DERMA 2.0 NO TIME SOLUTION 5ml - Hydrolizovaný kolagén v sterilných liekovkách, roztok na REGENERÁCIU pokožky

Kód: A1535
Novinka DORUČENIE 24H
Značka: Derma 2.0
€13 / ks €15,60 vrátane DPH €13 / 5 ml
Skladom
Môžeme doručiť do:
17.6.2024
Možnosti doručenia

Vlastnosti hydrolyzovaného kolagénu ho predurčujú na regeneračné ošetrenia tváre aj tela. Stimuluje nielen syntézu kolagénu, ale aj aktivitu fibroblastov. Pomáha predchádzať starnutiu pokožky, zlepšuje vzhľad strií, jaziev a posilňuje vlasové folikuly.

Detailné informácie

Podrobný popis

Hydrolyzovaný kolagén – Derma No-Time roztok

Monoaktívny na profesionálne použitie na báze vysoko koncentrovaného hydrolyzovaného kolagénu v sterilných liekovkách pre pokročilú estetiku

Hydrolyzovaný kolagén je v posledných rokoch čoraz obľúbenejší pre svoje mnohé zdravotné a kozmetické výhody. Čo to však hydrolyzovaný kolagén vlastne je a na čo sa používa?

Kolagén je bielkovina, ktorá tvorí asi 30 % bielkovín v našom tele. Je hlavnou stavebnou zložkou kože, šliach, chrupaviek a krvných ciev. Ako starneme, produkcia kolagénu v našom tele postupne klesá, čo vedie k vráskam a strate tonusu pokožky.

Hydrolyzovaný kolagén je forma kolagénu, ktorá prešla procesom hydrolýzy, pri ktorej sa rozkladá na menšie peptidy, ktoré naše telo ľahko asimiluje. Tento proces robí hydrolyzovaný kolagén biologicky dostupnejší ako natívny kolagén, čo umožňuje nášmu telu ho absorbovať a využívať efektívnejšie.

Výhody sú viaceré. Po prvé, môže pomôcť zlepšiť zdravie pokožky. Pravidelný príjem hydrolyzovaného kolagénu podporuje hydratáciu pokožky, redukuje vrásky a zvyšuje elasticitu pokožky . Okrem toho môže tiež pomôcť znížiť známky starnutia, ako sú tmavé škvrny a jemné linky.

Môže tiež pomôcť zlepšiť zdravie vašich vlasov a nechtov. Pravidelné regeneračné kúry s hydrolyzovaným kolagénom môžu prispieť k udržaniu dobrého stavu vlasov, vďaka čomu sú pevnejšie a zdravšie.

Zloženie roztoku Derma-No time:

Hydrolyzovaný kolagén

1x5 ml

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

„Jednoduchosť a efektívnosť!“

„Vráťte sa k základným prvkom, aby ste znovuobjavili účinnosť aktívnych zložiek a látok!“

Derma 2.0® sa už dlhé roky venuje všetkým profesionálom v estetickej a lekárskej estetickej oblasti v Taliansku a po celom svete. Záväzok k neustálemu hľadaniu nových špičkových aktívnych látkok, pedantnosť vo výrobe a postprodukcii, rýchla a efektívne asistenčné služby zákazníkom, robia produkty Derma 2.0® dokonalými pre všetkých profesionálov, ktorí hľadajú rýchle, efektívne a bezpečné riešenia.

Derma 2.0 - Je prémiová talianska značka najvyššej kvality zameraná na výrobu a distribúciu: transdermálnych a  mezoterapeutické koktailov, chemických peelingov a kozmeceutík.

Všetky produkty Derma 2.0® sú prísne formulované a vyrobené v úplnom ohľade na životné prostredie, bez akýchkoľvek testov na zvieratách, bez syntetických antioxidantov ako sú BHT a BHA, hliníkové soli, povrchovo aktívne látky SLS a agresívne SLES. DERMA 2.0® sa už dlho venuje príprave všetkých odborníkov v estetickom a lekárskom estetickom sektore v Taliansku a na svete na tých najvyšších úrovniach.

Vďaka záväzku neustáleho hľadania špičkových produktov a zariadení, starostlivo vybraných z najlepších značiek, starostlivosti o zákazníka pred a po predaji, je DERMA 2.0® jedným z národných a medzinárodných lídrov v distribúcii prístrojov Dermapen a chemického peelingu. Liekoviek s mezoterapiou, Kozmeceutiká a profesionálnu kozmetiku.

Primárnym cieľom DERMA 2.0® je vždy ponúkať vynikajúce služby s najlepšími produktmi dostupnými na trhu. V neposlednom rade je dôležitá aj starostlivosť a podpora zákazníkov pri výbere produktov určite plus, ktorú našu spoločnosť odlišuje.

PREČO SA SPOĽAHNÚŤ NA DERMA2.0®?

Vďaka Derma 2.0® môže mať profesionál v estetickom sektore tie najkvalitnejšie produkty z tých najkvalitnejšie vybraných surovín a produktov a zariadení z miliónov možných medzinárodných návrhov. Výber surovín, kvalita, jednoduchosť použitia a účinnosť sú len niektoré z mnohých potrebných a prísnych požiadaviek.

Derma 2.0 - Je prémiová talianska značka najvyššej kvality zameraná na prírodné produkty ako mezoterapia, mezokoktejly, biorevitalizácia a pod.

K značke poskytujeme školenia, ktoré budú prebiehať na západnom, strednom a východnom Slovensku. Budú prebiehať formou a) online kurzu, b) prezenčná forma workshopu. Pokiaľ máte záujem o školenie zakončené certifikáciou, prosíme kontaktujte nás na info@zollnermedical.com.

POMOŽTE NÁM BYŤ V HARMÓNIÍ S PRÍRODOU A NAŠÍM TELOM!

Všetky produkty DERMA 2.0 sú dôsledne vyvinuté a vyrábané v úplnom ohľade na životné prostredie; SME PROTI EXPERIMENTOM NA ZVIERATÁCH, JEDNÁ SA O PRÍRODNÝ PRODUKT, RUČNE VYROBENÝ, bez syntetických antioxidantov, ako sú BHT a BHA, hliníkových solí, agresívnych povrchovo aktívnych látok SLS a SLES.

MULTIFUNKČNÉ PROFESIONÁLNE KOKTEJLY

Profesionálne koktaily prémiovej značky Derma 2.0® boli vyvinuté pre všetkých profesionálov v kozmetologickej a lekárskej estetickej oblasti ktorí chcú dosiahnuť hmatateľné a konkrétne výsledky v ošetreniach všetkých nedokonalostí ako tváre tak i tela.

Zloženie značky Derma 2.0® je formulované v súlade s dodržiavaním najprísnejších zdravotných nariadení, zložením čisté, vysoko koncentrované, s aktívnou kvalitou látky, farmaceutickej kvality, sterilné, s veľmi vysokou toleranciou, bezpečné a testované.

S koktejlami Derma 2.0® je možné efektívne liečiť: celulitídu, lokalizovanú adipozitu, strie, jazvy, vrásky, hyperpigmentáciu, akné, stratu pevnosti pokožky, alopéciu a všetky nedokonalosti súvisiace so starnutím. (Anti-aging ošetrenia)

Mesoteriapiu Kompletné ošetrenia tváre a tela podľa potreby

Transdermálny prenos:

  • Needling - Mikroihličky
  • Elektroporácia
  • Iontoforéza
  • Ultrazvuk
  • Kyslíková terapia