Pokračovaním v objednávke v tejto galérii potvrdzujete, že ste odborný lekár, estetická klinika alebo kozmetické centrum! Viac info na našej infolinke +421 903 483737!

LARIMIDE GOODWHITE - BEZPEČNÉ BIELIDLO 50ml

Kód: 4889
Novinka DORUČENIE 24H
Značka: LARIMIDE
€33,25 / ks €39,90 vrátane DPH €66,50 / 100 ml
Iba pre prihlásených
Možnosti doručenia

S bambuckým maslom a extraktom zo sedmokrásky.

Obsahuje prírodné zložky, ktoré účinne vyrovnávajú a zosvetľujú tón pleti tým, že bránia tvorbe melanínu, prirodzeného pigmentu zodpovedného za farbu pleti.

Farba pokožky je určená typom, množstvom a distribúciou prirodzeného pigmentu: melanínu.

Prirodzené starnutie, znečistenie ovzdušia a vystavenie UV žiareniu spôsobujú abnormálne hromadenie melanínu v koži, čo vedie k vzniku slnečných škvŕn, pieh, melazmy, lentigínov atď. Sú výsledkom nežiaducej hyperpigmentácie, ktorá okrem toho, že je v mnohých prípadoch nevzhľadná, môže viesť k kožným problémom.

Na obmedzenie syntézy melanínu je kľúčovým enzýmom tyrozináza, pretože pôsobí priamo na tvorbu melanínu, znižuje jeho syntézu a znižuje pigmentáciu kože.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

 • S bambuckým maslom a extraktom zo sedmokrásky.
 • Reguluje aktivitu enzýmu tyrozinázy.
 • Fotoprotektívny účinok.
 • Nespôsobuje podráždenie očí, fototoxicitu ani citlivosť pokožky.
 • Homogenizuje a rozjasňuje pokožku.
 • Zložky prírodného pôvodu, ktoré sú ohľaduplné k pokožke.
 • Dermatologicky testované.

Reguluje aktivitu enzýmu tyrozinázy, Goodwhite dokáže inhibovať tvorbu melanínu, čím dosahuje bieliacu účinnosť bez akéhokoľvek typu toxikologickej reakcie, ako je podráždenie očí, fototoxicita alebo citlivosť pokožky.

Jeho účinnosť a stabilita vo vzorci sú klinicky overené. Má fotoprotektívny účinok (prevencia poškodenia kože spôsobeného UV žiarením), ktorý poskytuje výsledky už za dva mesiace, poskytuje homogénnejší tón pleti a menej škvŕn, redukuje hyperpigmentované oblasti a chráni pokožku.

AKTÍVNE ZLOŽKY

 • Extrakt zo sedmokrásky: inhibuje tvorbu melanínu v pokožke. Zasahuje tým, že preberá kontrolu nad expresiou proteínov potrebných na syntézu melanínu, ktorá sa spúšťa, keď je koža vystavená UV žiareniu.
 • Bambucké maslo: bohaté na mastné kyseliny a vitamíny A, D a E, hlboko hydratuje a vyživuje pokožku, aby ju chránilo pred environmentálnymi faktormi.
   

Prírodné zložky:

 • 97,4 % zložiek prírodného pôvodu šetrných k pokožke:
  bambucké maslo, extrakt zo sedmokrásky.
 • 1% prídavných zložiek na zaistenie stability a bezpečnosti receptúry: Benzoát sodný, Sorbát draselný.

Výhodné veľkoobchodné ceny│Zöllner Medical│DermalneVyplne_sk


Zöllner Medical International je exkluzívnou distribučnou spoločnosťou značky LARIMIDE pre Slovensko. V prípade záujmu o informácie týkajúce sa vašej objednávky nás prosím kontaktujte na našej infolinke +421903 483737, alebo písomne na email objednavky@zollnermedical.com.

Máte estetickú kliniku alebo ste lekár? Máte záujem o naše nové produkty? Radi by sme vás k nim zaškolili, preto neváhajte a dohodnite si školenie u nás ešte dnes. Prosím kontaktujte nás na 0911 373743, radi vám poskytneme všetky informácie ohľadne školenia.

Máte salón krásy, alebo ste kozmetička? Máte záujem o nové kozmetické produkty a radi by ste sa nechali aj zaškoliť? V prípade záujmu o absolvovanie školenia nás prosím kontaktujte na našej infolinke +421911 613737, kde vám radi poskytneme všetky informácie ohľadne predmetného školenia alebo na email denisa.kurtiova@zollnermedical.com.

Zöllner Aesthetic Academy je tu práve pre vás. Neváhajte a ozvite sa nám ešte dnes! Radi vás zaškolíme, poskytneme všetky dostupné marketingové materiály pre

 • Facebok prezentáciu
 • Instagram prezentáciu
 • Webovú prezentáciu produktu pre váš web
 • Roll-upy, banery a polepy okien, letáčiky a plagáty, stojany a pod.

ale hlavne máme všetok čas vesmíru, aby sme vás čo najlepšie podporili a pevne stáli pri vašom úspešnom napredovaní! Pretože pokiaľ chceme byť úspešní, musíme napredovať spoločne. 

Váš Zöllner Medical tím 

Pharm.Dr.Jana Hrušková min Denisa Kurtiová min

Pharm.Dr.Jana Hrušková, Prokurista

Denisa Kürtiová, Cert. školiteľka

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: