ONLINE ŠKOLENIE PDRN FRAKČNÁ NEINVAZÍVNA BIOSTIMULÁCIA S POLYNUKLEOTIDMI A KYSELINOU HYALURÓNOVOU BEZ PRODUKTOV

Kód: A8891
Novinka DORUČENIE 24H
€208,33 / ks €250 vrátane DPH €208,33 / 1 ks
Skladom
Môžeme doručiť do:
17.7.2024
Možnosti doručenia

Online školenie na PDRN FRAKČNÚ NEINVAZÍVNU BIOSTIMULÁCIU S POLYNUKLEOTIDMI A KYSELINOU HYALURÓNOVOU. Účinná, vedecky potvrdená metóda hĺbkovej biostimulácie pleti pomocou polynukleotidov, ktoré stimulujú pokožku na 3 úrovniach. Školenie pozostáva z teórie a praxe. Každý zúčastnený obdrží k školeniu certifikát. 

Hľadáte špičkové novinky, ktoré vašim klientom zabezpečia veľmi dobré výsledky a bezpečnú liečbu? Chcete mať vo svojej klinike alebo salóne najnovšie estetické riešenia? Pozývame vás na školenie!

Detailné informácie

Podrobný popis

Zöllner Aesthetic Academy je inovatívne školiace centrum. Školenia realizujeme podľa najnovších poznatkov v oblasti kozmetológie a estetickej medicíny. Školíme lekárov, zubných lekárov, zdravotné sestry a kozmetičky.

Vďaka našim skúseným lektorom získavajú študenti na našich školeniach vedomosti na najvyššej úrovni.

Hľadáte špičkové novinky, ktoré vašim klientom zabezpečia veľmi dobré výsledky a bezpečnú liečbu? Chcete mať vo svojej kancelárií najnovšie estetické riešenia? Pozývame vás na školenie!

Viac ako posledný rok sa priam virálnou silou šíri v estetike trend prirodzenosti. Trend zdravej a krásnej pokožky. Trend prinavrátenia a udržiavania pevnej, pružnej a žiarivej pleti. Trend „NOTOX“ Trend, ktorý aj bez botulotoxínu zjemní vrásky, jazvy, bojuje proti starnutiu. Ten pravý anti- aging. 

Biorevitalizácia na báze DNA polynukleotidov a kyseliny hyalurónovej, ktorá stimuluje obnovu buniek s endogénnou produkciou kolagénu a elastínu. Takýto krásne prirodzený efekt bio – revitalizácie dosahujeme práve polynukleotidmi. Polynukleotidy sú molekuly, z ktorých je mimo iné zložená aj naša DNA. Čo nám potvrdzuje ich obrovskú silu a potenciál. 

Polynukleotidy účinkujú ako biostimulátory Doslova donútia bunky – fibroblasty k produkcii kolagénu a elastínu. Taktiež pôsobia hydratačne a udržiavajú hydratáciu. Podporujú v tkanivách výraznú regeneráciu. Vďaka tomuto efektu bránia degradácii kolagénu. Majú silný antioxidačný efekt a bojujú proti voľným radikálom a tým pôsobia anti – agingovo.

Každý zúčastnený obdrží k školeniu certifikát.

ZLOŽENIE BALÍČKU:

  • Balíček neobsahuje žiadne produkty, iba školiaci materiál, certifikát a školenie.

KONTAKTNÉ INFORMÁCIE K ZOLLNER AESTHETIC ACADEMY:

Telefón: 0911 613737, Email: denisa.kurtiova@zollnermedical.com

PODROBNOSTI

Dátum školenia: Vyberte si podľa aktuálnych termínov.

Cena: Vyberte si podľa aktuálnych balíčkov

Trvanie tréningu: Max 3 hodiny 

Veľkosť skupiny: Online, max 7

Modely počas tréningu: Upozorňujeme, že každý si musí zabezpečiť svojho modela/ka


Zöllner Medical International je exkluzívnou distribučnou spoločnosťou. V prípade záujmu o informácie týkajúce sa vašej objednávky nás prosím kontaktujte na našej infolinke +421 903 483 737, alebo písomne na email objednavky@zollnermedical.com.

Máte estetickú kliniku alebo ste lekár? Máte záujem o naše nové produkty? Radi by sme vás k nim zaškolili, preto neváhajte a dohodnite si školenie u nás ešte dnes. Prosím kontaktujte nás na 0911 373743, radi vám poskytneme všetky informácie ohľadne školenia.

Máte salón krásy, alebo ste kozmetička? Máte záujem o nové kozmetické produkty a radi by ste sa nechali aj zaškoliť? V prípade záujmu o absolvovanie školenia nás prosím kontaktujte na našej infolinke +421 911 613 737, kde vám radi poskytneme všetky informácie ohľadne predmetného školenia alebo na email denisa.kurtiova@zollnermedical.com.

Zöllner Aesthetic Academy je tu práve pre vás. Neváhajte a ozvite sa nám ešte dnes! Radi vás zaškolíme, poskytneme všetky dostupné marketingové materiály pre

  • Facebok prezentáciu
  • Instagram prezentáciu
  • Webovú prezentáciu produktu pre váš web
  • Roll-upy, banery a polepy okien, letáčiky a plagáty, stojany a pod.

ale hlavne máme všetok čas vesmíru, aby sme vás čo najlepšie podporili a pevne stáli pri vašom úspešnom napredovaní! Pretože pokiaľ chceme byť úspešní, musíme napredovať spoločne. 

Váš Zöllner Medical tím 

Pharm.Dr.Jana Hrušková min Denisa Kurtiová min

Pharm.Dr.Jana Hrušková, Prokurista

Denisa Kürtiová, Cert. školiteľka

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: