LipoLax VL 10x10ml - Injekčné ošetrenie na rozpustenie neželaného tuku

Kód: A8816
DORUČENIE 24H NOVÉ a ešte LEPŠIE CENY
Značka: KORU PHARMA
€170 –18 %
Lipo Lax VL 1 vial Koru Pharma e
€170 –18 % €139 / bal. €166,80 vrátane DPH €13,90 / 10 ml
Iba pre prihlásených
Možnosti doručenia

Lipo Lax VL je injekčné ošetrenie rozpúšťajúce tuk , ktoré znižuje počet tukových buniek v oblasti tváre. Elimináciou nadbytočného podkožného tuku dochádza súčasne k omladzovaniu a liftingu pokožky , čo zabraňuje ochabovaniu a vzniku záhybov a vrások.

Účinky Lipo Lax VL sú riadené prirodzenou lipolýzou . Lipo Lax VL odstraňuje lokálne tukové usadeniny a tiež posilňuje dermálny rámec, napína pokožku, odstraňuje ptózu súvisiacu s vekom a zvýrazňuje kontúry tváre.

Detailné informácie

Podrobný popis

Ako funguje?

Lipo Lax VL je injekčné ošetrenie rozpúšťajúce tuk , ktoré znižuje počet tukových buniek v oblasti tváre.

Elimináciou nadbytočného podkožného tuku dochádza súčasne k omladzovaniu a liftingu pokožky , čo zabraňuje ochabovaniu a vzniku záhybov a vrások.

Účinky Lipo Lax VL sú riadené prirodzenou lipolýzou . Lipo Lax VL odstraňuje lokálne tukové usadeniny a tiež posilňuje dermálny rámec, napína pokožku, odstraňuje ptózu súvisiacu s vekom a zvýrazňuje kontúry tváre.

Balenie obsahuje

 • 10x10ml  roztoku LipoLax VL

Výhody

 • Odstraňuje lokálne tukové usadeniny a redefinuje kontúry tváre.
 • Aktivuje funkcie dermálnych fibroblastov a zvyšuje tvorbu kolagénu.
 • Zlepšuje tón a pružnosť pokožky a zároveň vyhladzuje, rozjasňuje, hydratuje a zjemňuje pokožku.
 • Zdvíha a vyhladzuje pokožku, znižuje hĺbku vrások a záhybov.
 • Stimuluje bunkovú obnovu a omladenie pokožky.

Lipolytický fosfatidylcholín (PPC) vykonáva priamu lipolýzu: prenikaním do tukovej bunky zložka premieňa podkožný tuk na tekutú emulziu, po ukončení emulgačného procesu sa enzýmy vylučujú z tela krvou, obličkami alebo pečeňou.

Indikácie

 • Akékoľvek chyby tváre spojené s nadmerným tukom
 • Ochabnutá koža
 • Tvorba druhej brady
 • Strata kontúry tváre

Zöllner Medical International je exkluzívnou distribučnou spoločnosťou pre uvedený produkt. V prípade záujmu o informácie týkajúce sa vašej objednávky nás prosím kontaktujte na našej infolinke +421903 483737, alebo písomne na email objednavky@zollnermedical.com.

Máte estetickú kliniku alebo ste lekár? Máte záujem o naše nové produkty? Radi by sme vás k nim zaškolili, preto neváhajte a dohodnite si školenie u nás ešte dnes. Prosím kontaktujte nás na 0911 373743, radi vám poskytneme všetky informácie ohľadne školenia.

Máte salón krásy, alebo ste kozmetička? Máte záujem o nové kozmetické produkty a radi by ste sa nechali aj zaškoliť? V prípade záujmu o absolvovanie školenia nás prosím kontaktujte na našej infolinke +421911 613737, kde vám radi poskytneme všetky informácie ohľadne predmetného školenia alebo na email denisa.kurtiova@zollnermedical.com.

Zöllner Aesthetic Academy je tu práve pre vás. Neváhajte a ozvite sa nám ešte dnes! Radi vás zaškolíme, poskytneme všetky dostupné marketingové materiály pre

 • Facebok prezentáciu
 • Instagram prezentáciu
 • Webovú prezentáciu produktu pre váš web
 • Roll-upy, banery a polepy okien, letáčiky a plagáty, stojany a pod.

ale hlavne máme všetok čas vesmíru, aby sme vás čo najlepšie podporili a pevne stáli pri vašom úspešnom napredovaní! Pretože pokiaľ chceme byť úspešní, musíme napredovať spoločne. 

Váš Zöllner Medical tím 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Koru Pharmaceuticals Co., Ltd je rýchlo rastúca kórejská farmaceutická spoločnosť, ktorá vytvára inovatívne medicínske a kozmetické produkty, ktoré pomáhajú ľuďom udržiavať krásu, mladosť a zdravie.

Vedecké záujmy Koru Pharmaceuticals Co., Ltd zahŕňajú niekoľko sľubných oblastí, vrátane štúdia vlastností toxínov, práce s peptidovými bioregulátormi a štúdia mechanizmov starnutia.

Názov spoločnosti z kmeňa Maori symbolizuje nový život, silu a harmóniu s prírodou. Názov Koru zdôrazňuje prírodné zložky používané vo všetkých produktoch a záväzok neustáleho vývoja.

Koru Pharmaceuticals Co., Ltd patrí medzi popredné kórejské Pharmaceutické spoločnosti.