Predaj iba pre odborných lekárov, estetické centrá alebo kozmetické salóny! Viac info na našej infolinke +421 911 373743!

DERMA FILL® 1ML - Unikátna zosieťovaná kyselina Hyalurónová vyvinutá pre Hyaluron Pen

Kód: 1479
DORUČENIE 24H NOVÉ a ešte LEPŠIE CENY
Značka: Derma 2.0
€58 / bal. €69,60 vrátane DPH €58 / 1 ml
Iba pre prihlásených

DERMA FILL® - Unikátna kyselina hyalurónová vyvinutá špeciálne pre Hyalurónové pero (Hyaluron Pen) 21 mg/ ml zosieťované s BDDE, sterilné prevedenie, (vyrobené v Taliansku) v 1ml naplnenej injekčnej striekačke bez ihly s konektorom luer-lock. Určené ako pre vyplnenie pier, tak i hlbokých vrások v tvárovej oblasti.

Detailné informácie

Podrobný popis

DERMA FILL® - Unikátna kyselina hyalurónová vyvinutá špeciálne pre Hyalurónové pero (Hyaluron Pen) 21 mg/ ml zosieťované s BDDE, sterilné prevedenie, (vyrobené v Taliansku) v 1ml naplnenej injekčnej striekačke bez ihly s konektorom luer-lock.

DERMA FILL® je vysoko purifikovaný, pyrogénny a bezpečný sterilný gél zo zosieťovanej kyseliny Hayluróvej v koncentrácii 21 mg/ ml na vyplnenie pier a hlbokých vrások pomocou transdermálnych aplikačných zariadení, ako je napr. Hyalurónové pero (Hyaluron Pen.)

Jeho molekulová veľkosť a viskozita z neho robí mimoriadne tvarovateľný, bio-kompatibilný a odolný výplňový materiál (odhadovaná doba sa líši od subjektu k subjektu, vydrží vďaka tomuto procesu zosieťovania v tele asi 6 mesiacov), zároveň je 100% vstrebateľné a úplne bezpečné určené pre tvárové oblasti a to od vyplnenia pier až po vyplnenie hlbokých vrások.

Balenie pozostáva z:

  • 1 x injekčná striekačka bez ihly s luer lockom
  • Kyselina Hyalurónová 1ML

Výhody DERMA FILL 1ML:

  • Použitie na vrásky v tvárovej oblasti
  • Použitie ako volumizér napr. pery
  • Všestranné použitie do hyaluron pera

Upozornenie: Kozmetický výrobok vhodný aj na použitie s estetickými prístrojmi. 

SPÔSOB PODANIA:

  • HYALURON PEN
  • DERMA PEN
  • HYDRA PEN
  • VITAL INJEKTOR

POUŽITEĽNÉ AJ PRE TECHNIKY NEEDLINGU

PRODUKT JE VYROBENÝ V TALIANSKU.

Zöllner Medical - Výhradný dovoz a distribúcia pre Česko, Slovensko a Maďarsko, Rumunsko.

DERMA FILL 1ML vďaka spôsobu podania (bez ihlovo) je deklarovaný ako kozmetický produkt a preto spadá pod kozmetické výrobky, vhodný pre prácu do kozmetických centier a salónov.

POPIS:

DERMA FILL® - Kyselina hyalurónová vyvinutá špeciálne pre Hyalurónové pero. (Hyaluron Pen). Derma Fill je výplň určená na pery a výplň vrások na báze zosieťovanej kyseliny hyalurónovej neživočíšneho pôvodu s BDDE v koncentrácii 21 mg/ ml, ktorá je špecifická na plnenie výplní bez ihiel pomocou Hyaluron pera. 

DERMA FILL® je BEZPEČNÝ, TESTOVANÝ, ODOLNÝ KOZMETICKÝ VÝROBOK S ROVNAKÝM BEZPEČNOSTNÝM PROFILOM AKO ZDRAVOTNÍCKA POMOCKA.

VYROBENÉ A CERIFIKOVANÝMI TIALSKÝMI LABORATÓRIAMI V SÚLADE S PRÍSNEJMI PRAVIDLAMI A PRÁVNYMI PREDPISMI AKREDITOVANÝMI PODĽA ISO 13485 A ISO 22716

 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie