Predaj iba pre odborných lekárov, estetické centrá alebo kozmetické salóny! Viac info na našej infolinke +421 903 483737!

PEPTIDYAL 115 (5x5ML) Inovatívna Bio-regenerácia a Bio-reštrukturalizácia pokožky pre účinné omladenie s viditeľnými výsledkami (Anti-aging)

Kód: 1554
DORUČENIE 24H
Značka: XCELENS
€129 / bal. €154,80 vrátane DPH €25,80 / 5 ml
Iba pre prihlásených

Peptidyal 115 (5x5ML) je inovatívny produkt novej generácie zameraný na BIO - Reštrukturalizáciu a BIO - Regeneráciu tkaniva, ktorý je schopný aktívne podporovať fyziologické funkčné zotavenie pokožky, najmä extracelulárnej matrice. Peptidyal 115 môže stimulovať fibroblasty pomocou prekurzorov a aminokyselín na produkciu kolagénu, elastínu a kyseliny hyalurónovej a spomaliť katabolický metabolizmus prostredníctvom zachytávača oxidatívneho stresu, najmä na reaktívne formy kyslíka (ROS) a reaktívne formy dusíka (RNS). Reaktivuje tiež biologické opravy a regeneračné procesy tkanív.

Detailné informácie

Podrobný popis

Starnutie je spojené so zmenami v molekulárnej štruktúre DNA, bielkovín a lipidov. Hromadenie týchto štrukturálnych zmien tvorí základ bunkového starnutia.Bio-reštrukturalizácia, ktorá využíva kyselinu hyalurónovú, aminokyseliny a vitamíny, ponúka látky, ktoré poskytujú iba hydratáciu a výživu buniek dermálneho tkaniva, avšak bez toho, aby zlepšovala činnosť extracelulárnej matrice.

Peptidyal 115 je výsledkom inovatívnej vedeckej štúdie zameranej na vývoj produktu BioRestructuralisation, ktorý je schopný aktívne podporovať fyziologické funkčné zotavenie pokožky, najmä extracelulárnej matrice.

Peptidyal 115 môže stimulovať fibroblasty pomocou prekurzorov a aminokyselín na produkciu kolagénu, elastínu a kyseliny hyalurónovej a spomaliť katabolický metabolizmus prostredníctvom zachytávača oxidatívneho stresu, najmä na reaktívne formy kyslíka (ROS) a reaktívne formy dusíka (RNS) . Reaktivuje tiež biologické opravy a regeneračné procesy tkanív.

content_1-74899400fafa133845a6967138756d87ff674ee6710de755a69eb0d3c83bd942

• Kolagén sa skladá z polypeptidových reťazcov, ktoré sa označujú ako reťazce a ktoré sú navzájom úzko prepletené a vytvárajú tak kompaktný superhelix. Primárna štruktúra jednotlivých reťazcov obsahuje viac ako 1400 aminokyselín a je charakterizovaná opakovaním mnohých tripletov sekvencie: glycín, pralín, hydroxyprolín (ProHyp-Gly) n.


• Elastín je vláknitý proteín zložený z dvoch podjednotiek polypeptidov, ktoré sa nazývajú tropoelastín. Tropoelastín sa skladá z dlhých helixov bohatých na Gly oddelených krátkymi úsekmi Lys a Ala.
Tieto dve podjednotky sú navzájom spojené zosieťovaním, ktoré poskytuje dvoj- a trojrozmernú pružnosť.
Obsah 2
                                                                                                                                                     
 
 
 
 
PROLINE
 
 
 
 
Obsah 4
Aminokyselina prolín je hlavnou zložkou proteínov stabilizujúcich kolagén a elastín. Viac ako 10% elementárnych častíc molekúl kolagénu tvorí samotný pralin. Je to dôležitá aminokyselina pre regeneráciu štruktúr pokožky a šliach.
Aminokyselina pralin je hlavnou zložkou štrukturálnych proteínov tela, kolagénu a elastínu.
Napríklad štvrtina až tretina kolagénových výstužných prútov je vyrobená z pralinky.
 
 
GLYCÍN
 
 
 
Obsah 5
Je to neesenciálna aminokyselina prítomná v malom množstve vo veľkej väčšine bielkovín, ktoré sa nachádzajú v šľachách a svaloch; tvorí asi jednu tretinu kolagénovej štruktúry. Glycín je potrebný na tvorbu bielkovín v tele a na syntézu nukleových kyselín, stavbu RNA, DNA a ďalších aminokyselín v tele.
 
HYDROXYPROLÍN
 
Prekurzor heterocyklickej aminokyseliny pralínu, hlavnej zložky kolagénu.
Hydroxyprolín sa líši od pralínu prítomnosťou hydroxylovej (OH) skupiny pripojenej k C (gama) atómu.
Hydroxyprolín je dôležitou súčasťou proteínového kolagénu; spolu s pralinkou hrajú kľúčové úlohy v stabilite kolagénu, čo umožňuje ostré skrútenie vláknovej špirály.
Obsah 6
 LYZÍN
 
 

Lyzín je esenciálna aminokyselina (ľudské telo ju nedokáže syntetizovať, takže ju možno užiť iba vopred pripravenú s jedlom).
Lyzín je prítomný hlavne v potravinách, ktoré poskytujú bielkoviny živočíšneho pôvodu. Inhibuje rast vírusov a produkuje L-karnitín, ktorý zvyšuje toleranciu stresu, metabolizmus tukov, pôsobí proti únave, podporuje rast kostí tým, že napomáha tvorbe kolagénu, vláknitého proteínu, ktorý tvorí kosti, chrupavky a ďalšie spojivové tkanivá a pomáha telu vstrebávať vápnik.
Obsah 3

peptidyal_115_logo
 
Je užitočný na hydratáciu a bio-regeneračné ošetrenie pokožky, ktorá je dehydratovaná a poškodená starnutím a vystavením slnečnému žiareniu.

Peptidyal 115 je indikovaný na omladenie pokožky, ošetrenie strií a ako doplnok k intradermálnym výplniam. Je to súčasťou protokolu o estetickej restoratívnej a regeneratívnej medicíne.
Obsah 7.
 
Výsledky potvrdené! Už po jednom ošetrení. Info nižšie
 
results_en-bb6af1a7a6866f212a7285bfb6fa843b5a9efe6c545165be1f5cc0dfacd91ea6
 
 
 
Peptidyal 115
 
Zdroj: excelenc.che
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Xcelens International, európska spoločnosť so sídlom vo Švajčiarsku, s potešením predstavuje inovatívny rad produktov kyseliny hyalurónovej, jedinečne vyvinutých tak, aby zaručili zdravotníckemu personálu, a teda aj pacientom, úplný komfort, spokojnosť a spoľahlivosť počas implantácie výplne a biostimulačných ošetrení: GENYAL, Xcelens Extra, Peptidyal HX!

Rad GENYAL je vyvinutý odborným švajčiarsko-talianskym tímom chemikov, technikov, inžinierov a profesionálov pôsobiacich v oblasti estetickej medicíny s cieľom rok čo rok vytvárať vyspelejšie a technologicky avantgardnejšie riešenia.

THE ART OF EXCELLENCE - UMENIE DOKONALOSTI

swiss%20lab%20excelens