lipolýza 2 v 1. Inovatívna synergia lipolýzy a extrémneho spevnenia pokožky. Používa sa na lipolýzu miest na tele postihnutých problémom ochabnutosti kože a nadmerným množstvom tukového tkaniva. Jedná sa o najnovšiu receptúru Lipo Lax+, kde dochádza ku kombinácií najsilnejšej lipolytickej látky s inovatívnym komplexom biomimetických peptidov a efektom spevnenia pokožky.

Z rady Lipolax produktov je Lipolax+ ten silnejší. Je určený telo. Dá sa použiť aj na podbradok s tým, že môže vzniknúť začervenanie a mierny opuch. Pokiaľ  klient nechce, aby mal podbradok začervnenaný, prosím vyberte si na podbradok Lipolax VL.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

 

LipoLax+ 10ml - PRÉMIOVÁ a účinná lipolýza s inovatívnym komplexom biomimetických peptidov a liftingovým efektom

Inovatívna synergia lipolýzy a extrémneho spevnenia pokožky. Používa sa na lipolýzu tváre a miest na tele postihnutých problémom ochabnutosti kože a nadmerným množstvom tukového tkaniva. Jedná sa o najnovšiu receptúru Lipo Lax+, kde dochádza ku kombinácií najsilnejšej lipolytickej látky s inovatívnym komplexom biomimetických peptidov a spevnením pokožky.

Prípravok aktivuje prirodzený metabolizmus lipidov a navodzuje intenzívne procesy lipolýzy, čo má za následok rýchle rozpustenie podkožného tuku a pozdvihnutie kontúr tváre a tela.

BALENIE OBSAHUJE

 • 10x10ml pripraveného roztoku LipoLax+

HLAVNÉ ZLOŽKY

 • Fosfatidylchodín (PPC) 1000mg - zo sójového oleja nemeckého pôvodu so stupňom čistenia 99,8% RRS podporuje aktívnu degradáciu tukových buniek, naviazanie mastných kyselín a ich odstránenie prírodnými metódami.
 • Sodium deoxycholate 5mg - enzým izolovaný zo žlče, ktorý ľahko ničí tukové bunky. Spoločné pôsobenie dvoch zložiek enzýmov ničí adipocyty, čím sa z podkožného tuku stáva emulzia vylučovaná obličkami, krvou a pečeňou z tela
 • Očistené PPC 99,8% - regeneračný a čistiaci účinnok (zabraňuje hromadeniu toxínov v tele)
 • L-carnitine 200mg - urýchľuje proces lipolýzy

ÚČINKY A VÝHODY

 • Minimálny počet ošetrení potrebný na dosiahnutie uspokojivých výsledkov
 • Krátke trvanie procedúry (cca 20min)
 • Žiadna príprava na postup a žiadne obdobie na zotavenie
 • Nie je potrebná anestézia
 • Klinicky overená účinnosť
 • Inovatívne zloženie prípravku optimalizuje účinnky terapie
 • Vysoká bezpečnosť terapie vyplývajúca z najvyššej kvality a čistoty účinných látok prípravkov LipoLax
 • Kombinácia lipolytického účinku LipoLax+ so silnou kondicionáciou pokožky, zabraňujúca ochabovaniu pokožky v mieste zmenšenia obvodu tkaniva.

AKO TO FUNGUJE

Získať štíhlu postavu bez celulitídy a nadváhy je pre väčšinu ľudí výzvou. Sedavý životný štýl, nevhodná strava a metabolické poruchy vedú k tvorbe tukových zásob a povestnej „pomarančovej kôre“, čo ľuďom sťažuje dosiahnutie ideálneho fyzického tela.

Lipo Lax+ je jednoduchý roztok na rozpúšťanie tukov, účinný pri znižovaní celulitídy a nadváhy. 

Účinky Lipo Lax+ sú poháňané prirodzenou lipolýzou. Po injekcii sa v dôsledku lipolýzy vyskytujúcej sa v bunkách objem problémovej oblasti zmenšuje a požadovaný účinok sa dosiahne pomerne rýchlo.

INDIKÁCIE

 • Nadmerná hmotnosť a lokalizácia tukových usadenín pod kožou
 • Destabilizácia výmeny lipidov
 • Celulitída
 • odstránenie prebytočného tuku z oblasti, napr. brada,  podpazušie, kolená, boky, chrbát, brucho
 • spevnenie, vypnutie a vyhladenie pokožky
 • redukcia celulitídy
 • odstránenie prebytočného tuku z vačkov pod očami, líc atď.
 • gynekomastia
 

VÝHRADNÉ ZASTÚPENIE

Spoločnosť Zöllner Medical International, s.r.o. je VÝHRADNÝM dovozcom a distribučnou spoločnosťou uvedeného produktu pre Slovenskú republiku. Radi navštívime vašu ambulanciu, kliniku, salón a odprezentujeme naše produktové porftólio. 

Pre viac informácií nás prosím kontaktujte na našej infolinke 02/ 222 05 888, klapka 1, alebo písomne na: info@zollnermedical.com, objednavky@zollnermedical.com.

Prevádzkujete estetickú kliniku alebo ste odborný lekár? 

Máte záujem o nové produkty? Radi by sme vás k nim zaškolili, preto neváhajte a dohodnite si školenie u nás ešte dnes. Prosím kontaktujte nás v pracovné dni na našej infolinke 02/222 05 888, klapka 3, alebo 0911 373743, radi vám poskytneme všetky informácie ohľadne prebiehajúcich školení.

Prevádzkujete salón krásy, alebo ste kozmetológ?  

Máte záujem o nové kozmetické produkty a radi by ste sa nechali aj zaškoliť? V prípade záujmu o absolvovanie školenia nás prosím kontaktujte na našej infolinke, kde vám radi poskytneme všetky informácie ohľadne predmetného školenia prípadne nás kontaktujte e-mailom na info@zollnermedical.com. 

Zöllner Aesthetic Academy & Zöllner Media House

Vytvárame len tie najlepšie spojenia pre vás. Naša Zöllner Aesthetic Academy je tu práve pre vás. Neváhajte a ozvite sa nám ešte dnes! Radi vás zaškolíme, prípadne náš Zöllner Media House vám poskytne všetky dostupné marketingové materiály. Disponujeme vlastným in-house marketingovým oddelením.

Pre sociálne médiá poskytneme

 • Facebook/ Instagram prezentáciu
 • Webovú prezentáciu produktov pre váš web
 • Naučíme vás ako pracovať na sociálnych sieťach, prípadne vám postavíme web, eshop priamo na mieru

Pre print marketing poskytneme

 • Roll-upy, banery
 • Polepy okien, stojany
 • Letáky a plagáty
 • Služby grafika na mieru
LipoLax+ 10ml │PRÉMIOVÁ a účinná lipolýza s inovatívnym komplexom biomimetických peptidov a liftingu

Ucelená ponuka na jednom mieste

Možnosť objednať veci na jednom mieste nemusí byť iba snom. Máme ucelenú ponuka od tovaru až po stroje. Tovar samozrejme vždy skladom. 
LipoLax+ 10ml │PRÉMIOVÁ a účinná lipolýza s inovatívnym komplexom biomimetických peptidov a liftingu

Expresná doprava do 24 hodín v rámci SR

Zabudli ste si objednať materiál a máte klientov? Žiadny problém, dnes objednáte, zajtra máte vysmiateho kuriéra u seba predo dvermi. Neznie to úžasne?
LipoLax+ 10ml │PRÉMIOVÁ a účinná lipolýza s inovatívnym komplexom biomimetických peptidov a liftingu

360º stupňová starostlivosť

Chápeme, že potreby každej kliniky sa môžu líšiť. Snažíme sa vyjsť v ústrety každej jednej z nich. Poskytujeme 360º strostlivosť o klienta
LipoLax+ 10ml │PRÉMIOVÁ a účinná lipolýza s inovatívnym komplexom biomimetických peptidov a liftingu

Poradenstvo a odborné školenia 

Chodíme po svete a prinášame tie nejlepšie novinky. K tomu vás zaškolíme podľa potreby. Školíme každý týždeň. Stačí sa prihlásiť.
LipoLax+ 10ml │PRÉMIOVÁ a účinná lipolýza s inovatívnym komplexom biomimetických peptidov a liftingu

Pharm.Dr. Jana Hrušková

Prokurista, Head of Pharma Legal Department
Máme všetok čas vesmíru, aby sme vás čo najlepšie podporili a pevne stáli pri vašom úspešnom napredovaní! Pretože pokiaľ chceme byť úspešní, musíme napredovať spoločne.  Váš Zöllner Medical tím

V prípade záujmu o informácie týkajúce sa vašej objednávky nás prosím kontaktujte na našej infolinke 02/ 222 05 888 voľba 1, alebo 0903 483737, prípadne písomne na email: 

Všeobecné info: info@zollnermedical.com, Objednávky: objednavky@zollnermedical.com, Marketing: marketing@zollnermedial.com

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Koru Pharmaceuticals Co., Ltd je rýchlo rastúca kórejská farmaceutická spoločnosť, ktorá vytvára inovatívne medicínske a kozmetické produkty, ktoré pomáhajú ľuďom udržiavať krásu, mladosť a zdravie.

Vedecké záujmy Koru Pharmaceuticals Co., Ltd zahŕňajú niekoľko sľubných oblastí, vrátane štúdia vlastností toxínov, práce s peptidovými bioregulátormi a štúdia mechanizmov starnutia.

Názov spoločnosti z kmeňa Maori symbolizuje nový život, silu a harmóniu s prírodou. Názov Koru zdôrazňuje prírodné zložky používané vo všetkých produktoch a záväzok neustáleho vývoja.

Koru Pharmaceuticals Co., Ltd patrí medzi popredné kórejské Pharmaceutické spoločnosti.