Predaj iba pre odborných lekárov, estetické centrá alebo kozmetické salóny! Viac info na našej infolinke +421 903 483737!

DERMA 2.0 MEZOKOKTEJL (SAMPLE BOX) - VZORKY NA TELO 5x10ml

Kód: 2103
DORUČENIE 24H
€29 / ks €34,80 vrátane DPH
Iba pre prihlásených

DERMA 2.0 MEZOKOKTEJL - VZORKY NA TELO 5x10ml

V balení sa nachádza mix mezokoktejlových vzoriek. 

Balenie obsahuje:

  • 2x DERMA FIRM 10ml
  • 2x DERMA LIPO 10ml
  • 1X DERMA CELU 10ml

Detailné informácie

Podrobný popis

DERMA 2.0 MEZOKOKTEJL - VZORKY NA TELO 5x10ml

V balení sa nachádza mix mezokoktejlových vzoriek. 

Balenie obsahuje:

  • 2x DERMA FIRM 10ml
  • 2x DERMA LIPO 10ml
  • 1X DERMA CELU 10ml

DERMA FIRMING® - Kokteil účinných látok ako DMAE (dimetylaminoetanol) až 7% a Organický kremík až 1% a NEUROPEPTIDY na sprevnenie tváre a tela. Výrobok obsahuje komplexnú reštrukturalizáciu patentovaných neuropeptidov na báze buniek, esenciálnych aminokyselín (hydroxyprolín, prolín, lyzín, glycín, N-acetylcysteín) a kyselina hyalurónová s vysokou molekulovou hmotnosťou. Kokteil môže byť použitý so všetkými transdermálnymi technikami (ako napr. microneedling, elektroporácie) alebo prostredníctvom mezoterapie. Kokteil DERMA FIRMING JE IHNEĎ PRIPRAVENÝ NA POUŽITIE a nevyžaduje žiadne pridanie ani riedenie iného druhu látky!

KOMPLETNÝ POPIS PRODUKTU DERMA FIRM TU

DERMA LIPO - Lipolytické ošetrenie s fosfatidylcholínom 7% a deoxycholátom sodným 3% znižujúce a stimulujúce Derma-Lipo lipolýzu. Synergia funkčných látok stimulujúcich lipolýzu s remodelačným a zoštíhľujúcim účinkom. Kompletná liečba lokalizovanej adipozity, rapídne zlepšuje partie tela s lokalizovaným tukom vďaka: fosfatidylcholínu 7%, deoxycholátu sodného 3% + karnitínu, kofeínu, extraktu z čučoriedok a semienkam arabskej kávy, Sh-Oligopeptid-2. Môže sa použiť s transdermálnymi aplikačnými technikami, ako je vpichovanie, elektroporácia, inforéza, kontinuálne galvanické prúdy, ultrazvuk, termoterapia... Alebo intralipoterapia (s výhradnou lekárskou kompetenciou a zodpovednosťou). DÔLEŽITÉ: Kokteil DERMA LIPO je ihneď pripravený na použitie a nevyžaduje ani riedenie akéhokoľvek typu látky.

KOMPLETNÝ POPIS PRODUKTU DERMA LIPO TU

DERMA CELU -  PROTICELULITÍDNE ODVODŇOVANIE. Silná zmes vysoko koncentrovaných funkčných látok s drenážnym a anticelulitídnym účinkom. Špeciálny komplex Pgc-1 proteín modulátor (ktorý reguluje zvýšenie hladiny glukózy v krvi aktíváciou oxidačných procesov mastných kyselín a glukoneogenézou v pečení) spolu s 20% karnitínom, kofeínom, gotukolou, extraktmi z ananásu, prasličky, artičoky, ruscus, podporuje lipolýzu odvodnením prebytočných tekutín a výrazne zlepšuje celulitídu vo všetkých štádiách. Môže byť použitá prostredníctvom transdermálnych technik (ako je napríklad elektroporácie vpichovania, intophoresis, kontinuálny galvanický prúd, ultrazvuk, termoterapia...); alebo mezoterapia (s výhradnou lekárskou kompetenciou a zodpovednosťou).DÔLEŽITÉ: Kokteil DERMA CELU je ihneď pripravený na použitie a nevyžaduje ani riedenie akéhokoľvek typu látky.

KOMPLETNÝ POPIS PRODUKTU DERMA CELU TU

 

 

 

 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: