Pokračovaním v objednávke v tejto galérii potvrdzujete, že ste odborný lekár, estetická klinika alebo kozmetické centrum! Viac info na našej infolinke +421 903 483737!

DERMA 2.0 MEZOKOKTEJL (SAMPLE BOX) - VZORKY NA TVÁR 3x5ml, 2x3ml

Kód: 2100
DORUČENIE 24H Modul množstevní slevy
Značka: Derma 2.0
€25 / ks €30 vrátane DPH
Iba pre prihlásených

DERMA 2.0 MEZOKOKTEJL - VZORKY NA TVÁR 3x5ml, 2x3ml

V balení sa nachádza mix mezokoktejlových vzoriek. 

Balenie obsahuje:

 • 1x DERMA WHITENING 5ml
 • 1x DERMA LIFTING 3ml
 • 1x DERMA REPAIR 5ml
 • 1x DERMA HYDRATING 3ml
 • 1X DERMA BIO 5ml

Detailné informácie

Podrobný popis

DERMA 2.0 MEZOKOKTEJL - VZORKY NA TVÁR 3x5ml,2x3ml

V balení sa nachádza mix mezokoktejlových vzoriek. 

Balenie obsahuje:

 • 1x DERMA WHITENING 5ml
 • 1x DERMA LIFTING 3ml
 • 1x DERMA REPAIR 5ml
 • 1x DERMA HYDRATING 3ml
 • 1X DERMA BIO 5ml

DERMA WHITENING® - Zosvetlenie pokožky a účinné odstránenie pigmentačných škvŕn. Účinné depigmentačné a zosvetľujúce ošetrenie nabité MIMETICKÝMI PEPTIDMI, ktoré pôsobí na všetky typy hyperpigmentácie vďaka depigmentačnému komplexu na báze kyseliny jantárovej, rezorcinolu, arbutínu, kyseliny azelaovej, vitamícu C, glatatiónu a synergie biomimetických peptidov, akými sú SH-Oligopeptide-1, Sh-Oligopeptide-2, Polypeptide-1, Polypeptide-9, Polypeptide-11. Viditeľné výsledky už po druhom sedení!

KOMPLETNÝ POPIS PRODUKTU DERMA WHITENING TU

DERMA LIFTING - Ampulky s okamžitým liftingovým účinkom ARGIRELINE 5% a Leuphasyl 5%. Fľaštičky na tvár s liftingovým účinkom na báze biomimetických peptidov s liftingovým účinkom proti vráskam. L´Argireline redukuje a zabraňuje vzniku liniek a vrások spôsobených svalovou kontrakciou . Pôsobí priamo na mechanizmus tvorby vrások. Leuphasyl peptid zvyšuje účinok argirelínu.  5x3ml

 KOMPLETNÝ POPIS PRODUKTU DERMA LIFTING TU

Účinná zmes funkčných látok v DERMA REPAIR® s využitím najmodernejšieho zloženia schopného účinne liečiť jazvy (jazvy po akné) alebo strie. (aj biele). To všetko je možné vďaka inovanívnej účinnej látke (extrakt PSEUDOALTEROMONAS) a synergií patentového peptidového komplexu (najmä Acetyl Tripeptide-30, Pentapeptide-18), aminokyselín (L-argín, L-prolín. glycín, citrulín) odborne kombinované s vysokou koncentráciou extraktu D-Panthenol a Centella asiatica. Hypertrofické jazvy a strie už nebudú problém! Koktejl DERMA REPAIR® je IHNEĎ PRIPRAVENÝ NA POUŽITIE a nevyžaduje pridanie ani riedenie žiadneho druhu látky!

KOMPLETNÝ POPIS PRODUKTU DERMA REPAIR TU

Derma-Hydrating® - Hydratačný koktail pre kompletné hydratačné ošetrenie je veľmi efektívna hydratačná liečba založená na lineárnej kyseline hyalurónovej strednej molekulovej hmotnosti. Kyselina hyalurónová umožňuje udržiavať správne percento vody potrebné na "opätovnú aktiváciu" všetkých metabolických procesov, ako aj na výrazné zníženie nadmerného epidermálneho odparovania vody, ktoré udržuje tkanivá pružné a tónované. Môže sa použiť na tvár, krk a dekolt počas celého ročného obdobia, pretože nie je fotosenzitívna.

KOMPLETNÝ POPIS PRODUKTU DERMA HYDRATING TU

Derma-Bio® je unikátny komplexný biorevitalizačný koktail na biorevitalizáciu tváre, krku a dekoltu a víťazná voľba pre prevenciu a korekciu vrások, vynikajúce ošetrenie pre tmavé kruhy. V tomto biorevitalizačnom koktaili je synergia medzi tromi rôznymi molekulovými hmotnosťami kyseliny hyalurónovej s pridaním jednotlivých účinných látok z neho robia prémiového spoločníka pre kvalitné anti-aging ošetrenia od malých po veľké príznaky spojené s fotostarnutím alebo klasickým chronologickým starnutím. Ošetrením dosiahneme viditeľne vyhladené vrásky, nový tón, žiarivejší vzhľad, zlepšenie elasticity a kompaktnosť  len niektoré z účinkov, ktoré budú prínosom pre našu pokožku vďaka bio-revitalizačnému koktejlu Derma-Bio®.

KOMPLETNÝ POPIS PRODUKTU DERMA BIO TU

 

 

 

 

 

 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

„Jednoduchosť a efektívnosť!“

„Vráťte sa k základným prvkom, aby ste znovuobjavili účinnosť aktívnych zložiek a látok!“

Derma 2.0® sa už dlhé roky venuje všetkým profesionálom v estetickej a lekárskej estetickej oblasti v Taliansku a po celom svete. Záväzok k neustálemu hľadaniu nových špičkových aktívnych látkok, pedantnosť vo výrobe a postprodukcii, rýchla a efektívne asistenčné služby zákazníkom, robia produkty Derma 2.0® dokonalými pre všetkých profesionálov, ktorí hľadajú rýchle, efektívne a bezpečné riešenia.

Derma 2.0 - Je prémiová talianska značka najvyššej kvality zameraná na výrobu a distribúciu: transdermálnych a  mezoterapeutické koktailov, chemických peelingov a kozmeceutík.

Všetky produkty Derma 2.0® sú prísne formulované a vyrobené v úplnom ohľade na životné prostredie, bez akýchkoľvek testov na zvieratách, bez syntetických antioxidantov ako sú BHT a BHA, hliníkové soli, povrchovo aktívne látky SLS a agresívne SLES. DERMA 2.0® sa už dlho venuje príprave všetkých odborníkov v estetickom a lekárskom estetickom sektore v Taliansku a na svete na tých najvyšších úrovniach.

Vďaka záväzku neustáleho hľadania špičkových produktov a zariadení, starostlivo vybraných z najlepších značiek, starostlivosti o zákazníka pred a po predaji, je DERMA 2.0® jedným z národných a medzinárodných lídrov v distribúcii prístrojov Dermapen a chemického peelingu. Liekoviek s mezoterapiou, Kozmeceutiká a profesionálnu kozmetiku.

Primárnym cieľom DERMA 2.0® je vždy ponúkať vynikajúce služby s najlepšími produktmi dostupnými na trhu. V neposlednom rade je dôležitá aj starostlivosť a podpora zákazníkov pri výbere produktov určite plus, ktorú našu spoločnosť odlišuje.

PREČO SA SPOĽAHNÚŤ NA DERMA2.0®?

Vďaka Derma 2.0® môže mať profesionál v estetickom sektore tie najkvalitnejšie produkty z tých najkvalitnejšie vybraných surovín a produktov a zariadení z miliónov možných medzinárodných návrhov. Výber surovín, kvalita, jednoduchosť použitia a účinnosť sú len niektoré z mnohých potrebných a prísnych požiadaviek.

Derma 2.0 - Je prémiová talianska značka najvyššej kvality zameraná na prírodné produkty ako mezoterapia, mezokoktejly, biorevitalizácia a pod.

K značke poskytujeme školenia, ktoré budú prebiehať na západnom, strednom a východnom Slovensku. Budú prebiehať formou a) online kurzu, b) prezenčná forma workshopu. Pokiaľ máte záujem o školenie zakončené certifikáciou, prosíme kontaktujte nás na info@zollnermedical.com.

POMOŽTE NÁM BYŤ V HARMÓNIÍ S PRÍRODOU A NAŠÍM TELOM!

Všetky produkty DERMA 2.0 sú dôsledne vyvinuté a vyrábané v úplnom ohľade na životné prostredie; SME PROTI EXPERIMENTOM NA ZVIERATÁCH, JEDNÁ SA O PRÍRODNÝ PRODUKT, RUČNE VYROBENÝ, bez syntetických antioxidantov, ako sú BHT a BHA, hliníkových solí, agresívnych povrchovo aktívnych látok SLS a SLES.

MULTIFUNKČNÉ PROFESIONÁLNE KOKTEJLY

Profesionálne koktaily prémiovej značky Derma 2.0® boli vyvinuté pre všetkých profesionálov v kozmetologickej a lekárskej estetickej oblasti ktorí chcú dosiahnuť hmatateľné a konkrétne výsledky v ošetreniach všetkých nedokonalostí ako tváre tak i tela.

Zloženie značky Derma 2.0® je formulované v súlade s dodržiavaním najprísnejších zdravotných nariadení, zložením čisté, vysoko koncentrované, s aktívnou kvalitou látky, farmaceutickej kvality, sterilné, s veľmi vysokou toleranciou, bezpečné a testované.

S koktejlami Derma 2.0® je možné efektívne liečiť: celulitídu, lokalizovanú adipozitu, strie, jazvy, vrásky, hyperpigmentáciu, akné, stratu pevnosti pokožky, alopéciu a všetky nedokonalosti súvisiace so starnutím. (Anti-aging ošetrenia)

Mesoteriapiu Kompletné ošetrenia tváre a tela podľa potreby

Transdermálny prenos:

 • Needling - Mikroihličky
 • Elektroporácia
 • Iontoforéza
 • Ultrazvuk
 • Kyslíková terapia