Derma Firming Cocktail 5x10ml - Komplexné spevňujúce ošetrenie tváre a tela (DMAE, Organický Kremík, Neuropeptidy)

Kód: A1306
DORUČENIE 24H Modul množstevní slevy
Značka: Derma 2.0
€155 –42 %
Derma Firming │Zöllner Medical
€155 –42 % €89 / bal. €106,80 vrátane DPH €17,80 / 10 ml
Iba pre prihlásených
Možnosti doručenia

DERMA FIRMING® - Kokteil účinných látok ako DMAE (dimetylaminoetanol) až 7% a Organický kremík až 1% a NEUROPEPTIDY na sprevnenie tváre a tela. Výrobok obsahuje komplexnú reštrukturalizáciu patentovaných neuropeptidov na báze buniek, esenciálnych aminokyselín (hydroxyprolín, prolín, lyzín, glycín, N-acetylcysteín) a kyselina hyalurónová s vysokou molekulovou hmotnosťou.

Kokteil môže byť použitý so všetkými transdermálnymi technikami (ako napr. microneedling, elektroporácie) alebo prostredníctvom mezoterapie.

Kokteil DERMA FIRMING JE IHNEĎ PRIPRAVENÝ NA POUŽITIE a nevyžaduje žiadne pridanie ani riedenie iného druhu látky!

Detailné informácie

Podrobný popis

KOMPLEXNÉ OŠETRENIE NA SPEVNENIE TVÁRE A TELA SO 7% DMAE, 1% ORGANICKÝM KREMÍKOM A PATENTOVANÝMI NEUROPEPTIDMI.

Strata pevnosti na tvári a tele je v dôsledku viacerých endogénnych faktorov, to znamená vlastných pre náš organizmus a exogénnych, vonkajších pre náš organizmus. V priebehu času fibroblasty spomaľujú svoju aktivitu, čo má za následok zníženie produkcie kolagénu a elastínu. Klesá nielen počet ale aj veľkosť štruktúrnych bielkovín. Dôsledkom dochádza k ztenšeniu pokožky, čo má ako priamy dôsledok štrukturálne zlyhanie.

OBSAH: 5 x Sterilná liekovka x 10ml (5x10ml)

ZLOŽENIE: 

Derma-Firming® je silná a účinná zmes založená na vysoko koncentrovaných účinných látkach, ako sú:

Organický kremík 1%: pôsobí v tkanivách ako katalyzátor proti rôznym reakciám. Podporuje syntézu kolagénu a elastínu, zlepšuje spojivové štruktúry. Je to štrukturálna zložka spojivového tkaniva, ktorá tvorí súčasť najdôležitejších makromolekúl, ako je elastín a kolagén. Na úrovni tkaniva vyvoláva kontrolu a proliferáciu fibroblastov, podporuje regeneráciu elastických a kolagénových vlákien a zabraňuje ich predčasnej degradácii.  

DMAE 7%: Je neurotransmiter a chráni väzby medzi kolagénom a elastínom. Používa sa hlavne na vytvorenie tenzorového účinku prostredníctvom komunikácie receptorov s keratinocytmi, fibroblastmi, myofibroblastmi a endotelovými bunkami, ktoré reagujú na acetylcholín; pôsobí tiež ako stimulátor kolagénu, odvodený od receptorovej reakcie fibroblastov. Jedná sa o progresívnu cytoplazmatickú koncentráciu myofilamentov. Opravuje kolagénové a elastínové vlákna a na rôznych úrovniach umožňuje získať: zvýšenie napätia v nesvalových bunkách dermy, zvýšenie súdržnosti a vytesnenie keratinocytov, zvýšenie hydratácie a elasticity stratum corneum, zvýšený prísun živín a obranné mechanizmy, pôsobí tiež ako antioxidant a opravuje kolagénové a elastínové vlákna pred poškodením spôsobeným voľnými radikálmi;

Patentovaný neuropeptidový komplex: Tento špeciálny patentovaný peptidový komplex umožňuje biostimuláciu regenerácie buniek prostredníctvom zlepšenia anabolických mechanizmov, posilňuje pružnosť a tonus tkanív (vyvolávajúce syntézu nového kolagénu, elastínu, fibronektínu a laminínu).  Zvyšuje úroveň expresie proteínov extracelulárnej matrice, ako je elastín, kolagén, fibronektín a laminín a produkciu prokolagénu už po 7 dňoch;

Kyselina hyalurónová s vysokou a nízkou molekulovou hmotnosťou: Umožňuje zabezpečiť maximálne percento vody potrebnej na "opätovné spustenie" všetkých metabolických procesov, ako aj výrazne znížiť nadmerné transepidermálne odparovanie vody pri zachovaní elastických a tónovaných tkanív;  

Esenciálne aminokyseliny (hydroxyprolín, prolín, lyzín, glycín, acetylcysteín) na zabezpečenie potrebnej výživy.

VÝSLEDOK

Všestrannosť použitia robí Derma-Firming® víťaznou zbraňou profesionálov v estetickom a medicíno-estetickom sektore, ktorí chcú dosiahnuť konkrétne, uspokojivé a trvalé výsledky prostredníctvom transdermálnych techník (ako je napríklad microneedling alebo elektroporácia) alebo prostredníctvom mezoterapie.

INDIKÁCIE: STRATA PEVNOSTI NA TVÁRI A TELE

OBLASŤ POUŽITIA: TVÁR A TELO

PRÍSADY: ACETYLCYSTEÍN, DMAE 7%, L-HYDROXYPROLÍN, L-PROLÍN, LYZÍN, KOMPLEX REJULÍNU, ORGANICKÝ KREMÍK 1%, HYALURONÁT SODNÝ S NÍZKYM A VYSOKÝM OBSAHOM MH.

PROTOKOL POUŽITIA: JEDNA APLIKÁCIA TÝŽDENNE PO DOBU 5-7 TÝŽDŇOV

DÔLEŽITÉ: Koktail DERMA-SPEVŇUJE JE OKAMŽITE PRIPRAVENÝ NA POUŽITIE a nevyžaduje prídavky ani riedenia žiadneho typu látky.

FORMULOVANÉ A VYROBENÉ PODĽA NORIEM ISO 22716:2007 A ISO 13485:2016 AKREDITOVANÝMI A TALIANSKYMI LABORATÓRIAMI

akreditácia

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

„Jednoduchosť a efektívnosť!“

„Vráťte sa k základným prvkom, aby ste znovuobjavili účinnosť aktívnych zložiek a látok!“

Derma 2.0® sa už dlhé roky venuje všetkým profesionálom v estetickej a lekárskej estetickej oblasti v Taliansku a po celom svete. Záväzok k neustálemu hľadaniu nových špičkových aktívnych látkok, pedantnosť vo výrobe a postprodukcii, rýchla a efektívne asistenčné služby zákazníkom, robia produkty Derma 2.0® dokonalými pre všetkých profesionálov, ktorí hľadajú rýchle, efektívne a bezpečné riešenia.

Derma 2.0 - Je prémiová talianska značka najvyššej kvality zameraná na výrobu a distribúciu: transdermálnych a  mezoterapeutické koktailov, chemických peelingov a kozmeceutík.

Všetky produkty Derma 2.0® sú prísne formulované a vyrobené v úplnom ohľade na životné prostredie, bez akýchkoľvek testov na zvieratách, bez syntetických antioxidantov ako sú BHT a BHA, hliníkové soli, povrchovo aktívne látky SLS a agresívne SLES. DERMA 2.0® sa už dlho venuje príprave všetkých odborníkov v estetickom a lekárskom estetickom sektore v Taliansku a na svete na tých najvyšších úrovniach.

Vďaka záväzku neustáleho hľadania špičkových produktov a zariadení, starostlivo vybraných z najlepších značiek, starostlivosti o zákazníka pred a po predaji, je DERMA 2.0® jedným z národných a medzinárodných lídrov v distribúcii prístrojov Dermapen a chemického peelingu. Liekoviek s mezoterapiou, Kozmeceutiká a profesionálnu kozmetiku.

Primárnym cieľom DERMA 2.0® je vždy ponúkať vynikajúce služby s najlepšími produktmi dostupnými na trhu. V neposlednom rade je dôležitá aj starostlivosť a podpora zákazníkov pri výbere produktov určite plus, ktorú našu spoločnosť odlišuje.

PREČO SA SPOĽAHNÚŤ NA DERMA2.0®?

Vďaka Derma 2.0® môže mať profesionál v estetickom sektore tie najkvalitnejšie produkty z tých najkvalitnejšie vybraných surovín a produktov a zariadení z miliónov možných medzinárodných návrhov. Výber surovín, kvalita, jednoduchosť použitia a účinnosť sú len niektoré z mnohých potrebných a prísnych požiadaviek.

Derma 2.0 - Je prémiová talianska značka najvyššej kvality zameraná na prírodné produkty ako mezoterapia, mezokoktejly, biorevitalizácia a pod.

K značke poskytujeme školenia, ktoré budú prebiehať na západnom, strednom a východnom Slovensku. Budú prebiehať formou a) online kurzu, b) prezenčná forma workshopu. Pokiaľ máte záujem o školenie zakončené certifikáciou, prosíme kontaktujte nás na info@zollnermedical.com.

POMOŽTE NÁM BYŤ V HARMÓNIÍ S PRÍRODOU A NAŠÍM TELOM!

Všetky produkty DERMA 2.0 sú dôsledne vyvinuté a vyrábané v úplnom ohľade na životné prostredie; SME PROTI EXPERIMENTOM NA ZVIERATÁCH, JEDNÁ SA O PRÍRODNÝ PRODUKT, RUČNE VYROBENÝ, bez syntetických antioxidantov, ako sú BHT a BHA, hliníkových solí, agresívnych povrchovo aktívnych látok SLS a SLES.

MULTIFUNKČNÉ PROFESIONÁLNE KOKTEJLY

Profesionálne koktaily prémiovej značky Derma 2.0® boli vyvinuté pre všetkých profesionálov v kozmetologickej a lekárskej estetickej oblasti ktorí chcú dosiahnuť hmatateľné a konkrétne výsledky v ošetreniach všetkých nedokonalostí ako tváre tak i tela.

Zloženie značky Derma 2.0® je formulované v súlade s dodržiavaním najprísnejších zdravotných nariadení, zložením čisté, vysoko koncentrované, s aktívnou kvalitou látky, farmaceutickej kvality, sterilné, s veľmi vysokou toleranciou, bezpečné a testované.

S koktejlami Derma 2.0® je možné efektívne liečiť: celulitídu, lokalizovanú adipozitu, strie, jazvy, vrásky, hyperpigmentáciu, akné, stratu pevnosti pokožky, alopéciu a všetky nedokonalosti súvisiace so starnutím. (Anti-aging ošetrenia)

Mesoteriapiu Kompletné ošetrenia tváre a tela podľa potreby

Transdermálny prenos:

  • Needling - Mikroihličky
  • Elektroporácia
  • Iontoforéza
  • Ultrazvuk
  • Kyslíková terapia