LARIMIDE BIOPEEL MOIST - Hĺbkový hydratačný biochemický peeling 2ml x 7u

Kód: A1456
Novinka DORUČENIE 24H
Značka: LARIMIDE
€12,50 / ks €15 vrátane DPH €625 / 100 ml
Iba pre prihlásených
Možnosti doručenia
 • Dosiahnite jemné odstránenie odumretých buniek.

 • Pomáha reaktivovať krvný obeh.

 • Zlepšuje vodnú kapacitu epiteliálnych buniek.

 • Mladšia a funkčnejšia epidermis.

 • Zložky prírodného pôvodu, ktoré rešpektujú pokožku.

 • Dermatologicky testované.

Detailné informácie

Podrobný popis

BIOPEEL MOIST

Kyselina mliečna 10% Kyselina jablčná 10%

S vysokou koncentráciou dvoch kyselín tvoria dokonalú kombináciu pre okamžité ošetrenie hrubého a zvädnutého tkaniva, ktoré vzniká z nedostatku hydratácie pokožky. Odstraňuje odumreté bunky v dôsledku osmotickej nerovnováhy a nahrádza ich mladými a bacuľatými bunkami.

Toto ošetrenie sa odporúča pre všetky typy pleti a v niektorých prípadoch sa zvyčajne kombinuje s inými typmi biopeelov, aby sa dosiahli lepšie výsledky.

VÝKON

Jemným a kontrolovaným spôsobom dosahuje elimináciu odumretých buniek, čím napomáha k reaktivácii krvného obehu, hĺbkovému čisteniu pórov a stimulácii hydratácie buniek dermálneho tkaniva.

Zlepšuje vodnú kapacitu epiteliálnych buniek a dodáva pokožke väčšie množstvo molekúl vody, ktoré posilňujú hydratáciu buniek a zlepšujú jej funkciu.

Obnovuje vrstvy epidermis exfoliáciou povrchových buniek a podporuje obnovu buniek, ktorá dáva vznik novej, mladšej a funkčnejšej epiderme.

AKTÍVNE ZLOŽKY

 • Kyselina mliečna: Pomáha najstarším a najviac dysfunkčným bunkám na povrchu pokožky oddeliť sa rozpustením väzieb, ktoré ich držia pohromade. Kyselina mliečna urýchľuje obnovu buniek a stimuluje regeneráciu buniek. Kyselina mliečna pomáha zlepšiť prirodzený hydratačný faktor pokožky alebo spôsob, akým pokožka zostáva hydratovaná.
 • Kyselina jablčná: Kyselina jablčná, ktorá sa prirodzene získava z jabĺk, je pravdepodobne najmenej známa z bežne používaných zložiek starostlivosti o pleť. Ako AHA stimuluje rýchlosť obnovy kožných buniek a zvyšuje produkciu kolagénu.

 

Biopeel Moist – hĺbkový hydratačný biochemický peeling

Prírodné zložky:

 • 94,5 % zložiek prírodného pôvodu šetrných k pokožke: alkohol, glycerín, vitamín F. Pre biochemický účinok: Kyselina mliečna a kyselina jablčná.
 • 1% ďalších zložiek na zaistenie stability a bezpečnosti receptúry: fenoxyetanol, etylhexylglycerín.

Dermatologicky testované.

AKO POUŽIŤ

Naneste niekoľko kvapiek na ošetrovanú oblasť toľkokrát, koľkokrát určí odborník. Nechajte pôsobiť 10 minút a odstráňte. Ak spozorujete akýkoľvek typ reakcie, ihneď odstráňte. Neaplikujte na sliznice alebo okolo očí.

Výhodné veľkoobchodné ceny│Zöllner Medical│DermalneVyplne_sk


Zöllner Medical International je exkluzívnou distribučnou spoločnosťou značky LARIMIDE pre Slovensko. V prípade záujmu o informácie týkajúce sa vašej objednávky nás prosím kontaktujte na našej infolinke +421903 483737, alebo písomne na email objednavky@zollnermedical.com.

Máte estetickú kliniku alebo ste lekár? Máte záujem o naše nové produkty? Radi by sme vás k nim zaškolili, preto neváhajte a dohodnite si školenie u nás ešte dnes. Prosím kontaktujte nás na 0911 373743, radi vám poskytneme všetky informácie ohľadne školenia.

Máte salón krásy, alebo ste kozmetička? Máte záujem o nové kozmetické produkty a radi by ste sa nechali aj zaškoliť? V prípade záujmu o absolvovanie školenia nás prosím kontaktujte na našej infolinke +421911 613737, kde vám radi poskytneme všetky informácie ohľadne predmetného školenia alebo na email denisa.kurtiova@zollnermedical.com.

Zöllner Aesthetic Academy je tu práve pre vás. Neváhajte a ozvite sa nám ešte dnes! Radi vás zaškolíme, poskytneme všetky dostupné marketingové materiály pre

 • Facebok prezentáciu
 • Instagram prezentáciu
 • Webovú prezentáciu produktu pre váš web
 • Roll-upy, banery a polepy okien, letáčiky a plagáty, stojany a pod.

ale hlavne máme všetok čas vesmíru, aby sme vás čo najlepšie podporili a pevne stáli pri vašom úspešnom napredovaní! Pretože pokiaľ chceme byť úspešní, musíme napredovať spoločne. 

Váš Zöllner Medical tím 

Pharm.Dr.Jana Hrušková min Denisa Kurtiová min

Pharm.Dr.Jana Hrušková, Prokurista

Denisa Kürtiová, Cert. školiteľka

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: