Predaj iba pre odborných lekárov, estetické centrá alebo kozmetické salóny! Viac info na našej infolinke +421 903 483737!

ScarPeel krém - Účinný krém na elimináciu psoriázy, atopickej dermatitídy, jaziev po akné, 50 ml

Kód: 3566
Novinka DORUČENIE 24H
Značka: LARIMEDICAL
€41,67 / bal. €50 vrátane DPH €8,33 / 10 ml
Skladom
Môžeme doručiť do:
3.10.2022

Scarpeel krém 50ml, Navrhnuté na liečbu atopickej pokožky a na prevenciu budúcich vyrážok. Aktívne látky na rastlinnej báze SCARPEEL CREAM pomôžu opraviť podráždenú pokožku a dramaticky ochrániť kožné tkanivo po profesionálnom biochemickom peelingu. Jeho hydratačný účinok je spôsobený lipidmi a zložkami stratum corneum, ktoré vyživujú a chránia pokožku, obnovujú bariérovú funkciu vďaka vysokej hydratácii vitamínu F. Má účinok proti starnutiu vďaka výhodám harmančeka, sladkého drievka a extraktu z rozmarínu. A reparačný efekt vytvorený synergiou vitamínov, antioxidantov a mastných kyselín, ktoré pôsobia na všetky potreby pokožky, dosahujú reparačný účinok a udržujú vitalitu našich kožných buniek.

LARIMEDICAL je rad bio vedeckej prírodnej kozmetiky navrhnutý dermatológmi pre dermatológov. Avantgardný rad vytvorený s maximálnym percentom zložiek prírodného pôvodu, 100% pôvodný a účinný.

Vhodné pre domácu starostlivosť.

Detailné informácie

Podrobný popis

Navrhnuté na liečbu atopickej pokožky a na prevenciu budúcich vyrážok.  Aktívne látky na rastlinnej báze SCARPEEL CREAM pomôžu opraviť podráždenú pokožku a dramaticky ochrániť kožné tkanivo po profesionálnom biochemickom peelingu.

Jeho hydratačný účinok je spôsobený lipidmi a zložkami stratum corneum, ktoré vyživujú a chránia pokožku, obnovujú bariérovú funkciu vďaka vysokej hydratácii vitamínu F. Má účinok proti starnutiu vďaka výhodám harmančeka, sladkého drievka a extraktu z rozmarínu. A reparačný efekt vytvorený synergiou vitamínov, antioxidantov a mastných kyselín, ktoré pôsobia na všetky potreby pokožky, dosahujú reparačný účinok a udržujú vitalitu našich kožných buniek.
Po ošetrení je nevyhnutné sa vyvarovať slnečnému žiareniu. Preto obsahuje opaľovací krém, ktorý zabraňuje podráždeniu pokožky po biochemickom peelingu.

HLAVNÉ PRÍSADY

  • Extrakt z harmančeka
  • Extrakt zo sladkého drievka
  • Extrakt z rozmarínu
  • Vitamín F
  • Bambucké maslo
  • Šípkový olej

88,6% zložky prírodného pôvodu šetrné k pokožke:  Propandiol, bambucké maslo, šípkový olej, extrakt z Centella Asiatica, extrakt z harmančeka, extrakt z rozmarínu, extrakt zo zeleného čaju, extrakt zo sladkého drievka

6% ďalšie prísady pre zaistenie stability a bezpečnosti receptúry:  SPF filtre, Fenoxyethanol a Ethylhexylglycerín

SCARPEEL

 Psoriáza, atopická dermatitida, jizvy po akné

Koža je najväčší orgán v tele, je to orgán, ktorý čelí najviac fyzickým a psychickým poruchám. Je to prvá fyzická bariéra proti zvonku, okrem toho, že má mnoho funkcií, ako je hmat, regulácia telesnej teploty, udržiavanie telesnej vlhkosti a je prvou bariérou imunitného systému. Je to aj odraz nášho psycho-emocionálneho stavu mysle.

Aby všetky funkcie, ktoré naša pokožka plní, zostali dokonale aktívne, je nutné ju neustále obnovovať, pretože bunky časom strácajú schopnosť regenerácie, čo spôsobuje starnutie pokožky.

Existujú ďalšie potreby obnovy buniek, ako je špecifická liečba na zníženie počtu rán spôsobených ťažkými prípadmi psoriázy, atopickej dermatitídy a akné.

Klinická liečba akné umožňuje všeobecne vymiznutie takmer všetkých rán, ale mnoho pacientov nie je s výsledkami úplne spokojných a vyžadujú liečbu, ktorá zlepšuje vzhľad ich dermis. V najzávažnejších prípadoch môže pretrvávať významná reziduálna seborea, mazové retenčné lézie a cysty, ktoré sa zväčšujú alebo zápal jaziev. Všeobecne platí, že liečba akné nepokrýva možný výskyt jaziev spôsobených nekontrolovaným akné po dlhú dobu.

Klinicky je možné zlepšiť vzhľad týchto rán pomocou vhodného produktu. Takmer všetky reziduálne lézie akné, s výnimkou seborey, by nemali existovať, ak bola liečba vykonaná správne. Najvhodnejšia liečba by mala byť zvolená na základe rany, vždy sa vyvarujte najagresívnejších možností, ako sú fyzické zásahy.

Môžeme tvrdiť, že akné je ochorenie pilosebaceóznych žliaz, ktoré môže zanechať fyzické i psychické následky, pokiaľ nie je dodržaná vhodná liečba na odstránenie všetkých vzniknutých rán.

TECHNIKA

SCARPEEL je dokonalý peeling na ošetrenie nedokonalostí pleti, či už u intenzívneho akné, alebo po tom, čo sa postupom času prejavilo. Tiež pri pokožke s mnohými mazovými sekrétmi je bežné, že je pokožka poznamenaná malými jazvičkami alebo nedokonalosťami, ktoré jej dodávajú zostarnutý a nevzhľadný vzhľad. S SCARPEEL zaútočíme na tieto oblasti pokožky, obnovíme bunky a zjemníme pokožku prostredníctvom riadenej regenerácie buniek, čím dosiahneme homogénnejšiu a hladšiu dermis.

Keď lekár aplikuje SCARPEEL na dermálne poranené tkanivá, odstráni sa vrchná vrstva kože a minimalizuje sa výskyt hlbších jaziev. Na udržanie výsledkov by sa mali opakovať kombinované cykly ľahkého a stredného peelingu. Dosahuje požadovanú intenzitu na základe počtu nanesených vrstiev produktu. V týchto prípadoch sa neodporúča vykonávať hlboký peeling, pretože lepšie výsledky dosiahnete stredne intenzívnym ošetrením s niekoľkými periodickými opakovaniami.

Medzi aplikáciami je nevyhnutné pozorovať kožu, aby sa vyhodnotil stupeň erytému a prítomnosť alebo neprítomnosť iných známok podráždenia.

PROTOKOL

  • Očistite a pripravte ošetrovanú oblasť.
  • Naneste krém.
  • Nechajte zaschnúť.

Zöllner Medical   International   je výhradným distribútorom značky  LARIMEDICAL   pre CZ a SK trh. V prípade záujmu o ďalšie informácie, prosím kontaktujte nás na našej infolinke +420 776 212275, alebo na  info@zollnermedical.com

Máte záujem o školenia? Potom   Zöllner Aesthetic Academy   je tu práve pre vás. Neváhajte a ozvite sa nám ešte dnes! Radi vás zaškolíme, poskytneme marketingové materiály, FB a Instagram prezentáciu, webovú prezentáciu, roll-upy, bannery a polepy okien a hlavne máme všetok čas vesmíru, aby sme vás čo najlepšie podporili a pevne stáli pri vašom úspešnom pokroku!

Váš Zöllner Medical tým

Pharm.Dr.Jana Hrušková

Pharm.Dr.Jana Hrušková

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: