DERMA FILL® 1ML - Unikátna zosieťovaná kyselina Hyalurónová vyvinutá pre Hyaluron Pen

Kód: A0144
DORUČENIE 24H Modul množstevní slevy
Značka: Derma 2.0
€75 –22 %
Derma Fill®│DermalneVyplne pre Hyluron Pen│Zöllner Medical
€75 –22 % €58 / bal. €69,60 vrátane DPH €58 / 1 ml
Vypredané
Možnosti doručenia

DERMA FILL® - Unikátna kyselina hyalurónová vyvinutá špeciálne pre Hyalurónové pero (Hyaluron Pen) 21 mg/ ml zosieťované s BDDE, sterilné prevedenie, (vyrobené v Taliansku) v 1ml naplnenej injekčnej striekačke bez ihly s konektorom luer-lock. Určené ako pre vyplnenie pier, tak i hlbokých vrások v tvárovej oblasti.

Detailné informácie

Podrobný popis

DERMA FILL® - Unikátna kyselina hyalurónová vyvinutá špeciálne pre Hyalurónové pero (Hyaluron Pen) 21 mg/ ml zosieťované s BDDE, sterilné prevedenie, (vyrobené v Taliansku) v 1ml naplnenej injekčnej striekačke bez ihly s konektorom luer-lock.

DERMA FILL® je vysoko purifikovaný, pyrogénny a bezpečný sterilný gél zo zosieťovanej kyseliny Hayluróvej v koncentrácii 21 mg/ ml na vyplnenie pier a hlbokých vrások pomocou transdermálnych aplikačných zariadení, ako je napr. Hyalurónové pero (Hyaluron Pen.)

Jeho molekulová veľkosť a viskozita z neho robí mimoriadne tvarovateľný, bio-kompatibilný a odolný výplňový materiál (odhadovaná doba sa líši od subjektu k subjektu, vydrží vďaka tomuto procesu zosieťovania v tele asi 6 mesiacov), zároveň je 100% vstrebateľné a úplne bezpečné určené pre tvárové oblasti a to od vyplnenia pier až po vyplnenie hlbokých vrások.

Balenie pozostáva z:

 • 1 x injekčná striekačka bez ihly s luer lockom
 • Kyselina Hyalurónová 1ML

Výhody DERMA FILL 1ML:

 • Použitie na vrásky v tvárovej oblasti
 • Použitie ako volumizér napr. pery
 • Všestranné použitie do hyaluron pera

Upozornenie: Kozmetický výrobok vhodný aj na použitie s estetickými prístrojmi. 

SPÔSOB PODANIA:

 • HYALURON PEN
 • DERMA PEN
 • HYDRA PEN
 • VITAL INJEKTOR

POUŽITEĽNÉ AJ PRE TECHNIKY NEEDLINGU

PRODUKT JE VYROBENÝ V TALIANSKU.

Zöllner Medical - Výhradný dovoz a distribúcia pre Česko, Slovensko a Maďarsko, Rumunsko.

DERMA FILL 1ML vďaka spôsobu podania (bez ihlovo) je deklarovaný ako kozmetický produkt a preto spadá pod kozmetické výrobky, vhodný pre prácu do kozmetických centier a salónov.

POPIS:

DERMA FILL® - Kyselina hyalurónová vyvinutá špeciálne pre Hyalurónové pero. (Hyaluron Pen). Derma Fill je výplň určená na pery a výplň vrások na báze zosieťovanej kyseliny hyalurónovej neživočíšneho pôvodu s BDDE v koncentrácii 21 mg/ ml, ktorá je špecifická na plnenie výplní bez ihiel pomocou Hyaluron pera. 

DERMA FILL® je BEZPEČNÝ, TESTOVANÝ, ODOLNÝ KOZMETICKÝ VÝROBOK S ROVNAKÝM BEZPEČNOSTNÝM PROFILOM AKO ZDRAVOTNÍCKA POMOCKA.

VYROBENÉ A CERIFIKOVANÝMI TIALSKÝMI LABORATÓRIAMI V SÚLADE S PRÍSNEJMI PRAVIDLAMI A PRÁVNYMI PREDPISMI AKREDITOVANÝMI PODĽA ISO 13485 A ISO 22716

 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

„Jednoduchosť a efektívnosť!“

„Vráťte sa k základným prvkom, aby ste znovuobjavili účinnosť aktívnych zložiek a látok!“

Derma 2.0® sa už dlhé roky venuje všetkým profesionálom v estetickej a lekárskej estetickej oblasti v Taliansku a po celom svete. Záväzok k neustálemu hľadaniu nových špičkových aktívnych látkok, pedantnosť vo výrobe a postprodukcii, rýchla a efektívne asistenčné služby zákazníkom, robia produkty Derma 2.0® dokonalými pre všetkých profesionálov, ktorí hľadajú rýchle, efektívne a bezpečné riešenia.

Derma 2.0 - Je prémiová talianska značka najvyššej kvality zameraná na výrobu a distribúciu: transdermálnych a  mezoterapeutické koktailov, chemických peelingov a kozmeceutík.

Všetky produkty Derma 2.0® sú prísne formulované a vyrobené v úplnom ohľade na životné prostredie, bez akýchkoľvek testov na zvieratách, bez syntetických antioxidantov ako sú BHT a BHA, hliníkové soli, povrchovo aktívne látky SLS a agresívne SLES. DERMA 2.0® sa už dlho venuje príprave všetkých odborníkov v estetickom a lekárskom estetickom sektore v Taliansku a na svete na tých najvyšších úrovniach.

Vďaka záväzku neustáleho hľadania špičkových produktov a zariadení, starostlivo vybraných z najlepších značiek, starostlivosti o zákazníka pred a po predaji, je DERMA 2.0® jedným z národných a medzinárodných lídrov v distribúcii prístrojov Dermapen a chemického peelingu. Liekoviek s mezoterapiou, Kozmeceutiká a profesionálnu kozmetiku.

Primárnym cieľom DERMA 2.0® je vždy ponúkať vynikajúce služby s najlepšími produktmi dostupnými na trhu. V neposlednom rade je dôležitá aj starostlivosť a podpora zákazníkov pri výbere produktov určite plus, ktorú našu spoločnosť odlišuje.

PREČO SA SPOĽAHNÚŤ NA DERMA2.0®?

Vďaka Derma 2.0® môže mať profesionál v estetickom sektore tie najkvalitnejšie produkty z tých najkvalitnejšie vybraných surovín a produktov a zariadení z miliónov možných medzinárodných návrhov. Výber surovín, kvalita, jednoduchosť použitia a účinnosť sú len niektoré z mnohých potrebných a prísnych požiadaviek.

Derma 2.0 - Je prémiová talianska značka najvyššej kvality zameraná na prírodné produkty ako mezoterapia, mezokoktejly, biorevitalizácia a pod.

K značke poskytujeme školenia, ktoré budú prebiehať na západnom, strednom a východnom Slovensku. Budú prebiehať formou a) online kurzu, b) prezenčná forma workshopu. Pokiaľ máte záujem o školenie zakončené certifikáciou, prosíme kontaktujte nás na info@zollnermedical.com.

POMOŽTE NÁM BYŤ V HARMÓNIÍ S PRÍRODOU A NAŠÍM TELOM!

Všetky produkty DERMA 2.0 sú dôsledne vyvinuté a vyrábané v úplnom ohľade na životné prostredie; SME PROTI EXPERIMENTOM NA ZVIERATÁCH, JEDNÁ SA O PRÍRODNÝ PRODUKT, RUČNE VYROBENÝ, bez syntetických antioxidantov, ako sú BHT a BHA, hliníkových solí, agresívnych povrchovo aktívnych látok SLS a SLES.

MULTIFUNKČNÉ PROFESIONÁLNE KOKTEJLY

Profesionálne koktaily prémiovej značky Derma 2.0® boli vyvinuté pre všetkých profesionálov v kozmetologickej a lekárskej estetickej oblasti ktorí chcú dosiahnuť hmatateľné a konkrétne výsledky v ošetreniach všetkých nedokonalostí ako tváre tak i tela.

Zloženie značky Derma 2.0® je formulované v súlade s dodržiavaním najprísnejších zdravotných nariadení, zložením čisté, vysoko koncentrované, s aktívnou kvalitou látky, farmaceutickej kvality, sterilné, s veľmi vysokou toleranciou, bezpečné a testované.

S koktejlami Derma 2.0® je možné efektívne liečiť: celulitídu, lokalizovanú adipozitu, strie, jazvy, vrásky, hyperpigmentáciu, akné, stratu pevnosti pokožky, alopéciu a všetky nedokonalosti súvisiace so starnutím. (Anti-aging ošetrenia)

Mesoteriapiu Kompletné ošetrenia tváre a tela podľa potreby

Transdermálny prenos:

 • Needling - Mikroihličky
 • Elektroporácia
 • Iontoforéza
 • Ultrazvuk
 • Kyslíková terapia