Predaj iba pre odborných lekárov, estetické centrá alebo kozmetické salóny! Viac info na našej infolinke +421 911 373743!

STYLAGE M 2x1ml

Kód: STY0718
CENOVÝ HIT DORUČENIE 48H
Značka: STYLAGE
€140 –24 %
Stylage M│Zöllner Medical
€140 –24 % €106 / bal. €116,60 vrátane DPH €53 / 1 ml
Iba pre prihlásených

Stylage® M Lidokaín je výplň určená špeciálne na okamžitú korekciu povrchových línií a vrások. Výplň sa používa na dokonalé vyplnenie menších nosolabiálnych záhybov, marionetových línií, povrchových vrások, ochabnuté záhyby brady, ale aj výplň pier. Vytvoríme tak opäť napnutú a hladkú pokožku. 

Detailné informácie

Podrobný popis

Stylage® M Lidokaín je výplň určená špeciálne na korekciu povrchových línií a jemných vrások. Výplň sa používa na dokonalé vyplnenie menších nosolabiálnych záhybov, marionetových línií, povrchových vrások, ochabnuté záhyby brady, ale aj výplň pier. Vytvoríme tak opäť napnutú a hladkú pokožku.

Zároveň sa výplň môže použit na redukciu nosných hrbov, pozdvihnutie špičiek nosa, alebo tvarovanie ušných lalokov. Stylage® M Lidocaine sa používa aj na omladenie rúk, vrátanie straty objemu na zadnej strane rúk. Výplň obsahuje lidokaín, silné anestetikum pre pohodlnejšiu a bezbolestnú aplikáciu.

Stylage® M Lidokaín sa používa na menšie remodelácie, kedy strata objemu nie je až taká masívna, alebo vrásky nie sú až také hlboké. 

Viac produktov z rady Stylage® nájdete online tu:

Balenie pozostáva z:

  • 2 x 1ml injekčná striečka
  • 2 x 30G 1/2" ihly
  • 20mg/g zosieťovaná kyselina Hyalurónová
  • 0,3% Lidokaín

Výhody Stylage® M Lidokaín:

  • Okamžitá korekcia povrchových vrások a liniek
  • Možnosť upravenia tvaru nosa a uší
  • Omladenie rúk

Ako dlho vydrží výsledok?

Vo všeobecnosti môžu výsledky trvať až 12 mesiacov. Trvanie závisí od individuálneho životného štýlu, veku a typu pleti.


PÔVOD TOHTO VÝROBKU JE VÝHRADNE Z EURÓPSKEJ ÚNIE (EU) 

EU

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: