Venome Trycho HAIR FILLER 2.0 5x5ML - ABSOLÚTNE UNIKÁTNA KOMBINÁCIA kyseliny hyalurónovej, hydrolyzovaného keratínu, rastových faktorov a biomimetických peptidov

Kód: A1504
Akcia Novinka DORUČENIE 24H
Značka: VENOME
€149 –33 %
hair filler 2.0 pack new cut
€149 –33 % €99 / bal. €118,80 vrátane DPH €19,80 / 5 ml
Skladom
Môžeme doručiť do:
23.4.2024
Možnosti doručenia

ÚPLNÁ NOVINKA! Venome Trycho Hair Filler 2.0 je absolútne unikátna kombinácia kyseliny hyalurónovej, hydrolyzovaného keratínu a rastových faktorov a biomimetických peptidov, ktoré účinne eliminujú problém vypadávajúcich a oslabených vlasov, stimulujú revitalizáciu vlasových cibuliek a opätovný rast zdravých vlasov.

Správne zvolené poradie komplexu zložiek posilňuje cibuľky, stimuluje ich činnosť a delenie buniek a urýchľuje mikrocirkuláciu vo vlasovej pokožke.

Detailné informácie

Podrobný popis

Inovatívny Venome Trycho Hair Filler 2.0 je absolútne unikátna kombinácia kyseliny hyalurónovej, hydrolyzovaného keratínu a rastových faktorov a biomimetických peptidov, ktoré účinne eliminujú problém vypadávajúcich a oslabených vlasov, stimulujú revitalizáciu vlasových cibuliek a opätovný rast zdravých vlasov.

Správne zvolené poradie komplexu zložiek posilňuje cibuľky, stimuluje ich činnosť a delenie buniek a urýchľuje mikrocirkuláciu vo vlasovej pokožke.

Biomimetické peptidy sú synteticky vyrábané aminokyseliny s krátkym reťazcom, ktoré sú dokonalým zastúpením rastových faktorov, t.j. modulačných látok nachádzajúcich sa v ľudskom tele, zodpovedných za stimuláciu rastu, delenia a diferenciácie iných buniek.

Rastové faktory sú polypeptidy, ktoré môžu stimulovať alebo inhibovať procesy prebiehajúce v bunkách.

Špecifický typ práce peptidov a rastových faktorov spočíva v napojení sa na transmembránový, receptor cieľovej bunky a spustenie prenosu signálov vo vnútri buniek, čo vedie k schopnosti riadiť metabolické procesy na vybranom mieste.

Bohužiaľ, s vekom, nevhodnou stravou alebo v dôsledku oxidačného stresu sa syntéza prirodzene sa vyskytujúcich peptidov znižuje, čo vedie k poškodeniu a spomaleniu bunkového metabolizmu, čo má za následok zvýšené vypadávanie vlasov a oveľa rýchlejšie starnutie. Tento proces možno inhibovať doplnením deficitu rastových faktorov a biomimetických peptidov počas mezoterapie.

Rastové faktory a peptidy použité vo Venome Trycho Hair Filler 2.0 pôsobia synergicky a na rôznych úrovniach problému, respektíve stimulujú bunky k rastu a nepretržitej práci, obmedzujú vypadávanie slabých a poškodených vlasov a znižujú problém androgénnej alopécie.

Indikácie

 • Riedke a tenké vlasy.
 • Androgénna strata,
 • Oslabené vlasy po kaderníckych kúrach.
 • Sezónne vypadávanie vlasov.
 • Podpora terapie pomocou autológnych produktov - PRP.
 • Oslabenie vlasov v dôsledku stresu alebo liekov.

Ingrediencie

 • sh-Polypeptide-11 - (aFGF, acidic Fibroblast Growth Factor) - Fibroblastový rastový faktor, stimuluje angiogenézu, teda tvorbu nových kapilár. Stabilizuje životný cyklus vlasov a stimuluje anagénnu fázu.
 • sh-Polypeptide-1 - (EGF, Epidermal Growth Factor) - Stimuluje mikrocirkuláciu v pokožke hlavy a zvyšuje aktivitu vlasových folikulov, čo prispieva k stimulácii rastu vlasov. Zvyšuje regeneráciu a výrazne stimuluje produkciu VEGF. Zvyšuje ochranu buniek pred oxidačným stresom.
 • sh-Oligopeptid-2 -  (IGF-1, inzulínu podobný rastový faktor-1) - Aktívne sa podieľa na množení (proliferácii) a správnom raste buniek. Posilňuje vlasové vlákna a stimuluje rast nových vlasov.
 • sh-polypeptid-9 - (VEGF, vaskulárny endoteliálny rastový faktor) - Stimuluje tvorbu nových krvných ciev, zvyšuje okysličenie vlasových folikulov. Znižuje negatívne účinky DHT zodpovedného za androgénnu alopéciu.
 • Oligopeptid-1 - Stimuluje proces angiogenézy, vďaka čomu intenzívne stimuluje cirkuláciu v pokožke hlavy prostredníctvom tvorby nových krvných ciev. Podporuje proces regenerácie vlasovej pokožky, znižuje množstvo voľných kyslíkových radikálov zodpovedných za vypadávanie vlasov.
 • Oktapeptid-2- inhibuje apoptózu, stimuluje rast vlasov a regeneruje vlasové cibulky.
 • Copper Tripeptide-1 - Aktívny peptid, ktorý predlžuje anagennu fázu a dodatočne skracuje telogénnu fázu, vďaka čomu vlasy dosahujú maximálnu rastovú fázu a po vypadnutí rastú rýchlejšie. Tripeptid med blokuje pôsobenie DHT, ktorý nepriaznivo ovplyvňuje vlasové folikuly. Med sa podieľa na procese syntézy melanínu, vďaka čomu peptid zabraňuje šediveniu vlasov.

Kyselina hyalurónová obsiahnutá v prípravku je nosičom účinných látok, čím zabezpečuje správnu hydratáciu vlasovej pokožky.

Prídavok hydrolyzovaného keratínu, prírodného vlasového stavebného materiálu bohatého na sírne aminokyseliny, umožňuje doplniť poškodené disulfidové mostíky, čím posilňuje vlasy od korienkov.

Vďaka použitiu keratínu je štruktúra vlasových cibuliek oveľa pevnejšia a vlasový stvol je odolnejší voči lámaniu a prípadnému poškodeniu.

Extrakt z Centella Asiatica má vďaka obsahu flavonoidov a vitamínov ako C, A, K silný antioxidačný a regeneračný účinok. Vďaka tomu je bunková aktivita oveľa väčšia, čo umožňuje rýchlejší rast vlasov. Centella asiatica stimuluje proces angiogenézy, ktorý vytvára sieť nových krvných ciev, pozitívne ovplyvňuje okysličenie vlasových cibuliek.

Prípravok má synergický účinok v boji za krásne vlasy:

 • bráni vypadávaniu vlasov
 • aktívne stimuluje cibulky k rastu nových stoniek
 • dopĺňa nedostatok keratínu, potrebného pre správny rast vlasov
 • znižuje šedivenie
 • znižuje príčinu androgénneho vypadávania vlasov

Dokonale vybrané aktívne zložky neustále stimulujú bunkovú proliferáciu, poskytujú vlasom stavebný materiál a stimulujú tvorbu nových krvných ciev, vďaka čomu získavame dostatočnú výživu a okysličenie vlasových cibuliek.

Obmedzuje aj vypadávanie vlasov spôsobené dihydrotestosterónom (DHT)ktorý znižuje prekrvenie folikulov a následne zastavuje správny rast.

Efektívne množenie buniek vďaka aktivite Polypeptidu-11 pomáha urýchliť proces zahusťovania vlasov.

Prípravok účinne regeneruje vlasové cibulky po silných kaderníckych kúrach, ktoré negatívne ovplyvnili stav pokožky hlavy a vlasy.

Použite

 • 1 ampulka každých 14 dní na 3 až 6 sedení

PRODUKT JE VYROBENÝ V EURÓPSKEJ ÚNIÍ (EU)


Zöllner Medical International je výhradným distributútorom značky Venome pre CZ a SK trh. V prípade záujmu o ďalšie informácie, prosím kontaktujte nás na našej infolinke 0911 373743, alebo info@zollnermedical.com.

Máte záujem o školenie? Potom Zöllner Academy je tu práve pre vás. Neváhajte a ozvite sa nám ešte dnes! Radi vás zaškolíme, poskytneme marketingové materiály, FB a Instagram prezentáciu, webovú prezentáciu, roll upy, banery a polepy okien a hlavne máme všetok čas vesmíru, aby sme vás čo najlepšie podporili a pevne stáli pri vašom úspešnom napredovaní!

Váš Zöllner Medical tím 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

big794

Ocenenie LNE Innovation 2020!

Sme radi, že vám prinášame na slovenský a český trh asi najrýchlejšie rastúcu značku v Európe v estetike! Kto je ale Venome? Je to európska značka, ktorá za posledné roky zaznamenala významný rozmach do viacerých krajín EU. V súčasnosti sa jedná o značku, ktorá v estetike poskytuje "riešenie na každý problém". Značka obsahuje 5 produktových línií a naozaj zahŕňa produkty, ktoré by nemali chýbať na žiadnej estetickej klinike, alebo kozmetickom centre.

"Venom vám ponúkne v exkluzívnej kvalite všetko, čo potrebujete."

1. VENOME FILLER - INOVATÍVNA TECHNOLÓGIA #TOUCH

Výplňový materiál značky Venome Filler sú založené na inovatívnej technológií TOUCH, ktorá sa vyznačuje použitím stabilizovanej kyseliny hyalurónovej s vysokou molekulovou hmotnosťou a malými odchýľkami medzi veľkosťami pri výrobe a správne pripraveného fyziologického tlmivého roztoku, ktorý hydratuje vzorec vytvorením trojrozmernej siete kyseliny.

2. VENOME MESO

 • Rad mezokoktejlov bohatých na účinné látky, ktoré vám pomôžu v boji s akýmkoľvek kožným problémom? To znie ako Venome Meso!

3. VENOME SKIN ANTIDOTE 

 • Existujú 3 unikátne ampulky obsahujúce sérum na vonkajšie použitie. GLOW, LIFT a HYDRATION. Sú perfektné na starostlivosť o pokožku po ošetrení, ako aj na každodennú domácu starostlivosť. Skin Antidote GLOW získala ocenenie LNE Innovation 2020!

4. VENOME PEEL

 • V tejto sérií nájdete všetko, čo potrebujete na vykonanie peelingu vo vašej ambulancii, klinike, centre, atď. Okrem toho tu nájdete produkty na odlíčenie a prípravu pokožky pred ošetrením.

5. VENOME COSMECEUTICALS

 • Sérum s vitamínom C a hydratačný krém sú ideálne na pozákrokovú (pooperačnú) terapiu. Produkty značky Venome Peel sú komplexným a inovanívnym prístupom k peelingovým ošetreniam, ktoré sú založené na surovinách najvyššej kvality.

V prípade záujmu o školenie, alebo workshop nás prosím kontaktujte na našej infolinke.

Spoločnosť Zöllner Medical je výhradným distribútorom uvedenej značky pre Českú a Slovenskú republiku. Viac informácií na info@zollnermedical.com alebo na našej infolinke +421 911 373743.