LipoLax VL 10ml - Injekčné ošetrenie na rozpustenie neželaného tuku

Kód: A8815
DORUČENIE 24H NOVÉ a ešte LEPŠIE CENY
Značka: KORU PHARMA
€17,95 / Ampulka €21,54 vrátane DPH €1,80 / 1 ml
Iba pre prihlásených
Možnosti doručenia

Lipo Lax VL je injekčné ošetrenie rozpúšťajúce tuk , ktoré znižuje počet tukových buniek v oblasti tváre.

Elimináciou nadbytočného podkožného tuku dochádza súčasne k omladzovaniu a liftingu pokožky , čo zabraňuje ochabovaniu a vzniku záhybov a vrások.

Účinky Lipo Lax VL sú riadené prirodzenou lipolýzou . Lipo Lax VL odstraňuje lokálne tukové usadeniny a tiež posilňuje dermálny rámec, napína pokožku, odstraňuje ptózu súvisiacu s vekom a zvýrazňuje kontúry tváre.

Detailné informácie

Podrobný popis

Ako funguje?

Lipo Lax VL je injekčné ošetrenie rozpúšťajúce tuk , ktoré znižuje počet tukových buniek v oblasti tváre.

Elimináciou nadbytočného podkožného tuku dochádza súčasne k omladzovaniu a liftingu pokožky , čo zabraňuje ochabovaniu a vzniku záhybov a vrások.

Účinky Lipo Lax VL sú riadené prirodzenou lipolýzou. Lipo Lax VL odstraňuje lokálne tukové usadeniny a tiež posilňuje dermálny rámec, napína pokožku, odstraňuje ptózu súvisiacu s vekom a zvýrazňuje kontúry tváre.

Balenie obsahuje

 • 10ml  roztoku LipoLax VL

Výhody

 • Odstraňuje lokálne tukové usadeniny a redefinuje kontúry tváre.
 • Aktivuje funkcie dermálnych fibroblastov a zvyšuje tvorbu kolagénu.
 • Zlepšuje tón a pružnosť pokožky a zároveň vyhladzuje, rozjasňuje, hydratuje a zjemňuje pokožku.
 • Zdvíha a vyhladzuje pokožku, znižuje hĺbku vrások a záhybov.
 • Stimuluje bunkovú obnovu a omladenie pokožky.

Lipolytický fosfatidylcholín (PPC) vykonáva priamu lipolýzu: prenikaním do tukovej bunky zložka premieňa podkožný tuk na tekutú emulziu, po ukončení emulgačného procesu sa enzýmy vylučujú z tela krvou, obličkami alebo pečeňou.

Indikácie

 • Akékoľvek chyby tváre spojené s nadmerným tukom
 • Ochabnutá koža
 • Tvorba druhej brady
 • Strata kontúry tváre

 


Zöllner Medical International je exkluzívnou distribučnou spoločnosťou. V prípade záujmu o informácie týkajúce sa vašej objednávky nás prosím kontaktujte na našej infolinke +421903 483737, alebo písomne na email objednavky@zollnermedical.com.

Máte estetickú kliniku alebo ste lekár? Máte záujem o naše nové produkty? Radi by sme vás k nim zaškolili, preto neváhajte a dohodnite si školenie u nás ešte dnes. Prosím kontaktujte nás na 0911 373743, radi vám poskytneme všetky informácie ohľadne školenia.

Máte salón krásy, alebo ste kozmetička? Máte záujem o nové kozmetické produkty a radi by ste sa nechali aj zaškoliť? V prípade záujmu o absolvovanie školenia nás prosím kontaktujte na našej infolinke +421911 613737, kde vám radi poskytneme všetky informácie ohľadne predmetného školenia alebo na email denisa.kurtiova@zollnermedical.com.

Zöllner Aesthetic Academy je tu práve pre vás. Neváhajte a ozvite sa nám ešte dnes! Radi vás zaškolíme, poskytneme všetky dostupné marketingové materiály pre

 • Facebok prezentáciu
 • Instagram prezentáciu
 • Webovú prezentáciu produktu pre váš web
 • Roll-upy, banery a polepy okien, letáčiky a plagáty, stojany a pod.

ale hlavne máme všetok čas vesmíru, aby sme vás čo najlepšie podporili a pevne stáli pri vašom úspešnom napredovaní! Pretože pokiaľ chceme byť úspešní, musíme napredovať spoločne. 

Váš Zöllner Medical tím 

Pharm.Dr.Jana Hrušková min Denisa Kurtiová min

Pharm.Dr.Jana Hrušková, Prokurista

Denisa Kürtiová, Cert. školiteľka

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Koru Pharmaceuticals Co., Ltd je rýchlo rastúca kórejská farmaceutická spoločnosť, ktorá vytvára inovatívne medicínske a kozmetické produkty, ktoré pomáhajú ľuďom udržiavať krásu, mladosť a zdravie.

Vedecké záujmy Koru Pharmaceuticals Co., Ltd zahŕňajú niekoľko sľubných oblastí, vrátane štúdia vlastností toxínov, práce s peptidovými bioregulátormi a štúdia mechanizmov starnutia.

Názov spoločnosti z kmeňa Maori symbolizuje nový život, silu a harmóniu s prírodou. Názov Koru zdôrazňuje prírodné zložky používané vo všetkých produktoch a záväzok neustáleho vývoja.

Koru Pharmaceuticals Co., Ltd patrí medzi popredné kórejské Pharmaceutické spoločnosti.