Venome Succinate AMBER SAFFRON+ 3ml - TEKUTÉ ZLATO PRE POKOŽKU

Kód: A0856
Novinka DORUČENIE 24H Modul množstevní slevy
Značka: VENOME
€39 –30 %
SAFRON
€39 –30 % €27 / Ampulka €32,40 vrátane DPH €9 / 1 ml
Skladom
Môžeme doručiť do:
31.5.2024
Možnosti doručenia

TEKUTÉ ZLATO PRE POKOŽKU

Venome Amber Safron+ je produkt pre inovatívnu tkanivovú fibropláziu - ešte účinnejšiu viacúrovňovú stimuláciu pokožky!

Venome Amber Safron+ je inovatívne stimulačné ošetrenie s vysokým rozjasňujúcim potenciálom, ktoré účinne stimuluje pokožku k jej prirodzenej revitalizácii, znižuje viditeľnosť zafarbenia a navracia pleti správnu farbu.

Inovatívna kombinácia kyseliny jantárovej (1,5%), kyseliny hyalurónovej a extraktu zo šafranu umožňuje obnoviť správnu hydratáciu pokožky a zároveň neutralizovať škodlivé účinky voľných radikálov, čo znižuje progresívny proces starnutia. Ideálne riešenie na profylaxiu proti starnutiu.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Inovatívna kombinácia revitalizačných zložiek a pôsobiacich ako inhibítory tyrozinázy vám umožňuje účinne znížiť problém ochabnutosti a straty pevnosti, navyše obnovuje rozjasnenie a rovnomernú farbu pleti.

Niacínamid, kyselina tranexamová a glutatión obsiahnuté v produkte pomáhajú redukovať sfarbenie pokožky a poskytujú efekt silného osvetlenia.

Kyselina jantárová použitá vo výrobku je prirodzený stimulátor tkaniva, ktorý sa zúčastňuje Krebsovho cyklu (cyklus kyseliny citrónovej), ktorý prebieha v mitochondriách. Tento proces je nenahraditeľným prvkom bunkového dýchania, teda získavania energie z kyslíka a iných živín, čoho výsledkom je produkcia molekuly energie (ATP) potrebnej pre správne fungovanie organizmu.

Výsledkom je, že sukcinát sodný obsiahnutý v prípravku účinne urýchlil bunkový metabolizmus, čo má za následok zrýchlené okysličenie a výživu bunky, čím sa výrazne zvýši jej regeneračný potenciál a možnosť ďalšieho delenia, aby sa zvýšila tvorba proteínových vlákien. Okrem toho má kyselina jantárová silný antioxidačný účinok, ktorý znižuje riziko poškodenia kolagénových a elastínových vlákien.

INDIKÁCIE

STIMULÁCIA A HYDRATÁCIA

 • Kombinácia kyseliny hyalurónovej a kyseliny jantárovej zvyšuje stimuláciu pokožky, vďaka čomu účinne obnovuje správnu hustotu a pevnosť. Inovatívna kyselina hyalurónová vo Venome Amber Safron+ je makromolekulárna, nezosieťovaná, fragmentovaná HA, ktorá má ideálne hydratačné a stimulačné vlastnosti pre pokožku.

REDUKCIA VRÁSOK

 • Efektívna stimulácia pokožky je založená na aktivácii receptora CD44 umiestneného na fibroblaste, ktorého zosilneným pôsobením dochádza k rýchlejšiemu deleniu buniek a vysoko účinnej regenerácii pokožky, ktorá je založená na produkcii kolagénu typu III, bežne známeho ako mladý kolagén, tzv. zvýšené množstvo zlepšuje hustotu a pevnosť pokožky. Stimulácia receptora CD44 je možná len s použitím špecializovanej fragmentovanej kyseliny hyalurónovej, ktorá obsahuje 20 až 40 monomérov.

ULTRA-OSVETLENIE A REDUKCIA ZAFARBENIA

 • Extrakt zo šafranu vďaka množstvu unikátnych zložiek účinne inhibuje aktivitu enzýmu tyrozinázy, ktorý sa podieľa na tvorbe melanínu, teda kožného farbiva. Okrem toho extrakt zo šafranu vďaka vysokému obsahu flavonoidov pôsobí protizápalovo, urýchľuje hojenie prípadných lézií. Použitie niacínamidu ( vitamín B3), glutatiónu a kyseliny tranexamovej, t.j. inhibitórov tyrozinázy (inhubujú syntézu melanínu), umožňuje účinnú elimináciu zafarbenia a hyperpigmentácie, zlepšuje tón pleti a postupne ju rozjasňuje. Komplex umožňuje zúženie mazových žliaz a zároveň utesňuje hydrolipidovú bariéru, vďaka čomu sa pokožka stáva žiarivou a hladkou.

ZLOŽENIE

 • Výťažok zo šafranu (Crocus Sativus Extract) - preslávený vysokým obsahom antioxidantov ako je krocín, lykopén, kvercetín, kaempferol a safranal, spomaľuje proces fotostarnutia a zároveň vykazuje ochranný účinok pred enviromentálnymi faktormi škodlivými pre pokožku. Extrakt zo šafranu vďaka množstvu unikátnych zložiek účinne inhibuje aktivitu enzýmu tyrozinázy, ktorý sa podieľa na tvorbe melanínu, teda kožného farbiva. Okrem toho extrakt zo šafranu vďaka vysokému obsahu flavonoidov pôsobí protizápalovo, urýchľuje hojenie prípadných lézií.
 • Fragmentárna kyselina hyalurónová -  kyselinová kvalita ako podstata redukcie vrások - účinná stimulácia pokožky, zahŕňa aktiváciu CD44 receptora umiestneného na fibroblaste, ktorého zosilnené pôsobenie iniciuje rýchlejšie delenie buniek a vysoko účinnú regeneráciu pokožky, ktorá je založená na produkcii kolagénu typu III, bežne známeho ako mladý kolagén, ktorého zvýšené množstvo zlepšuje hustotu a pevnosť pokožky. Stimulácia receptora CD44 je možná len s použitím špecializovanej fragmentovanej kyseliny hyalurónovej, ktorá obsahuje 20 až 40 monomérov.
 • Niacínamid (vitamín B3), glutatión a kyselina tranexámová, t.j. synergia inhibítorov tyrozinázy (inhibujú syntézu melanínu), umožňuje účinnú elimináciu výsledného zafarbenia a hyperpigmentácie, zlepšuje tón pleti a postupne ju rozjasňuje. Komplex umožňuje zúženie mazových žliaz a zároveň utesňuje hydrolipidovú bariéru, vďaka čomu je pokožka žiarivá a hladká.
 • Komplex aminokyselín, ako je prolín a glycín, umožňuje obnoviť správnu hustotu a pevnosť pokožky priamym dodaním stavebných kameňov bielkovín potrebných na tvorbu vlákien, ako je kolagén a elastín. Prídavok pantenolu pomáha upokojiť podráždenie a regenerovať pokožku.

POUŽITIE

 • Tvár, krk, dekolt, ruky - každých 7-14 dní v reláciách 4/6 opakovaní
 • Brucho, strie a jazvy - 5/6 ošetrení
 • Pripomenutie: používajte raz za mesiac alebo použite celú sériu každých šesť mesiacov.

OŠETRENIA

 • Hydratácia
 • Regenerácia pleti
 • Odfarbenie a rozjasnenie
 • Stimulácia tkanív
 • Plytké vrásky

Výhodné veľkoobchodné ceny│Zöllner Medical│DermalneVyplne_sk


Zöllner Medical International je exkluzívnou distribučnou spoločnosťou značky VENOME pre Slovensko. V prípade záujmu o informácie týkajúce sa vašej objednávky nás prosím kontaktujte na našej infolinke +421903 483737, alebo písomne na email objednavky@zollnermedical.com.

Máte estetickú kliniku alebo ste lekár? Máte záujem o naše nové produkty? Radi by sme vás k nim zaškolili, preto neváhajte a dohodnite si školenie u nás ešte dnes. Prosím kontaktujte nás na 0911 373743, radi vám poskytneme všetky informácie ohľadne školenia.

Máte salón krásy, alebo ste kozmetička? Máte záujem o nové kozmetické produkty a radi by ste sa nechali aj zaškoliť? V prípade záujmu o absolvovanie školenia nás prosím kontaktujte na našej infolinke +421911 613737, kde vám radi poskytneme všetky informácie ohľadne predmetného školenia alebo na email denisa.kurtiova@zollnermedical.com.

Zöllner Aesthetic Academy je tu práve pre vás. Neváhajte a ozvite sa nám ešte dnes! Radi vás zaškolíme, poskytneme všetky dostupné marketingové materiály pre

 • Facebok prezentáciu
 • Instagram prezentáciu
 • Webovú prezentáciu produktu pre váš web
 • Roll-upy, banery a polepy okien, letáčiky a plagáty, stojany a pod.

ale hlavne máme všetok čas vesmíru, aby sme vás čo najlepšie podporili a pevne stáli pri vašom úspešnom napredovaní! Pretože pokiaľ chceme byť úspešní, musíme napredovať spoločne. 

Váš Zöllner Medical tím 

Pharm.Dr.Jana Hrušková min Denisa Kurtiová min

Pharm.Dr.Jana Hrušková, Prokurista

Denisa Kürtiová, Cert. školiteľka

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

big794

Ocenenie LNE Innovation 2020!

Sme radi, že vám prinášame na slovenský a český trh asi najrýchlejšie rastúcu značku v Európe v estetike! Kto je ale Venome? Je to európska značka, ktorá za posledné roky zaznamenala významný rozmach do viacerých krajín EU. V súčasnosti sa jedná o značku, ktorá v estetike poskytuje "riešenie na každý problém". Značka obsahuje 5 produktových línií a naozaj zahŕňa produkty, ktoré by nemali chýbať na žiadnej estetickej klinike, alebo kozmetickom centre.

"Venom vám ponúkne v exkluzívnej kvalite všetko, čo potrebujete."

1. VENOME FILLER - INOVATÍVNA TECHNOLÓGIA #TOUCH

Výplňový materiál značky Venome Filler sú založené na inovatívnej technológií TOUCH, ktorá sa vyznačuje použitím stabilizovanej kyseliny hyalurónovej s vysokou molekulovou hmotnosťou a malými odchýľkami medzi veľkosťami pri výrobe a správne pripraveného fyziologického tlmivého roztoku, ktorý hydratuje vzorec vytvorením trojrozmernej siete kyseliny.

2. VENOME MESO

 • Rad mezokoktejlov bohatých na účinné látky, ktoré vám pomôžu v boji s akýmkoľvek kožným problémom? To znie ako Venome Meso!

3. VENOME SKIN ANTIDOTE 

 • Existujú 3 unikátne ampulky obsahujúce sérum na vonkajšie použitie. GLOW, LIFT a HYDRATION. Sú perfektné na starostlivosť o pokožku po ošetrení, ako aj na každodennú domácu starostlivosť. Skin Antidote GLOW získala ocenenie LNE Innovation 2020!

4. VENOME PEEL

 • V tejto sérií nájdete všetko, čo potrebujete na vykonanie peelingu vo vašej ambulancii, klinike, centre, atď. Okrem toho tu nájdete produkty na odlíčenie a prípravu pokožky pred ošetrením.

5. VENOME COSMECEUTICALS

 • Sérum s vitamínom C a hydratačný krém sú ideálne na pozákrokovú (pooperačnú) terapiu. Produkty značky Venome Peel sú komplexným a inovanívnym prístupom k peelingovým ošetreniam, ktoré sú založené na surovinách najvyššej kvality.

V prípade záujmu o školenie, alebo workshop nás prosím kontaktujte na našej infolinke.

Spoločnosť Zöllner Medical je výhradným distribútorom uvedenej značky pre Českú a Slovenskú republiku. Viac informácií na info@zollnermedical.com alebo na našej infolinke +421 911 373743.