Venome Succinate AMBER HYDRO 0,55% 3ml - SUPER REVITALIZÁCIA a jedinečná synergia s kyselinou Jantárovou a kyselinou Hyalurónovou

Kód: A0195
Novinka DORUČENIE 24H Modul množstevní slevy
Značka: VENOME
€35 –37 %
Venome Amber Hydro
€35 –37 % €22 / Liekovka €26,40 vrátane DPH €7,33 / 1 ml
Skladom
Môžeme doručiť do:
18.6.2024
Možnosti doručenia

RÝCHLE VÝSLEDKY dosiahnete v krátkom čase vďaka SUPER REVITALIZÁCII pokožky s Venome Succinate Amber Hydro. Vďaka jedinečnej kombinácií kyseliny jantárovej (1%) a nezosieťovanej kyseliny hyalurónovej (0,55%) môžete zlepšiť kvalitu a štruktúru pokožky, výrazne zvýšiť úroveň hydratácie a minimalizovať množstvo voľných kyslíkových radikálov zodpovedné za poškodenie lipidov a bielkovín, vrátane kolagénových a elastínových vlákien.

Detailné informácie

Podrobný popis

VENOM SUCCINATE AMBER HYDRO - JEDNODUCHO SUPER REVITALIZÁCIA!

RÝCHLE VÝSLEDKY dosiahnete v krátkom čase vďaka SUPER REVITALIZÁCII pokožky s Venome Succinate Amber Hydro. Jedná sa o revitalizačné ošetrenie, ktoré dodáva bunkám potrebné živiny potrebné pre správne fungovanie.

Vďaka jedinečnej kombinácií kyseliny jantárovej (1%) a nezosieťovanej kyseliny hyalurónovej (0,55%) môžete zlepšiť kvalitu a štruktúru pokožky, výrazne zvýšiť úroveň hydratácie a minimalizovať množstvo voľných kyslíkových radikálov zodpovedné za poškodenie lipidov a bielkovín, vrátane kolagénových a elastínových vlákien, čo vedie k rýchlejšej smrti buniek.

DÁME VÁM JEDINEČNÚ SYNERGIU ÚČINNÝCH LÁTOK - maximálna interakcia kyseliny hyalurónovej a kyseliny jantárovej je:

 • Rýchly efekt v krátkom čase 
 • Žiadne potrebný čas na rehabilitáciu - žiadny opuch alebo začervenanie 
 • Prirodzená hydratácia - jedná sa o fyziologické látky nachádzajúce sa v ľudskom tele
 • Odporúčame pre všetky typy pokožky, vrátane problémovej cievnej, suchej a akneóznej 
 • Zlepšenie mikrocirkulácie, rozjasnenie - aj na použitie  na viečka a tmavé kruhy pod očami
 • Antioxidačná ochrana - spomaľuje proces starnutia pokožky
 • Zlepšenie štruktúry pokožky celej oblasti tváre a tela - podporuje liečbu jaziev, ťažko sa hojacich rán a strií
 • Zlepšenie tónu pokožky - zosvetlenie škvŕn a zmena farby. Pôsobením oboch zložiek sa okrem iného aktivuje bunkové dýchanie a metabolizmus, čo má za následok obnovu funkcií pokožky.

Výsledkom je HYDRATOVANÁ, ŽIARIVÁ, PRUŽNEJŠIA A HLADŠIA pokožka!

POUŽITIE:

 •  Tvár, krk, dekolt, ruky - každých 7 - 14 dní v reláciách 4/6 opakovaní
 • Brucho, strie a jazvy - 5/6 ošetrení

 UDRŽIAVACIA KÚRA

 • používajte raz za mesiac alebo opakujte celú sériu každých šesť mesiacov. 

ZLOŽENIE A POSOBENIE:

KYSELINA ŽLTÁ + KYSELINA HYALURÓNOVÁ = REGULÁCIA METABOLICKÝCH PROCESOV V BUNKÁCH/ ZÁKAZ VOĽNEJ RADICKEJ ČINNOSTI / VHODNÁ HYDRATÁCIA

1. Kyselina Hyalurónová

Vysokomolekulárna, nezosieťovaná kyselina hyalurónová používaná vo Venome Amber zlepšuje úroveň hydratácie tkaniva a obnovuje vhodné prostredie pre aktivitu fibroblastov.Vhodná koncentrácia HA prispieva k aktivácií protizápalových mediátorov, spomaľuje procesy deštrukcie proteínov.

 • Aktivuje protizápalové mediátory
 • Obnovuje a udržuje vodnú rovnováhu
 • Stimuluje syntézu základných štruktúrnych bielkovín 
 • Zlepšuje pevnosť a pružnosť pokožky

2.Kyselina Jantárová/ sukcinát sodný.

Kyselina jantárová je prirodzenou súčasťou každého živého organizmu, pretože sa zúčastňuje Kresbovho cyklu (známy tiež ako cyklus kyseliny citrónovej), ktorý prebieha v mitochondriách.

Kresbov cyklus je komplexný proces zmien, ktorý je súčasťou bunkového dýchania, to znamená získavania energie z kyslíka a ďalších živín. Množstvo biochemických procesov prebiehajúcich počas cyklu kyseliny citrónovej umožňuje tzv Acetyl-CoA, produkt metabolizmu uhľohydrátov, tukov a bielkovín, vytvára energiu (ATP) potrebnú pre správne fungovanie a výživu celého tela.

Výsledkom je, že sukcinát sodný obsiahnutý v prípravku je schopný aktivovať a urýchliť prirodzený bunkový metabolizmus, čo výrazne zvyšuje množstvo transportovaných iónov a účinnejšie bunkové dýchanie, ktoré zabraňuje degradácií buniek vyplývajúcej z nízkej koncentrácie kyslíka.

Kyselina jantárová má silné antioxidačné vlastnosti, vďaka čomu znižuje riziko oxidačného stresu, ktorý spôsobuje nevratné zmeny v bunkovej DNA. Zároveň oveľa rýchlejšie prebiehajú regeneračné procesy, vďaka ktorým je pokožka odolnejšia voči vonkajším faktorom a tým voči tvorbe kožných záhybov (vrások).

 • Minimalizácia výskytu oxidačného stresu - blokovanie voľných radikálov
 • Zvýšenie produkcie molekuly energie ATP - účinná regenerácia pokožky 
 • Aktívny transport iónov do bunky - správna výživa
 • Zvýšenie dodávky kyslíka do tkaniv - zlepšenie bunkového dýchania
 • Zlepšenie mikrocirkulácie krvi - stimulácia lymfatickej drenáže
 • Stimulácia syntézy štruktúrnych bielkovín:kolagénu a elastínu - zvýšenie pevnosti a hustoty
 • Zlepšenie tónu pokožky - zosvetlenie škvŕn a zmena farby.

Kombinácia zložiek kyseliny hyalurónovej a kyseliny jantárovej použitých v mezokoktejle Venome Amber Hydro je vysoko účinná z hľadiska regenerácie pokožky a rekonštrukcie tkanivového kolagénu. Synergické pôsobenie pomáha pôsobiť proti hypoxii a degradácií tkaniva, vďaka čomu pokožka opäť získa zdravý vzhľad a žiarivý jas.

PRODUKT JE VYROBENÝ V EURÓPSKEJ ÚNIÍ (EU)

EU


Zöllner Medical International je výhradným distributútorom značky Venome pre CZ a SK trh. V prípade záujmu o ďalšie informácie, prosím kontaktujte nás na našej infolinke 0911 373743, alebo info@zollnermedical.com.

Máte záujem o školenie? Potom Zöllner Academy je tu práve pre vás. Neváhajte a ozvite sa nám ešte dnes! Radi vás zaškolíme, poskytneme marketingové materiály, FB a Instagram prezentáciu, webovú prezentáciu, roll upy, banery a polepy okien a hlavne máme všetok čas vesmíru, aby sme vás čo najlepšie podporili a pevne stáli pri vašom úspešnom napredovaní!

Váš Zöllner Medical tím 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

big794

Ocenenie LNE Innovation 2020!

Sme radi, že vám prinášame na slovenský a český trh asi najrýchlejšie rastúcu značku v Európe v estetike! Kto je ale Venome? Je to európska značka, ktorá za posledné roky zaznamenala významný rozmach do viacerých krajín EU. V súčasnosti sa jedná o značku, ktorá v estetike poskytuje "riešenie na každý problém". Značka obsahuje 5 produktových línií a naozaj zahŕňa produkty, ktoré by nemali chýbať na žiadnej estetickej klinike, alebo kozmetickom centre.

"Venom vám ponúkne v exkluzívnej kvalite všetko, čo potrebujete."

1. VENOME FILLER - INOVATÍVNA TECHNOLÓGIA #TOUCH

Výplňový materiál značky Venome Filler sú založené na inovatívnej technológií TOUCH, ktorá sa vyznačuje použitím stabilizovanej kyseliny hyalurónovej s vysokou molekulovou hmotnosťou a malými odchýľkami medzi veľkosťami pri výrobe a správne pripraveného fyziologického tlmivého roztoku, ktorý hydratuje vzorec vytvorením trojrozmernej siete kyseliny.

2. VENOME MESO

 • Rad mezokoktejlov bohatých na účinné látky, ktoré vám pomôžu v boji s akýmkoľvek kožným problémom? To znie ako Venome Meso!

3. VENOME SKIN ANTIDOTE 

 • Existujú 3 unikátne ampulky obsahujúce sérum na vonkajšie použitie. GLOW, LIFT a HYDRATION. Sú perfektné na starostlivosť o pokožku po ošetrení, ako aj na každodennú domácu starostlivosť. Skin Antidote GLOW získala ocenenie LNE Innovation 2020!

4. VENOME PEEL

 • V tejto sérií nájdete všetko, čo potrebujete na vykonanie peelingu vo vašej ambulancii, klinike, centre, atď. Okrem toho tu nájdete produkty na odlíčenie a prípravu pokožky pred ošetrením.

5. VENOME COSMECEUTICALS

 • Sérum s vitamínom C a hydratačný krém sú ideálne na pozákrokovú (pooperačnú) terapiu. Produkty značky Venome Peel sú komplexným a inovanívnym prístupom k peelingovým ošetreniam, ktoré sú založené na surovinách najvyššej kvality.

V prípade záujmu o školenie, alebo workshop nás prosím kontaktujte na našej infolinke.

Spoločnosť Zöllner Medical je výhradným distribútorom uvedenej značky pre Českú a Slovenskú republiku. Viac informácií na info@zollnermedical.com alebo na našej infolinke +421 911 373743.