Pokračovaním v objednávke v tejto galérii potvrdzujete, že ste odborný lekár, estetická klinika alebo kozmetické centrum! Viac info na našej infolinke +421 903 483737!

LARIMIDE CLARIFY MICELÁRNA VODA 250ml

Kód: 4215
Novinka DORUČENIE 24H Modul množstevní slevy
Značka: LARIMIDE
€16,63 / ks €19,95 vrátane DPH €6,65 / 100 ml
Iba pre prihlásených
Možnosti doručenia

Odstraňuje nečistoty a prebytočný kožný maz jemným čistením a odstránením make-upu z tváre, očí a pier.

Micelárna voda s niacínamidom, prírodnými hydratačnými faktormi, sacharidmi a kyselinou hyalurónovou.

Skutočná micelárna voda zložená z prírodných ingrediencií. Bez ohľadu na typ pleti jemne čistí a revitalizuje pokožku a zanecháva ju žiarivú. Oživuje žiarivosť matnej pleti pre okamžitý efekt novej pleti.

Detailné informácie

Podrobný popis

 • S niacínamidom, prírodnými hydratačnými faktormi, sacharidmi a kyselinou hyalurónovou.
 • Poskytuje intenzívnu a okamžitú hydratáciu.
 • Znižuje produkciu kožného mazu.
 • Znižuje veľkosť pórov a zlepšuje textúru pokožky.
 • Zložky prírodného pôvodu, ktoré rešpektujú pokožku.
 • Oftalmologicky testované.

Pre všetky typy pleti, ktorý hĺbkovo čistí, čistí a detoxikuje pokožku vďaka vysokej koncentrácii aktívnych zložiek. Uzatvorí póry a udrží pokožku dlhšie bez mastnoty.

Pri každodennom používaní poskytuje intenzívnu a okamžitú hydratáciu, znižuje tvorbu kožného mazu, veľkosť pórov a zlepšuje textúru pleti s príjemným pocitom sviežosti.

AKTÍVNE ZLOŽKY

 • Niacínamid: reguluje tvorbu kožného mazu a veľkosť pórov, pôsobí proti znečisteniu a zlepšuje textúru pokožky. Okrem toho výrazne zvyšuje úroveň hydratácie, integritu bariéry stratum corneum a elasticitu.
 • Prírodné hydratačné faktory: sú látky, ktoré chránia pokožku pred dehydratáciou. Sú zodpovedné za udržiavanie primeranej hladiny vody v horných vrstvách pokožky. Tiež zohráva kľúčovú úlohu pri udržiavaní fyzikálnych vlastností horných vrstiev kože (stratum corneum).
 • Sacharidy: sú to metabolické zlúčeniny, ktoré predstavujú hlavný zdroj energie pre ľudský organizmus a plnia ďalšie štrukturálne funkcie, ako sú prostriedky na zadržiavanie vody a ochranné mechanizmy proti vonkajším faktorom.
 • Kyselina hyalurónová: pomáha posilňovať extracelulárnu štruktúru našej dermis, zlepšuje pružnosť a hladkosť našej pokožky. Hlboko hydratuje pokožku a zlepšuje jej vzhľad.

Prírodné zložky:

 • 96% zložiek prírodného pôvodu šetrných k pokožke: niacínamid, kyselina hyalurónová, urea, fruktóza a maltóza
 • 1% prídavných zložiek na zaistenie stability a bezpečnosti receptúry: Benzoát sodný, Sorbát draselný.

Výhodné veľkoobchodné ceny│Zöllner Medical│DermalneVyplne_sk


Zöllner Medical International je exkluzívnou distribučnou spoločnosťou značky LARIMIDE pre Slovensko. V prípade záujmu o informácie týkajúce sa vašej objednávky nás prosím kontaktujte na našej infolinke +421903 483737, alebo písomne na email objednavky@zollnermedical.com.

Máte estetickú kliniku alebo ste lekár? Máte záujem o naše nové produkty? Radi by sme vás k nim zaškolili, preto neváhajte a dohodnite si školenie u nás ešte dnes. Prosím kontaktujte nás na 0911 373743, radi vám poskytneme všetky informácie ohľadne školenia.

Máte salón krásy, alebo ste kozmetička? Máte záujem o nové kozmetické produkty a radi by ste sa nechali aj zaškoliť? V prípade záujmu o absolvovanie školenia nás prosím kontaktujte na našej infolinke +421911 613737, kde vám radi poskytneme všetky informácie ohľadne predmetného školenia alebo na email denisa.kurtiova@zollnermedical.com.

Zöllner Aesthetic Academy je tu práve pre vás. Neváhajte a ozvite sa nám ešte dnes! Radi vás zaškolíme, poskytneme všetky dostupné marketingové materiály pre

 • Facebok prezentáciu
 • Instagram prezentáciu
 • Webovú prezentáciu produktu pre váš web
 • Roll-upy, banery a polepy okien, letáčiky a plagáty, stojany a pod.

ale hlavne máme všetok čas vesmíru, aby sme vás čo najlepšie podporili a pevne stáli pri vašom úspešnom napredovaní! Pretože pokiaľ chceme byť úspešní, musíme napredovať spoločne. 

Váš Zöllner Medical tím 

Pharm.Dr.Jana Hrušková min Denisa Kurtiová min

Pharm.Dr.Jana Hrušková, Prokurista

Denisa Kürtiová, Cert. školiteľka

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: