Venome Succinate AMBER ROSE PDRN (5x3ml)

Kód: A8817
Novinka DORUČENIE 24H
Značka: VENOME
€210 –19 %
amber rose pdrn
€210 –19 % €169 / bal. €202,80 vrátane DPH €33,80 / 3 ml
Skladom
Môžeme doručiť do:
17.6.2024
Možnosti doručenia

Venome Amber Rose je jedinečné stimulačné a revitalizačné ošetrenie, ktoré vďaka svojmu pokročilému zloženiu založenému na kombinácii PDRN (1%), kyseliny jantárovej (1%) a kyseliny hyalurónovej (1%), peptidového komplexu a extraktu z kvetov šípky a ibišteka. Aktivuje silnú tkanivovú fibropláziu pre tvorbu nových proteínových vlákien, vrátane kolagénu typu I a III.

Detailné informácie

Podrobný popis

Venome Amber Rose je jedinečné stimulačné a revitalizačné ošetrenie, ktoré vďaka svojmu pokročilému zloženiu založenému na kombinácii PDRN (1 %), kyseliny jantárovej (1 %) a kyseliny hyalurónovej (1 %), peptidového komplexu a extraktu z kvetov šípky a ibišteka. Aktivuje silnú tkanivovú fibropláziu pre tvorbu nových proteínových vlákien, vrátane kolagénu typu I a III.

Proces fibroplázie zahŕňa rekonštrukciu a opravu poškodených tkanív prostredníctvom intenzívneho delenia a množenia fibroblastov, zodpovedných za produkciu nových kolagénových a elastínových vlákien, ktoré sú nevyhnutné pre tvorbu a posilnenie prirodzeného rámca kože.

Vďaka použitiu stimulátorov vo vzorci, vrátane kyseliny jantárovej a fragmentovanej kyseliny hyalurónovej, je možné aktivovať tkanivovú fibropláziu, ktorej intenzita je vo Venome Amber Rose zvýšená vďaka obohatenej receptúre o biomimetické peptidy, čo sú prirodzene sa vyskytujúce peptidy a rastové faktory, ako aj rastlinné extrakty vykazujúce antioxidačné vlastnosti.

PDRN obsiahnuté vo formulácii má silný účinok proti starnutiu, vďaka prítomnosti kľúčových prvkov DNA purínových a pyrimidínových báz a svojej aktívnej receptúre preniká hlboko do buniek a následne aktivuje syntézu vlastnej DNA. Rozdelenie zdravých štruktúr ovplyvňuje intenzívnu regeneráciu poškodených tkanív, vďaka čomu je pokožka hustá a pevná.

Trojrozmerná štruktúra polydeoxyribonukleotidov zvyšuje hladiny fibronektínu, proteínu podieľajúceho sa na zjazvovaní a urýchľovaní hojenia kože, a dodáva pokožke potrebné napätie a pružnosť. Okrem toho chráni bunky pokožky pred poškodením spôsobeným UVA a UVB žiarením.

Kyselina jantárová je prirodzený tkanivový biostimulátor, ktorý sa nachádza v každom živom organizme. Je zapojený do Krebsovho cyklu , ktorého produktom je univerzálny nosič energie ATP , zodpovedný za správne fungovanie buniek. Okrem toho kyselina jantárová vykazuje silný antioxidačný potenciál, čím znižuje voľné radikály zodpovedné za degradáciu lipidov a proteínov, ako aj kolagénových a elastínových vlákien.

Venome Amber Rose využíva fragmentovanú kyselinu hyalurónovú na obnovenie správnej vodnej rovnováhy extracelulárnej matrice a stimuluje fibroblasty, aby intenzívne produkovali nové proteínové vlákna pokožky.

FRAGMENTOVANÁ KYSELINA HYALURONOVÁ - KVALITA KYSELINY AKO PODSTATA REDUKCIE VRÁSOK

Efektívna stimulácia pokožky spočíva v aktivácii receptora CD44, ktorý sa nachádza na fibroblastoch, ktorého zosilnené pôsobenie iniciuje rýchlejšie delenie buniek a vysoko účinnú regeneráciu pokožky, ktorá je založená na produkcii kolagénu typu III, bežne označovaného ako mladý kolagén, zvýšeného ktorého množstvo zlepšuje hustotu a pevnosť pokožky. Stimulácia receptora CD44 je možná len pomocou špecializovanej fragmentovanej kyseliny hyalurónovej, ktorá obsahuje 20 až 40 monomérov.

Komplex vitamínov B hrá dôležitú úlohu pri urýchľovaní bunkovej rekonštrukcie a regenerácie, poskytuje základné živiny pre tvorbu kolagénu a udržiava správnu úroveň hydratácie. Vitamín B9 , tiež známy ako kyselina listová, sa podieľa na mnohých enzýmových reakciách, vrátane syntézy nukleových kyselín, čím reguluje rast a funkciu buniek. Kombinácia vitamínov B a panthenolu urýchľuje delenie buniek, stimuluje mikrocirkuláciu, čo má za následok silnejší protivráskový efekt.

Šípkový extrakt použitý vo výrobku je bohatý na vitamíny C, A a E a mnoho ďalších látok prírodného pôvodu ako karotenoidy a triesloviny. Taníny sú zlúčeniny, ktoré upokojujú podráždenie, pálenie a zápal. Majú schopnosť viazať sa s kolagénom v koži a vytvárať na poškodenom tkanive ťažko prenikajúcu membránu, ktorá chráni štruktúry pred vonkajšími vplyvmi. Na zlepšenie kvality pokožky možno použiť aj triesloviny, ktoré podporujú hydratáciu a majú ochranný a posilňujúci účinok.

Vitamín C obsiahnutý v extrakte pôsobí antioxidačne, chráni bunky pred oxidačným stresom, ktorý je jednou z príčin starnutia pokožky, zatiaľ čo polyfenoly, medzi ktoré patria flavonoidy a kyselina fenolová, zabraňujú degradácii kolagénových vlákien, elastínu a kyseliny hyalurónovej. inhibuje aktivitu enzýmov, ako je hyaluronidáza, kolagenáza a elastáza, čím poskytuje pokožke intenzívnu revitalizáciu.

Extrakt z kvetov ibišteka má posilňujúci účinok na cievne steny, chráni pred tvorbou viditeľných ciev, vďaka prítomnosti monosacharidov a oligosacharidov v zložení má extrakt na pokožku výživný, hydratačný a upokojujúci účinok.

Tyrozináza je metaloenzým zapojený do procesu melanogenézy vedúceho k tvorbe melanínu, prirodzeného pigmentu kože, vlasov, očí. Použitie niacínamidu (vitamín B3) , inhibítora tyrozínu, vo Venome Amber Rose umožňuje účinné vyrovnanie sfarbenia a hyperpigmentácie, ktoré sa vyskytli, zlepšuje farbu pleti a dodáva pleti silný žiarivý efekt.

N-acetylglukosamín je derivát glukozamínu, ktorý sa prirodzene vyskytuje v ľudskom tele a vykazuje vlastnosti, ktoré stimulujú tvorbu kyseliny hyalurónovej a je prekurzorom pri syntéze kolagénu v tkanivách. Je zodpovedný za pružnosť, pevnosť a hustotu pokožky, čím zvyšuje efekt vypĺňania vrások. N -acetylglukózamín v zložení je stabilizovaný prítomnosťou niacínamidu, ktorý ovplyvňuje rovnomerné rozloženie produktu.

Dodatočná prítomnosť pantenolu v produkte pomáha upokojiť podráždenie a regenerovať pleť.

Inovatívna kombinácia účinných látok v produkte Venome Amber Rose sa vyznačuje vysokou účinnosťou z hľadiska výživy a regenerácie tkanív, ako aj mohutnou obnovou proteínových vlákien. Synergia zložiek môže účinne znížiť problém dehydratovanej pleti s viditeľnými vráskami, stratou ochabnutosti a pevnosti, obnoviť dostatočnú hydratáciu, vyhladiť vrásky a stratený objem.


Zöllner Medical International je výhradným distributútorom značky Venome pre CZ a SK trh. V prípade záujmu o ďalšie informácie, prosím kontaktujte nás na našej infolinke 0911 373743, alebo info@zollnermedical.com.

Máte záujem o školenie? Potom Zöllner Academy je tu práve pre vás. Neváhajte a ozvite sa nám ešte dnes! Radi vás zaškolíme, poskytneme marketingové materiály, FB a Instagram prezentáciu, webovú prezentáciu, roll upy, banery a polepy okien a hlavne máme všetok čas vesmíru, aby sme vás čo najlepšie podporili a pevne stáli pri vašom úspešnom napredovaní!

Váš Zöllner Medical tím 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

big794

Ocenenie LNE Innovation 2020!

Sme radi, že vám prinášame na slovenský a český trh asi najrýchlejšie rastúcu značku v Európe v estetike! Kto je ale Venome? Je to európska značka, ktorá za posledné roky zaznamenala významný rozmach do viacerých krajín EU. V súčasnosti sa jedná o značku, ktorá v estetike poskytuje "riešenie na každý problém". Značka obsahuje 5 produktových línií a naozaj zahŕňa produkty, ktoré by nemali chýbať na žiadnej estetickej klinike, alebo kozmetickom centre.

"Venom vám ponúkne v exkluzívnej kvalite všetko, čo potrebujete."

1. VENOME FILLER - INOVATÍVNA TECHNOLÓGIA #TOUCH

Výplňový materiál značky Venome Filler sú založené na inovatívnej technológií TOUCH, ktorá sa vyznačuje použitím stabilizovanej kyseliny hyalurónovej s vysokou molekulovou hmotnosťou a malými odchýľkami medzi veľkosťami pri výrobe a správne pripraveného fyziologického tlmivého roztoku, ktorý hydratuje vzorec vytvorením trojrozmernej siete kyseliny.

2. VENOME MESO

  • Rad mezokoktejlov bohatých na účinné látky, ktoré vám pomôžu v boji s akýmkoľvek kožným problémom? To znie ako Venome Meso!

3. VENOME SKIN ANTIDOTE 

  • Existujú 3 unikátne ampulky obsahujúce sérum na vonkajšie použitie. GLOW, LIFT a HYDRATION. Sú perfektné na starostlivosť o pokožku po ošetrení, ako aj na každodennú domácu starostlivosť. Skin Antidote GLOW získala ocenenie LNE Innovation 2020!

4. VENOME PEEL

  • V tejto sérií nájdete všetko, čo potrebujete na vykonanie peelingu vo vašej ambulancii, klinike, centre, atď. Okrem toho tu nájdete produkty na odlíčenie a prípravu pokožky pred ošetrením.

5. VENOME COSMECEUTICALS

  • Sérum s vitamínom C a hydratačný krém sú ideálne na pozákrokovú (pooperačnú) terapiu. Produkty značky Venome Peel sú komplexným a inovanívnym prístupom k peelingovým ošetreniam, ktoré sú založené na surovinách najvyššej kvality.

V prípade záujmu o školenie, alebo workshop nás prosím kontaktujte na našej infolinke.

Spoločnosť Zöllner Medical je výhradným distribútorom uvedenej značky pre Českú a Slovenskú republiku. Viac informácií na info@zollnermedical.com alebo na našej infolinke +421 911 373743.