CEBELIA Reinforced depigmenting Face & Hands 30ml - Bojuje proti TMAVÝM ŠKVRNÁM, zjednocuje a podporuje ROVNOMERNÝ tón pleti

Kód: A0846
Novinka DORUČENIE 24H
Značka: CEBELIA
€44 / ks €52,80 vrátane DPH €1,47 / 1 ml
Skladom
Môžeme doručiť do:
30.11.2023
Možnosti doručenia

CEBELIA Reinforced depigmenting Face & Hands 30ml, Bojuje proti TMAVÝM ŠKVRNÁM, zjednocuje a podporuje ROVNOMERNÝ tón pleti

Váš spojenec proti kožným škvrnám: Pekaline, náš patentovaný princíp, ktorý má nový prístup k depigmentácii. Náš účinný prostriedok pôsobí na:

 • Existujúce škvrny: melazma (tehotenská maska), starecké škvrny atď.
 • Rozvíjajúce sa miesta so škvrnami

Viditeľné výsledky po dvoch mesiacoch pravidelnej, každodennej aplikácie.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Môj produkt v mojej každodennej kozmetickej rutine


Aplikujte na dokonale čistú pokožku, potom počkajte, kým úplne neprenikne, a až potom naneste svoj denný režim starostlivosti o pleť. Počas celého používania CEBELIA Reinforced Depigmenting používajte opaľovací krém SPF 50.

Normálna pleť:  aplikujte dvakrát denne (vyhnite sa oblasti okolo očí). Na začiatku sa môže objaviť mravčenie. Ak sa tak stane, odporúčame jeho aplikáciu rozložiť na každý druhý deň a potom frekvenciu postupne zvyšovať.

Citlivá a veľmi citlivá pokožka:  odporúča sa postupné používanie. Prvý týždeň každý druhý deň alebo raz denne (najlepšie v noci), potom frekvenciu postupne zvyšujte, až kým nedosiahnete dve aplikácie za deň.

Vhodné pre čiernu a ázijskú pleť.

Tolerancia, neškodnosť a účinnosť zaručená našimi klinickými skúškami a viac ako 10-ročným pohľadom na naše receptúry.

Môj produkt v rámci estetického zákroku


Lekári ho predpisujú ako doplnok k estetickým zákrokom, ako sú:

 • Peeling pokožky
 • Laserové ošetrenia
 • Kligmanovo trio depigmentačné ošetrenie
 • Ošetrenie kvapalným dusíkom

Ale aj na korekciu zápalovej hyperpigmentácie po chirurgickom zákroku alebo zákroku estetickej medicíny, najmä u nekaukazskej pleti.

Dermatológovia ho používajú samostatne na:

 • Melasma (tehotenská maska)
 • Lentigo (pečeňové škvrny)

Ako sme formulovali tento produkt?


Jedinečná kombinácia zložiek, ktoré pôsobia v rôznych krokoch procesu výroby melanínu (pigment, ktorý farbí pokožku):

 • Pekaline, patentovaná francúzska inovácia  : narúša vývoj melanínu
 • Vitamín C  : znižuje syntézu melanínu
 • Vitamín PP (niacínamid)  : reguluje distribúciu melanínu
 • Kyselina glykolová: jemne exfoliuje a zvyšuje penetráciu aktívnych látok

Obrázky pred a po


Hodnotenie účinnosti zosilnenej depigmentácie na melazmu a rovnomernosť pleti; Realizoval Dr. Grognard – Noumea, NOVÁ KALEDÓNIA

Aplikácia : 2-krát denne počas 2 mesiacov + opaľovací krém SPF 50+

Výsledky : Výrazne vyhladzuje hnedé škvrny a vyrovnáva tón pleti.

Hodnotenie účinnosti zosilnenej depigmentácie na melazmu a rovnomernosť pleti integrované do depigmentačného protokolu

Realizoval Dr. Grognard – Noumea, NOVÁ KALEDÓNIA

Depigmentačný protokol:

 • 1-mesačná liečba Kligmanom
 • Potom, 1 peeling ovocná kyselina
 • Nasleduje 1-mesačné ošetrenie zosilnenou depigmentáciou (2-krát denne počas 2 mesiacov + opaľovací krém SPF 50+)

Výsledky: po 60 dňoch výrazne vybledne hnedé škvrny a zjednotí tón pleti.


Zložky : Aqua (voda), dikaprylyl uhličitan, kyselina glykolová, niacínamid, glyceryl stearát, stearát PEG-100, krížový glykol, trietanolamín, amónny amónový akryloylmitlórový glukól, kapórový glykól, kapórový glykól, scrylórový glykól, kapól, kapól, kapólový glykól, kap PROPYLÉN Uhličitan, HYDROXID SODNÝ, HYALURONÁT SODNÝ, SQUALAN, PARFUM (VÔŇ), BROMOFENYL PROPENAMINOETYL ISOCHINOLINESULFONAMID HCL, TOKOFEROL, EDTA DISODNÁ, SORBÁT DRASELNÝ

PRODUKT JE S HRDOSŤOU VYROBENÝ VO FRANCÚZSKU

Made in France

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

- KRÁSNA PLEŤ, BEZ KOMPROMISOV -

Cebelia brand

Francúzska značka CEBELIA uvedená na trh v roku 2007 je určená na sprevádzanie pacientov po lekárskych alebo kozmetických chirurgických zákrokoch. Produktový rad je vyvinutý v spolupráci s najlepšími francúzskymi výskumnými centrami, ako aj odborníkmi z praxe a kožnými odborníkmi: dermatológmi, lekármi a kozmetickými chirurgmi, aby uspokojili ich potreby, ako aj potreby ich pacientov a dosiahli 2 hlavné ciele:

 • Oprava pokožky po estetickom zákroku: Pomoc pri jej rýchlejšej obnove s cieľom znížiť sociálne vysťahovanie a optimalizovať estetické výsledky;
 • Rozšírenie ponuky pre profesionálov o posilnenie výsledkov z dlhodobého hľadiska po ošetrení, v rámci domácej starostlivosti, medzi sedeniami a na konci estetického ošetrenia.

Zaviazali sme sa ponúknuť vám ošetrenia určené na aplikáciu na pokožku, ktorá bola oslabená estetickými procedúrami, čo zaručuje extrémnu toleranciu a bezpečnosť našich receptúr, ale aj rýchlu a dlhodobú účinnosť , aby zodpovedali estetickým požiadavkám lekára. Efektívnosť a bezpečnosť sú naše heslá, aby sme vám mohli ponúknuť produkty s dobre premyslenými receptúrami, ktoré kombinujú aktívne zložky vybrané pre ich bezpečnosť a účinnosť pri zistenom probléme. Naše produkty pôsobia biomoduláciou: to znamená, že pôsobia tak, že modulujú prvky prirodzene prítomné v pokožke, aby im umožnili znovu získať svoje pôvodné a optimálne fungovanie a zaručili pokožke pokoj a pohodlie.

V CEBELIA neexistujú žiadne falošné sľuby: pri výbere zloženia sme transparentní – garantujeme to, čo sú naše produkty schopné dodať, nič viac ani menej. Naše výsledky sú dokázané klinickými a spotrebiteľskými testami – naše produkty sú testované, schválené a dokonca odporúčané lekármi alebo chirurgmi.

- NAŠE HODNOTY - 

 • ROZUMNÝ PRÍSTUP  vo vývoji našich produktov: vytvárať kozmetiku rozumným spôsobom. To znamená, že presne identifikujte potreby pokožky, potom vyberte najlepšie aktívne zložky, ktoré tieto potreby uspokoja, pričom sa nechajte inšpirovať životom, aby ste napodobnili prirodzené fungovanie tela bez toho, aby ste hojne čerpali z prírodných zdrojov.
 • VEDA A INOVÁCIE pre prirodzenú rovnováhu vašej pokožky: výskum a inovácie na vývoj účinných receptúr vďaka nášmu globálnemu prístupu k kožným problémom, našej odbornosti a našej nepretržitej spolupráci s francúzskymi lekármi a výskumnými centrami.
 • PRAVDIVÉ SLOVÁ pre overené výsledky: žiadne falošné sľuby, naše produkty robia to, čo hovoria, sú testované a schválené odborníkmi na pleť a vyvinuté s najväčšou toleranciou a bezpečnosťou

- NAŠA VÍZIA KRÁSY - 

 • Veríme v univerzálne právo byť krásni a cítiť sa dobre,
 • Veríme v neobmedzenú silu  krásy,
 • Veríme v  hovorenie pravdy a odmietnutie falošných sľubov,
 • Veríme vo vedecký výskum a inovácie,
 • Veríme v biomimiku a biomoduláciu,
 • Veríme v  spoluprácu s lekármi a estetickými chirurgmi,
 • Veríme v  rozumnú kozmetiku.

- NÁŠ PRÍSTUP K R&D: STÁLA INOVÁCIA A ESTETICKÉ ODBORNÉ ZNALOSTI - 

Carole Foussé_400x400

Aby sme vyvinuli tie najlepšie dermatoestetické produkty, začíname neustálym obohacovaním našich odborných znalostí vo svete estetickej medicíny a pleti: pravidelne si ich vymieňame s odborníkmi z celého sveta, aby sme lepšie poznali a pochopili ich postupy, potreby a ich pacientov.

Po mnohých rokoch počúvania a práce ruka v ruke s týmito profesionálmi naša zakladateľka Carole Foussé a naše tímy nadobudli určitú odbornosť v oblasti pokožky a problémov, ktoré sú s ňou spojené, a to na dennej báze a v kontexte estetických zákrokov.

   

Aby sme tieto problémy čo najlepšie zvládli, neustále hľadáme najlepšie aktívne zložky, tie, ktoré budú najúčinnejšie a najbezpečnejšie, aby sme mohli vyvíjať inovatívne riešenia. Ide o biomimetické aktívne zložky: to znamená, že pochádzajú zo živých organizmov, či už z prírody alebo ľudského tela; alebo syntetické účinné látky, ak spĺňajú naše potreby a rešpektujú naše požiadavky. S týmto permanentným inovatívnym prístupom pracujeme na vývoji našich produktových radov. Pravidelne spolupracujeme s významnými francúzskymi výskumnými ústavmi v oblasti starnutia pleti a kožných zmien. To sú tieto spolupráce, ktoré nám umožnili patentovať dve hlavné a exkluzívne aktívne zložky: prvá, CEBELINE, sa zaoberá procesom starnutia a opravy pleti; druhý, PEKALINE, sa zameriava na hyperpigmentáciu.

- NAŠE EXLUZÍVNE PATENTY: SPOLUPRÁCA S FRANCÚZSKYMI VÝSKUMNÝMI CENTRAMI - 

S cieľom neustálej inovácie pre blaho pokožky sme nadviazali spoluprácu s najvýznamnejšími francúzskymi výskumnými ústavmi. Spoločne boli zaregistrované dva základné patenty, jeden v oblasti opravy buniek a starnutia pokožky, druhý v oblasti depigmentácie; a dve exkluzívne patentované zložky v oblasti kozmetiky.

- CEBELINE® - 

Práca, ktorú vykonala Dr. Patricia Rousselle, svetová špecialistka na Laminin 5 (Ln-5), viedla k patentovaniu aktívneho peptidového fragmentu Ln-5, ktorý ho nahrádza, keď je zmenený alebo chýba. Tak sa obnoví dermálno-epidermálne spojenie, v ktorom sa nachádza Laminín 5 a posilní sa bunková architektúra, optimalizuje sa výmena medzi dermis a epidermou. Cebeline tiež podporuje bunkovú adhéziu a aktivuje regeneráciu tkanív, inými slovami jedná sa o opravnú a anti-aging aktívnu zložku.

Táto exkluzívna patentovaná účinná látka je prítomná v:

 • Náš produkt LCE Balm
 • Naše produkty Extreme Care
 • Naše produkty Intensive Anti Aging  
 • Náš produkt LCE Regard                                                                
 • Naše posilňovacie My L-HA BOOSTER sérum pre domácu starostlivosť

Dozvite sa viac o značke CEBELINE

- PEKALINE® - 

V spolupráci s Prof. Ortonnom (prednostom dermatologického oddelenia) a Dr. Ballottim (špecialista na hyperpigmentačné poruchy) sme našli nový spôsob, ako pôsobiť na mechanizmus pigmentácie kože. Táto exkluzívna patentovaná aktívna zložka, Pekaline, pôsobí pred a za tyrozinázou (hlavný enzým v procese melanogenézy) a spomaľuje produkciu melanínu (pigmentu zodpovedného za sfarbenie pokožky). Inhibuje PKA a okysľuje intramelanozomálne PH. Pekaline umožňuje získať za pár týždňov výsledky overené na existujúcich aj vznikajúcich škvrnách: škvrny sú výrazne redukované a pleť je zjednotená.

Táto exkluzívna patentovaná účinná látka je prítomná v:

 • Naša zosilnená depigmentácia
 • Náš produkt Eye Brightening

 Dozvite sa viac o značke PEKALINE®