Predaj iba pre odborných lekárov, estetické centrá alebo kozmetické salóny! Viac info na našej infolinke +421 903 483737!

NEAUVIA ORGANIC HYDRO DELUXE (2x1ML) pre významnú hydratáciu a zlepšenie kvality pleti

Kód: 644
DORUČENIE 24H
€80 –15 %
Neauvia Organic Hydro Deluxe │Zöllner Medical
€80 –15 % €68 / bal. €74,80 vrátane DPH €34 / 1 ml
Iba pre prihlásených

Neauvia® Organic Hydro Deluxe Mezoterapia je jedným z najpopulárnejších estetických ošetrení, ktoré významne zlepšujú kvalitu pleti. Cieľom je dodávať účinné látky priamo do pokožky a okamžite ju hydratovať. Úspech liečby závisí do veľkej miery od množstva podaného produktu a opakovaných sedení.

Vďaka širokému portfóliu produktov je značka Neauvia® Organic schopná uspokojiť potreby aj tých najnáročnejších lekárov a klientov.

Detailné informácie

Podrobný popis

Neauvia® Organic Hydro Deluxe Mezoterapia je jedným z najpopulárnejších estetických ošetrení, ktoré významne zlepšujú kvalitu pleti. Cieľom je dodávať účinné látky priamo do pokožky a okamžite ju hydratovať. Úspech liečby závisí do veľkej miery od množstva podaného produktu a opakovaných sedení.

Zakúpte si aj ďalšie produkty z radu Neauvia® Organic online tu:

Balenie pozostáva z:

2 x 1 ml injekčné striekačky

Zloženie výrobku:

  • 18 mg / ml HA, nezosieťovaná kyselina Hyalurónová
  • 0,01% CaHA
  • Glycín a L-prolín

Výhody Neauvia® Hydro Deluxe:

  • Vysoká koncentrácia HA pre vynikajúcu hydratáciu
  • Zlepšenie úrovne hustoty pokožky vďaka hydroxyapatitu
  • Spevnenie pokožky krku a ramien, lakťov a kolien. Výrazne redukuje strie.
  • Regenerácia, povrchová korekcia vrások viditeľne vedie k zlepšeniu kvalite pokožky.
  • Mimoriadne bezpečný profil vďaka Bacillus subtilis
  • Ideálne mezoterapia aj na omladenie rúk

Ako dlho trvá výsledok?

Výsledky sú okamžité od prvého ošetrenia. Vo všeobecnosti môžu výsledky trvať od 6 do 9 mesiacov. Výsledky niekedy trvajú až jeden rok v závislosti od faktorov, ako sú typ pleti, vek a životný štýl, ale aj technika, ktorú používa zdravotnícky pracovník.

 

NEAUVIA

JE VYSOKO BIOKOMPATIBILNÁ

DERMÁLNA VÝPLŇ

 

Neauvia dermálne výplne sú založené na technológií PEG – zosieťovaní. Biokompatibilita záleží na tom ako sú výplne stabilné.

Vedci, ktorí pracujú na dermálnych výplniach NEAUVIA sa rozhodli neísť štandardnou cestou zosieťovania, ale použili nový polymér PEG.

Polyethylene Glycol totiž patrí medzi zlatý štandard v biokompatibilných polyméroch používaných ako pre farmaceutický, tak i kozmetický priemysel.

 

 

 

NEAUVIA

MÁ OPTIMÁLNE RHEOLOGICKÝ

POMER

Neauvia má optimálny reologický pomer: mäkký gél pre povrchové injekčné vrstvy a tvrdší gél pre hlbšie injekčné vrstvy.

Vďaka vlastnostiam technológie PEG a presnej technike stanovenia molekulovej hmotnosti HA majú plnivá Neauvia optimálny reologický pomer.

 

 

 

OPTIMÁLNA BIOINTEGRÁCIA TKANIVA

Dermálne výplne Neauvia dosahujú veľkú biointegráciu, o čo svedčia aj morfologické dôkazy.

Výskumný tím Neauvia publikoval niekoľko štúdií o vývoji implantátu Neauvia v priebehu času, ktorý ukazuje, ako majú plnivá Neauvia optimálnu distribúciu a integráciu do spojivového tkaniva kože.

Dermálne výplne Neauvia sa jemne distribuujú v intersticiálnom tkanive medzi konštitutívnymi štruktúrami podkožia a dermy, a to aj do najmenších priestorov medzi kolagénovými vláknami, pričom vždy zachovávajú štrukturálnu integritu kože. Náš výskumný tím okrem toho preukázal in vitro aj in vivo absenciu akejkoľvek nepriaznivej reakcie.

Zápalové bunky obklopujúce implantát alebo s ním úzko spojené neboli pritom nikdy nájdené.

 cell                              cells  

Obrázok 1

Bežné histologické farbenie (H&E) ukazuje, že implantát dermálnej výplne (svetlo modrý) je dokonale integrovaný do spojivového tkaniva pomocou kolagénových vlákien, tukového tkaniva a kanálikov potných žliaz.

Nie sú prítomné žiadne imunoreakcie.

 

Zdroj: neauvia.com

PRODUKT JE VYROBENÝ V EURÓPSKEJ ÚNII (EU)

EU

 

Obrázok 2 a 3

Implantát je dobre viditeľný v jasne modrom zafarbenom preparáte. Je vidieť, že je jemne rozptýlený v intersticiálnom tkanive a úzko previazaný so štruktúrami podkožia, ako sú žľazy a kolagénové vlákna.

 

 

  

 

 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Neauvia Organic stojí na čele dermálnych výplní, ktoré sú najbližšie k prírode. Produkt Neauvia Organic bol vyvinutý s využitím najnovších technológií a vedeckých poznatkov, čím zabezpečil dokonalú čistotu produktu a jeho účinnosť. Suroviny v RAW čistote a nová výrobná technológia predurčuje dermálnu výplň Neauvia Organic jednoznačne za lídra organických dermálnych výplní novej generácie.

Neauvia Organic obsahuje najčistejšiu formu kyseliny haylurónovej, ktorá v súčasnosti je k dispozícií, konkrétne kyselina Hyalurónová z Bacillus Subtilis. Výhody kysyliny Hyaulurónovej z Bascillus Subtilis je jej čistota, stanovená molekulová hmotnosť, možnosť aplikácie vysokej koncentrácie HA a jej prirodzená dlhá životnosť!

Dermálna výplň Neauvia Organic má najoptimálnejší pomer 3 základných vlastností a to: súdržnosť, viskoelasticitu a plasticitu. Každá výplň Nauvia má inú optimálnu reológiu, ktorá umožňuje výplni prispôsobiť sa okolitým tkanivám a súčasne udržiavať požadovaný tvar, objem na dlhotrvajúcu estetickú korekciu.

Organická produktová línia dermálnych výplní Neauvia sa skladá z niekoľkých rôznych výplní a revitalizátorov. Všetky produkty ponúkajú rovnakú výhodu pomalého biologického rozkladu a dlhotrvajúcich výsledkov. Okrem toho každý produkt ponúka jedinečné výhody a môže byť použitý pre rôzne indikácie. Napríklad INTENSE je určený na obnovu a korekciu hlbokých tkanív, INTENSE LIPS sa používa na zväčšenie a modeláciu pier a INTENSE ROSE je ideálnym riešením pre modeláciu mäkkých tkanív. Značka Neauvia Organic ponúka unikátne výplne, ktoré vyhovujú rôznym potrebám klientov.

Zakúpením originálnych dermálnych výplní značky Neauvia Organic od Zöllner MEDICAL Vám dokážeme garantovať nielen dobrú cenu na slovenskom alebo českom trhu, ale aj kvalitný zákaznícky servis ako napr. rýchle doručenie do 24 hodín, vernostný program, školenia, workshopy a tovar samozrejme vždy skladom. 

Zöllner MEDICAL - Nezávislý distribútor dermálnych výplní, nití a hygieny pre CZ/SK/AT/HU/SLO/HR trh.

Viac informácií na www.DermalneVyplne.sk

my Neauvia