ShineC Sérum - Dokonalý v boji proti starnutiu! Okamžitá hydratácia, rozjasnenie a vyhladenie pokožky. Pri ShineC sére je vek iba číslom!

Kód: A0243
DORUČENIE 24H Modul množstevní slevy
Značka: XCELENS
€74 / bal. €88,80 vrátane DPH
Momentálne nedostupné
Možnosti doručenia

Ultra ShineC sérum je vysoko inovatívny derivát, ktorý kombinuje SUPER hydratačné a stimulačné vlastnosti ultra-vysoko nasýtenej kyseliny hyalurónovej s vitamínom C (30 %). Ošetruje sa tak, aby bol „chránený“ pred oxidáciou, je stabilizovaný v špeciálnej lipofilnej forme, ktorá umožňuje rýchle vstrebanie prípravku a robí pokožku žiarivejšou a hladšou s účinkom proti starnutiu na ochranu pred voľnými radikálmi a opravuje bunky, aj vďaka stimulácii endogénneho kolagénu.

Doprajte si najvyššiu švajčiarsku kvalitu v rámci prelomovej nanotechnológií s nanopeptidmi. Úžasné a viditeľné výsledky bez ihiel aj u vás v kozmetickom salóne prípadne pri predaji na domácu starostlivosť!

Vďaka laboratórnym skúškam a dokázateľným porovnaniam dosahujeme niekoľko násobne lepšie výsledky ako bežná kozmetika na našom trhu. Presvedčte sa aj vy ešte dnes o švajčiarskej kvalite! Pozrite si porovnania v grafoch nižšie.

Detailné informácie

Podrobný popis

REVOLUČNÁ TECHNOLÓGIA - UltraHA - POUŽITIE UTRA FRAGMENTOVANEJ A ULTRAZVUKOVEJ KYSELINOU HYALURÓNOVEJ!

Xcelens International s hrdosťou predstavuje inovatívnu ultrasonickú nanotechnológiu aplikovanú na dermokozmetiku. Táto prevratná technológia umožní "okamžité" dodanie aktívnych zložiek účinných látok BEZ POUŽITIA IHIEL alebo technológie na báze stlačeného vzduchu ako spôsobu dodania aktívnych látok do podkožia - ULTRHA•X TECHNOLOGY.

Dvojitá sila UltrHA Eyes Contour│Zöllner Medical

Pri tejto prevratnej technológií pôsobí kyselina hyalurónová s dvojitou hmotnosťou POVRCHOVO ALE AJ HĹBKOVO, ultra-fragmentovaná časť je ultra rýchlo prijímaná a poskytuje okamžité a úžasné účinnky.

Všetky produkty radu ULTRASONIC HA nevyžadujú nanášanie so žiadnymi špeciálnymi nástrojmi, možno ich použiť aj v rámci domácej starostlivosti aj ako domáce krémy. Úžasné inovatívne výsledky získané bez bolesti a bez inekcií. Tieto produkty sú maximálne bezpečné, nakoľko sú neustále študované a testované vo švajčiarskych laboratóriach spoločnosti Xcelens Research & Development.

Použitie fragmentov kyseliny hyalurónovej spolu s obvyklou makromolekulárnou kyselinou hyalurónovou prítomnou s rôznymi molekulovými hmotnosťami má dvojitý protizápalový účinok a účinok proti starnutiu (anti-aging), pričom zápal je jednou z hlavných príčin starnutia pokožky; týmto spôsobom budeme mať rôzne výhody, ako je zníženie začervenania, zvýšená elasticita a turgor, hĺbková hydratácia a rýchlejšie procesy reepitelizácie. 

Kyselina hyalurónová s nízkou molekulovou hmotnosťou má lepšiu povrchovú distribúciu ako kyselina s vysokou hmotnosťou, čo je však dôležité pri stimulácii vrstiev dermis a hypodermis; 

Z tohto dôvodu sa pri použití ultrazvukovej technológie na trasenie molekúl intermolekulárne akcie prerušia, získanie ultra-fragmentovaného derivátu so silnou aktívnou silou, ktorý bude distribuovaný lepšie a rýchlejšie ako iná dermokozmetika, čím sa posilní celá dermálna štruktúra. 

Ultra-fragmentovaná a ultrazvuková kyselina hyalurónová je použitá vo všetkých produktoch radu Xcelens.

Shine C sérum - Ultrasonická kyselina Hyalurónová + Stabilizovaný vitamín C 30%

Shine C sérum

Shine C sérum - Ultrasonická kyselina Hyalurónová + Stabilizovaný vitamín C 30%

Sérum Ultra Shine C je vysoko inovatívny derivát, ktorý kombinuje super hydratačné a stimulačné vlastnosti ultra-vysoko nasýtenej kyseliny hyalurónovej s vitamínom C ( 30 % ). 

Ošetruje sa tak, aby bol „chránený“ pred oxidáciou, je stabilizovaný v špeciálnej lipofilnej forme, ktorá umožňuje rýchle vstrebanie prípravku a robí pokožku žiarivejšou a hladšou s účinkom proti starnutiu na ochranu pred voľnými radikálmi a opravuje bunky aj vďaka stimulácii endogénneho kolagénu.

 

Shine C sérum obr.

 

Okamžité benefity Shine C sérum│Zöllner Medical

 

PRODUKT JE VYROBENÝ V VO ŠVAJČIARSKU

ultrasonic_ha_red_block-2de6d3f148c913ca254437202385ad0ab5b1f8f16db00c4ff53b959c9c3ebddb


Zöllner Medical International je výhradným distribútorom značky XCELENS pre CZ a SK trh. V prípade záujmu o ďalšie informácie, prosím kontaktujte nás na našej infolinke 0911 373743, alebo info@zollnermedical.com.

Máte záujem o školenie? Potom Zöllner Academy je tu práve pre vás. Neváhajte a ozvite sa nám ešte dnes! Radi vás zaškolíme, poskytneme marketingové materiály, FB a Instagram prezentáciu, webovú prezentáciu, roll-upy, banery a polepy okien a hlavne máme všetok čas vesmíru, aby sme vás čo najlepšie podporili a pevne stáli pri vašom úspešnom napredovaní!

Váš Zöllner Medical tím 

 

 

 

 

 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Xcelens International, európska spoločnosť so sídlom vo Švajčiarsku, s potešením predstavuje inovatívny rad produktov kyseliny hyalurónovej, jedinečne vyvinutých tak, aby zaručili zdravotníckemu personálu, a teda aj pacientom, úplný komfort, spokojnosť a spoľahlivosť počas implantácie výplne a biostimulačných ošetrení: GENYAL, Xcelens Extra, Peptidyal HX!

Rad GENYAL je vyvinutý odborným švajčiarsko-talianskym tímom chemikov, technikov, inžinierov a profesionálov pôsobiacich v oblasti estetickej medicíny s cieľom rok čo rok vytvárať vyspelejšie a technologicky avantgardnejšie riešenia.

THE ART OF EXCELLENCE - UMENIE DOKONALOSTI

swiss%20lab%20excelens