VENOME LACTIC HYDRATION 40% 5x6ml

Kód: A0408
Modul množstevní slevy
Značka: VENOME
€69 / Liekovka €82,80 vrátane DPH €13,80 / 6 ml
Skladom
Môžeme doručiť do:
17.6.2024
Možnosti doručenia

Chemický peeling Venome Lactic Hydration je revitalizačné ošetrenie, ktoré posilňuje prirodzenú ochrannú bariéru pokožky, priamo ovplyvňuje zvýšenie množstva ceramidov, čo prispieva k zlepšeniu pevnosti lipidovej bariéry a zvýšeniu úrovne hydratácie. Jedinečná kombinácia kyseliny mliečnej, troch aminokyselín, alantoínu a kyseliny askorbovej stimuluje kožné bunky, zlepšuje jej kvalitu a štruktúru vonkajších vrstiev, dodáva efekt napätia a liftingu.

Detailné informácie

Podrobný popis

Chemický peeling Venome Lactic Hydration je vďaka použitiu unikátnej kombinácie kyseliny mliečnej, komplexu aminokyselín ako aj alantoínu a kyseliny askorbovej vysoko účinný z hľadiska zvýšenia hydratácie, regenerácie a stimulácie fibroblastov.

Umožňuje obnoviť správnu hydratáciu a pevnosť pokožky.

Chemický peeling Venome Lactic Hydration je revitalizačné ošetrenie, ktoré posilňuje prirodzenú ochrannú bariéru pokožky, priamo ovplyvňuje zvýšenie množstva ceramidov, čo prispieva k zlepšeniu pevnosti lipidovej bariéry a zvýšeniu úrovne hydratácie. Jedinečná kombinácia kyseliny mliečnej, troch aminokyselín, alantoínu a kyseliny askorbovej stimuluje kožné bunky, zlepšuje jej kvalitu a štruktúru vonkajších vrstiev, dodáva efekt napätia a liftingu.

Zloženie a akcia: 

 • Kyselina mliečna používaná vo Venome Lactic Hydration je alta-hydroxykyselina (AHA) získaná fermentáciou cukru mliečnymi baktériami. Je jednou z látok obsiahnutých v NMF-prírodnom hydratačnom faktore, vďaka ktorému zlepšuje ochranu tkaniva, účinnejšie vyživuje pokožku a zabezpečuje jej správnu úroveň hydratácie. Umožňuje tiež regulovať proces keratinizácie epidermy, obnovuje prirodzené, fyziologické pH, čím zabezpečuje jemnosť a hladkosť ošetrovanej oblasti.
 • Kyselina mliečna čistí póry pleti, preto sa odporúča ako prevencia pred nedokonalosťami, ktorým je pleť vystavená pri nesprávnej každodennej starostlivosti. Produkt Lactic Hydration vykazuje zasvetľujúci účinok inhibiciou aktivity tyrozinázy, čo umožňuje znížiť viditeľnosť zafarbenia.
 • Vďaka použitiu komplexu aminokyselín obsiahnutých v NMF ako je lyzín, glycín, serín, prípravok zvyšuje syntézu extracelulárnej matrix, čím spomaľuje mechanizmus ovplyvňujúci proces starnutia pokožky. Vďaka glycínu obsiahnutému v prípravku ktorý je jedným z hlavných stavebných kameňov kolagénových vlákien (33.7% všetkých zvyškov aminokyselín), zvyšuje peeling elasticitu a elasticitu tkanív.
 • Prípravok je navyše bohatý na alantoín, ktorý urýchľuje regeneráciu pokožky, má keratolytické vlastnosti a zároveň vykazuje vysokú hygroskopickosť.
 • Kyselina askorbová ma silný antioxidačný účinok, znižuje množstvo voľných kyslíkových radikálov.
 • pH 2,5

Indikácie:

 • Suchá koža
 • Pri nadmernom slnení
 • Strata pevnosti
 • Pleť s viditeľnými nerovnosťami, náchylná na suchosť alebo seboreu
 • Ochabnutosť a viditeľné známky stárnutia
 • Drobné jazvy po akné
 • Kontaminovaná pokožka

Použitie:

 1. Dôkladne odlíčte tvár a odmastite ošetrované miesto.
 2. Pomocou zbernej ihly a injekčnej striekačky vytiahnite prípravok z obalu. V závislosti od zóny užite príslušne množstvo ml: tvár (3 ml), krk (2 ml), dekolt (2 ml) alebo ruky (2 ml).
 3. Prípravok naneste v rukaviciach alebo štetcom a dôkladne vmasírujte.
 4. Nechajte na pokožke pôsobiť 6 až 15 minút. Doba ponechania prípravku závisí od individuálnych indikácii pacienta a stavu pokožky. Na miesta, kde chcete zvýšiť silu ošetrenia, môžete naniesť druhu vrstvu peelingu.
 5. Prípravok opláchnite studenou vodou. Ak pacient pociťuje silné pálenie alebo spozoruje intenzívne začervenanie, ihneď opláchnite ošetrovanú oblasť, aby ste odstránili kyselinu.
 6. Pre posilnenie ošetrenia a dodatočnú ochranu po ošetrení použite Skin Antidote Hydration a krém s UV filtrom.

Odporúčanie:

 • Kúru sa odporúča opakovať každé 1-4 týždne maximálne 4 sedenia.
 • Počas ošetrenia je dôležité používať večer regeneračný hydratačný krém a SKIN ANTIDOTE HYDRATION, cez deň opaľovací krém SPF 50+ na ochranu pokožky pred slnečnými lúčmi.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

big794

Ocenenie LNE Innovation 2020!

Sme radi, že vám prinášame na slovenský a český trh asi najrýchlejšie rastúcu značku v Európe v estetike! Kto je ale Venome? Je to európska značka, ktorá za posledné roky zaznamenala významný rozmach do viacerých krajín EU. V súčasnosti sa jedná o značku, ktorá v estetike poskytuje "riešenie na každý problém". Značka obsahuje 5 produktových línií a naozaj zahŕňa produkty, ktoré by nemali chýbať na žiadnej estetickej klinike, alebo kozmetickom centre.

"Venom vám ponúkne v exkluzívnej kvalite všetko, čo potrebujete."

1. VENOME FILLER - INOVATÍVNA TECHNOLÓGIA #TOUCH

Výplňový materiál značky Venome Filler sú založené na inovatívnej technológií TOUCH, ktorá sa vyznačuje použitím stabilizovanej kyseliny hyalurónovej s vysokou molekulovou hmotnosťou a malými odchýľkami medzi veľkosťami pri výrobe a správne pripraveného fyziologického tlmivého roztoku, ktorý hydratuje vzorec vytvorením trojrozmernej siete kyseliny.

2. VENOME MESO

 • Rad mezokoktejlov bohatých na účinné látky, ktoré vám pomôžu v boji s akýmkoľvek kožným problémom? To znie ako Venome Meso!

3. VENOME SKIN ANTIDOTE 

 • Existujú 3 unikátne ampulky obsahujúce sérum na vonkajšie použitie. GLOW, LIFT a HYDRATION. Sú perfektné na starostlivosť o pokožku po ošetrení, ako aj na každodennú domácu starostlivosť. Skin Antidote GLOW získala ocenenie LNE Innovation 2020!

4. VENOME PEEL

 • V tejto sérií nájdete všetko, čo potrebujete na vykonanie peelingu vo vašej ambulancii, klinike, centre, atď. Okrem toho tu nájdete produkty na odlíčenie a prípravu pokožky pred ošetrením.

5. VENOME COSMECEUTICALS

 • Sérum s vitamínom C a hydratačný krém sú ideálne na pozákrokovú (pooperačnú) terapiu. Produkty značky Venome Peel sú komplexným a inovanívnym prístupom k peelingovým ošetreniam, ktoré sú založené na surovinách najvyššej kvality.

V prípade záujmu o školenie, alebo workshop nás prosím kontaktujte na našej infolinke.

Spoločnosť Zöllner Medical je výhradným distribútorom uvedenej značky pre Českú a Slovenskú republiku. Viac informácií na info@zollnermedical.com alebo na našej infolinke +421 911 373743.