Predaj iba pre odborných lekárov, estetické centrá alebo kozmetické salóny! Viac info na našej infolinke +421 903 483737!

STYLAGE BI-SOFT HYDRO 1ML - Dokonalá hydratácia tváre, krku, dekoltu a rúk s Mannitolom pre ešte dlhší účinok

Kód: 635
CENOVÝ HIT DORUČENIE 24H
Značka: STYLAGE
€75 –35 %
Stylage BiSoft Hydro│Zöllner Medical│Dermalnevyplne.sk
€75 –35 % €49 / bal. €53,90 vrátane DPH €49 / 1 ml
Iba pre prihlásených

Stylage® Bi-Soft Hydro je ideálna mezoterapia pre moderného človeka, kde samotný materiál je navrhnutý tak, aby účinne obnovil optimálnu úroveň hydratácie pokožky a výrazne zlepšil jej pružnosť a pevnosť. Na oživenie tváre, krku, dekoltu a omladenie rúk použite Stylage® Bi-Soft Hydro. Stylage® Hydro sa vstrekuje buď do povrchovej dermy alebo hlbokého podkožia. Pomocou ® Bi-Soft Hydro alebo ® Bi-Soft Hydromax docielite požadovanú hydratáciu nielen častí tváre ale aj krku a dekoltu. Všetko pre opätovné prebudenie prirodeného jasu a vitalitu vašej pokožky.

Detailné informácie

Podrobný popis

Stylage® Bi-Soft Hydro je ideálna mezoterapia pre moderného človeka, kde samotný materiál je navrhnutý tak, aby účinne obnovil optimálnu úroveň hydratácie pokožky a výrazne zlepšil jej pružnosť a pevnosť. Na oživenie tváre, krku, dekoltu a omladenie rúk použite Stylage® Bi-Soft Hydro. Stylage® Hydro sa vstrekuje buď do povrchovej dermy alebo hlbokého podkožia.

Pomocou Stylage® Bi-Soft Hydro alebo Stylage® Bi-Soft Hydromax docielite požadovanú hydratáciu nielen častí tváre ale aj krku a dekoltu. Všetko pre opätovné prebudenie prirodeného jasu a vitalitu vašej pokožky.

Viac produktov z rady Stylage® nájdete online tu:

Balenie pozostáva z:

  • 1 x 1ml injekčná striečka
  • 1 x 30G ihly
  • 14 mg/ml kyseliny hyalurónovej
  • Mannitol

Výhody Stylage® Bi-Soft Hydro:

  • Obnoví úroveň hydratácie pokožky
  • Zlepší pružnosť a pevnosť pokožky

Vo všeobecnosti môžu výsledky trvať  3 - 5 mesiacov. Trvanie závisí od individuálneho životného štýlu, veku a typu pleti.


PÔVOD TOHTO VÝROBKU JE VÝHRADNE Z EURÓPSKEJ ÚNIE (EU) 

EU

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: