Pokračovaním v objednávke v tejto galérii potvrdzujete, že ste odborný lekár, estetická klinika alebo kozmetické centrum! Viac info na našej infolinke +421 903 483737!

DERMA WHITENING PEELING - Kombinovaný rozjasňujúci peeling na tvár pH2.0 50ml

Kód: 2160
DORUČENIE 24H Modul množstevní slevy
Značka: Derma 2.0
€49 / ks €58,80 vrátane DPH €9,80 / 10 ml
Iba pre prihlásených
Možnosti doručenia

Pleťový peeling na škvrny - Zosvetľujúca kúra na tvár - 50ml pH 2,0

Peeling na tvár proti škvrnám na zosvetľovanie tváre na báze kyseliny glykolovej, rezorcinolu, kyseliny kojovej, kyseliny azelaovej, arbutínu a kyseliny laktobionovej s depigmentačným a zosvetľujúcim účinkom s progresívnym účinkom. Pôsobí účinne proti všetkým typom hyperpigmentácie tým, že rozkladá nahromadené melanínu a bráni jeho nadmernej produkcii. Vhodné pre všetky typy pleti.

Pre optimálne udržiavanie výsledkov získaných v salóne postupujte nasledovne:

 • Čistite pleť ráno a večer s hydratačnou čistiacou penou (v prípade suchej a/alebo citlivej pleti) alebo vyvažujúcou penou (v prípade zmiešanej / mastnej pleti).
 • Naneste na pleť zosvetľujúci krém ráno a večer.
 • Aplikujte exfoliačný peeling raz týždenne.

Vyrobené v Taliansku

Detailné informácie

Podrobný popis

DERMA WHITENING PEELING - Kombinovaný rozjasňujúci peeling na tvár pH2.0 50ml

POPIS

KOMBINOVANÝ ROZJASŇUJÚCI PEELING NA TVÁR DERMA

WHITENING

Ošetrenie škvŕn

Ošetrenie škvŕn (kompletný peeling proti škvrnám na tvári), kombinovaný peeling na rozjasnenie tváre Derma Whitening D 2.0® sa skladá z kyseliny glykolovej, rezorcinolu, kyseliny kojovej, kyseliny azelaovej, arbutínu, kyseliny laktobionovej a DNA sodíka.

 • Kyselina kojová je široko používaná na liečbu rôznych typov hyperpigmentácie, ako je melazma, chloazma, senilná a solárna lentigo, vďaka jej inhibičnému účinku na syntézu melanínu. Presnejšie povedané, kyselina kojová vykonáva svoju funkciu deaktiváciou enzýmu tyrozinázy, zodpovedného za transformáciu tyrozínu na medziprodukty užitočné na syntézu melanínu.
 • Kyselina glykolová je keratolytická alfa-hydroxykyselina získaná fermentáciou cukrovej trstiny. Jej malé molekulárne rozmery znamenajú, že môže dosiahnuť hlboko, vykonáva zvlhčujúci a regeneračný účinok a stimuluje bunkovú výmenu, ktorá sa premieta do vynikajúcej schopnosti obnovy povrchu pre fibroblastickú stimuláciu.
 • Arbutín je derivát hydrochinónu, je to beta glukozid extrahovaný z rastlín patriacich do čelade Ericacae, ako je Calluna vulgaris, inhibuje melanogenézu a je lepšie tolerovaný ako hydrochinón. Urýchľuje rozklad melanínu.
 • Resorcinol je derivát benzénu s antiseptickým a antifungálnym, exfoliačným, zosvetľujúcim účinkom, ktorý vyvoláva proliferáciu zárodočnej vrstvy.
 • Kyselina laktobionová je alfa hydroxykyselina (polyhydroxykyselina) tvorená molekulou kyseliny glukónovej a galaktózy (získanej oxidáciou laktózy). Je to platný rozjasňujúci, vyhladzujúci, zvlhčujúci a antioxidant. Inhibuje metaloproteázy, ktoré sa tvoria v dôsledku fotoexpozície, čo umožňuje čeliť súvisiacim škodám. Podporuje bunkovú výmenu a je tiež vynikajúcim zosvetľovacím a chelatačným činidlom pre železo.
 • Sodium DNA: Sodná soľ kyseliny deoxyribonukleovej, používaná v imunokozmetike pre jej proregeneračné vlastnosti, stimuláciu bunkovej proliferácie, proreparatívnu a stimulujúcu syntézu kolagénu a elastínu.
 • Kyselina citrónová je prítomná predovšetkým v citrusových plodoch a je schopná reguloval pH pokožky a tvorbu kožného mazu a má tiež vynikajúce antioxidačné schopnosti.
 • Kyselina azelaová je nasýtená dikarboxylová kyselina produkovaná hubou Malassezia Furfur, ktorá je prirodzene prítomná na koži (ďalšími zdrojmi sú jačmeň, pšenica, raž, olivový olej). Má depigmentačné, bakteriostatické a baktericidne, antiradikálové a komedolytické vlastnosti.

Ako vyzerá ošetrenie tváre proti škvrnám Derma Whitening D 2.0

Balenie: 50 ml fľaša s kvapkadlom

Indikácie: hyperpigmentácia (melazma, chloazma, senilné a soláme lentigo).

Zloženie: kyselina glykolová, rezorcinol, kyselina kojová, kyselina azelaová, arbutín, kyselina citrónová, kyselina laktobionová, DNA sodík.

Oblasti použitia: tvár, krk, dekolt a ruky.

Protokol používania

Na dokonale neporušenú pleť, očistenú a odmastenú predošetrovacím odmasťovacím roztokom D 2.0 naneste pomocou vejárového štetca kombinovaný zosvetľujúci peeling Derma Whitening D 2.0 na nedokonalosti pleti v množstve potrebnom na úplné prekrytie. Na časť pokožky, ktorá má byť ošetrená použite 2-4 ml. V tejto fáze môžete pociťovať mierne pocity pálenia, brnenia a svrbenia, ktoré sú úplne normálne a tolerovatelné, v prípade potreby pokračujte v nútenom vetraní smerom k ošetrovanej oblasti. Prípravok nechajte pôsobiť rôznu dobu od 2 do 10 minút (až po mierny erytém), potom pokračujte v neutralizácii a odstránení nastriekaním priamo na ošetrovanú pokožku (vždy sa vyhnite očiam a slizniciam) neutralizačný roztok D 2.0.

Doba pôsobenia zosvetľujúceho pleťového peelingu Derma Whitening D 2.0 na škvrny je extrémne variabilná, pretože citlivosť a hrúbka pokožky sa líši od subjektu k subjektu. Po neutralizácii a odstránení pokračujte v nanesení D 2.0 upokojujúceho krému a masku po ošetrení a nechajte ho pôsobiť asi 20 minút. Po skončení ošetrenia aplikujte krém DERMA SUN s faktorom SPF50.

Frekvencia ošetrenia: ošetrenie je možné opakovať po 7 - 10 dňoch, kým sa nedokonalosť, ktorá má byt ošetrená, nezlepší.

Chemické a fyzikálne vlastnosti:

 • fyzikálny stav: vodný roztok
 • pH: 2,0

Odporúčania po ošetrení: Pleť v nasledujúcich dňoch po ošetrení ukľudnite nanesením krému DERMA SUN SPF50, ktorý je upokojujúci.

Všetky produkty DERMA 2.0 sú prísne formulované a vyrobené s úplným ohľadom na životné prostredie, PROTI EXPERIMENTÁCIAM NA ZVIERATÁCH, PRŔODNE RUČNE VYROBENÉ, bez syntetických antioxidantov ako BHT a BHA, hliníkových solí, agresívnych povrchovo aktívnych látok SLS a SLES.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

„Jednoduchosť a efektívnosť!“

„Vráťte sa k základným prvkom, aby ste znovuobjavili účinnosť aktívnych zložiek a látok!“

Derma 2.0® sa už dlhé roky venuje všetkým profesionálom v estetickej a lekárskej estetickej oblasti v Taliansku a po celom svete. Záväzok k neustálemu hľadaniu nových špičkových aktívnych látkok, pedantnosť vo výrobe a postprodukcii, rýchla a efektívne asistenčné služby zákazníkom, robia produkty Derma 2.0® dokonalými pre všetkých profesionálov, ktorí hľadajú rýchle, efektívne a bezpečné riešenia.

Derma 2.0 - Je prémiová talianska značka najvyššej kvality zameraná na výrobu a distribúciu: transdermálnych a  mezoterapeutické koktailov, chemických peelingov a kozmeceutík.

Všetky produkty Derma 2.0® sú prísne formulované a vyrobené v úplnom ohľade na životné prostredie, bez akýchkoľvek testov na zvieratách, bez syntetických antioxidantov ako sú BHT a BHA, hliníkové soli, povrchovo aktívne látky SLS a agresívne SLES. DERMA 2.0® sa už dlho venuje príprave všetkých odborníkov v estetickom a lekárskom estetickom sektore v Taliansku a na svete na tých najvyšších úrovniach.

Vďaka záväzku neustáleho hľadania špičkových produktov a zariadení, starostlivo vybraných z najlepších značiek, starostlivosti o zákazníka pred a po predaji, je DERMA 2.0® jedným z národných a medzinárodných lídrov v distribúcii prístrojov Dermapen a chemického peelingu. Liekoviek s mezoterapiou, Kozmeceutiká a profesionálnu kozmetiku.

Primárnym cieľom DERMA 2.0® je vždy ponúkať vynikajúce služby s najlepšími produktmi dostupnými na trhu. V neposlednom rade je dôležitá aj starostlivosť a podpora zákazníkov pri výbere produktov určite plus, ktorú našu spoločnosť odlišuje.

PREČO SA SPOĽAHNÚŤ NA DERMA2.0®?

Vďaka Derma 2.0® môže mať profesionál v estetickom sektore tie najkvalitnejšie produkty z tých najkvalitnejšie vybraných surovín a produktov a zariadení z miliónov možných medzinárodných návrhov. Výber surovín, kvalita, jednoduchosť použitia a účinnosť sú len niektoré z mnohých potrebných a prísnych požiadaviek.

Derma 2.0 - Je prémiová talianska značka najvyššej kvality zameraná na prírodné produkty ako mezoterapia, mezokoktejly, biorevitalizácia a pod.

K značke poskytujeme školenia, ktoré budú prebiehať na západnom, strednom a východnom Slovensku. Budú prebiehať formou a) online kurzu, b) prezenčná forma workshopu. Pokiaľ máte záujem o školenie zakončené certifikáciou, prosíme kontaktujte nás na info@zollnermedical.com.

POMOŽTE NÁM BYŤ V HARMÓNIÍ S PRÍRODOU A NAŠÍM TELOM!

Všetky produkty DERMA 2.0 sú dôsledne vyvinuté a vyrábané v úplnom ohľade na životné prostredie; SME PROTI EXPERIMENTOM NA ZVIERATÁCH, JEDNÁ SA O PRÍRODNÝ PRODUKT, RUČNE VYROBENÝ, bez syntetických antioxidantov, ako sú BHT a BHA, hliníkových solí, agresívnych povrchovo aktívnych látok SLS a SLES.

MULTIFUNKČNÉ PROFESIONÁLNE KOKTEJLY

Profesionálne koktaily prémiovej značky Derma 2.0® boli vyvinuté pre všetkých profesionálov v kozmetologickej a lekárskej estetickej oblasti ktorí chcú dosiahnuť hmatateľné a konkrétne výsledky v ošetreniach všetkých nedokonalostí ako tváre tak i tela.

Zloženie značky Derma 2.0® je formulované v súlade s dodržiavaním najprísnejších zdravotných nariadení, zložením čisté, vysoko koncentrované, s aktívnou kvalitou látky, farmaceutickej kvality, sterilné, s veľmi vysokou toleranciou, bezpečné a testované.

S koktejlami Derma 2.0® je možné efektívne liečiť: celulitídu, lokalizovanú adipozitu, strie, jazvy, vrásky, hyperpigmentáciu, akné, stratu pevnosti pokožky, alopéciu a všetky nedokonalosti súvisiace so starnutím. (Anti-aging ošetrenia)

Mesoteriapiu Kompletné ošetrenia tváre a tela podľa potreby

Transdermálny prenos:

 • Needling - Mikroihličky
 • Elektroporácia
 • Iontoforéza
 • Ultrazvuk
 • Kyslíková terapia