Predaj iba pre odborných lekárov, estetické centrá alebo kozmetické salóny! Viac info na našej infolinke +421 903 483737!

Melanze Krém 50ml - Účinný komplex pre homogenizáciu a zosvetlenie pokožky

Kód: 3605
Novinka DORUČENIE 24H
Značka: LARIMEDICAL
€26 / bal. €31,20 vrátane DPH €5,20 / 10 ml
Skladom
Môžeme doručiť do:
17.8.2022

Melanze zosvetľujúci krém 50ml, Obsahuje vysoko účinný kozmetický komplex pre homogenizáciu a zosvetlenie pokožky tým, že narúša tvorbu melanínu, prirodzeného pigmentu zodpovedného za farbu pleti.


Na základe štruktúry enzýmu tyrozinázy v hubách je MELANZE CREAM schopný inhibovať aktivitu enzýmu a získať tak osvetľujúci účinok bez akejkoľvek toxikologickej odozvy, ako je podráždenie očí, fototoxicita alebo citlivosť kože.
Účinnosť a stabilita lieku MELANZE CREAM je klinicky preukázaná. Má fotoprotektívny účinok (prevencia poškodenia kože spôsobeného UV žiarením) s výsledkami iba za dva mesiace. Poskytuje homogénnejší a menej tmavý tón pleti, redukuje hyperpigmentované miesta a chráni pleť pred budúcou pigmentáciou.


Výsledky ukazujú štatisticky významné zníženie aktivity tyrozinázy: až o 24,7 %, čo implikuje zníženie melanínu v koži. Vyhodnotené dermatológom: Percento zlepšenia melasmat ukazuje zníženie medzi 26 a 50 % po 30 dňoch a zníženie medzi 51 a 75 % po 60 dňoch používania MELANZE CREAM denne.

 

LARIMEDICAL  je rad bio vedeckej prírodnej kozmetiky navrhnutý  dermatológmi pre dermatológov.  Avantgardný rad vytvorený s maximálnym percentom zložiek prírodného pôvodu, 100% pôvodný a účinný.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Melanze krém 50ml, Obsahuje vysoko účinný kozmetický komplex na homogenizáciu a zosvetlenie pokožky tým, že narúša tvorbu melanínu, prirodzeného pigmentu zodpovedného za farbu pleti.
Na základe štruktúry enzýmu tyrozinázy v hubách je MELANZE CREAM schopný inhibovať aktivitu enzýmu a získať tak osvetľujúci účinok bez akejkoľvek toxikologickej odozvy, ako je podráždenie očí, fototoxicita alebo citlivosť kože.
Účinnosť a stabilita lieku MELANZE CREAM je klinicky preukázaná. Má fotoprotektívny účinok (prevencia poškodenia kože spôsobeného UV žiarením) s výsledkami iba za dva mesiace. Poskytuje homogénnejší a menej tmavý tón pleti, redukuje hyperpigmentované miesta a chráni pleť pred budúcou pigmentáciou.
Výsledky ukazujú štatisticky významné zníženie aktivity tyrozinázy: až o 24,7 %, čo implikuje zníženie melanínu v koži.


Vyhodnotené dermatológom: Percento zlepšenia melasmat ukazuje zníženie medzi 26 a 50 % po 30 dňoch a zníženie medzi 51 a 75 % po 60 dňoch používania MELANZE CREAM denne.

HLAVNÉ PRÍSADY

  • Bieliaci komplex

73,1% zložky prírodného pôvodu šetrné k pokožke:  Rastlinný emulgátor, propylénglykol, rastlinný olej, extrakt zo sedmokrásky

4%  ďalšie prísady pre zaistenie stability a bezpečnosti receptúry:  Slnečné filtre: Fenoxyethanol, Ethylhexylglycerín a Carbomer

MELANZIA

Hyperpigmentácia

Hyperpigmentácia kože je nadbytok melanínu v koži, ktorý môže mať rôzne príčiny a môže byť rôzneho typu. Slnko je jedným z hlavných faktorov vzniku hyperpigmentácie v dermis v dôsledku nadmerného žiarenia a následného poškodenia kože. Môže to byť tiež spôsobené nadmernou produkciou melanínu, ktorá môže byť difúzna alebo lokálna, to znamená lokalizovaná alebo nie v rôznych oblastiach, ako je tvár, trup a ruky.

Vzhľadom na veľké množstvo slnečného žiarenia, ktorému sme denne vystavení, sa naša pokožka bráni tvorbe melanínu, ktorý nás chráni pred škodlivými účinkami tohto vystavenia.

Melanín je látka, ktorú naše telo produkuje v melanocytoch, v spodnej vrstve epidermis. Je to pigment zodpovedný za farbu kože aj vlasov, očí atď. S vekom je distribúcia melanocytov menej rozptýlená a ich regulácia prebieha telom menej kontrolovane. V niektorých prípadoch dochádza aj k alergickým reakciám alebo k nadprodukcii pigmentu melanínu, čo vedie k hyperpigmentovanej pokožke so škvrnami, melazmou, tmavším odtieňom pleti a ďalšími problémami, ktoré tiež spôsobujú estetické zhoršenie pokožky.

Pred vykonaním akéhokoľvek ošetrenia hyperpigmentácie kože musí odborník vykonať individuálnu a vyčerpávajúcu štúdiu. Profesionál určí, čo hyperpigmentáciu spôsobilo, a najlepšiu alternatívu na jej liečbu, okrem toho, že vylúči prípadné zhubné rany na koži.

TECHNIKA

Farba kože je daná typom, množstvom a distribúciou melanínu, prirodzeného pigmentu, ktorý prechádza našou kožou.

Prirodzené starnutie, znečistenie ovzdušia a vystavenie UV žiareniu spôsobujú abnormálne hromadenie melanínu v koži, čo vedie k slnečným škvrnám, pehám, melasmatám, pečeňovým škvrnám atď. Tieto škvrny nielenže nie sú estetické, ale môžu tiež vyvolať kožné problémy.

K obmedzeniu syntézy melanínu je kľúčovým enzýmom tyrozináza. Tento enzým pôsobí priamo na tvorbu melanínu: tyrozináza znižuje syntézu melanínu a znižuje pigmentáciu kože.

Aby sme znížili množstvo melanínu v našej pokožke, je nevyhnutné mať správne návyky každodennej starostlivosti, ako je používanie opaľovacích krémov, riadna hydratácia pokožky, nevystavovanie sa slnku na príliš veľa hodín a ochrana pokožky počas dňa. tam, kde je slnko, má väčší vplyv.

Ale keď už k poškodeniu našej pokožky došlo, je možné mu predchádzať ošetrením, ako je peeling, ktorý znižuje množstvo pigmentácií v koži a na druhej strane chráni bunky dermis pred trvalým poškodením.

PROTOKOL

  1. Očistite a pripravte ošetrovanú oblasť.
  2. Naneste krém.
  3. Nechajte zaschnúť.

Zöllner Medical   International   je výhradným distribútorom značky   LARIMEDICAL   pre CZ a SK trh. V prípade záujmu o ďalšie informácie, prosím kontaktujte nás na našej infolinke +420 776 212275, alebo na  info@zollnermedical.com

Máte záujem o školenia? Potom   Zöllner Aesthetic Academy   je tu práve pre vás. Neváhajte a ozvite sa nám ešte dnes! Radi vás zaškolíme, poskytneme marketingové materiály, FB a Instagram prezentáciu, webovú prezentáciu, roll-upy, bannery a polepy okien a hlavne máme všetok čas vesmíru, aby sme vás čo najlepšie podporili a pevne stáli pri vašom úspešnom pokroku!

Váš Zöllner Medical tím

Pharm.Dr.Jana Hrušková

Pharm.Dr.Jana Hrušková

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie