Derma Hydrating Cocktail 5x3ml - Kvalitné hydratačné ošetrenie kyselinou Hyalurónovou 1%

Kód: A1308
DORUČENIE 24H
Značka: Derma 2.0
€60 –35 %
Derma Hydrating │Zöllner Medical
€60 –35 % €39 / bal. €46,80 vrátane DPH €7,80 / 5 ml
Iba pre prihlásených
Možnosti doručenia

Derma-Hydrating® - Hydratačný koktail pre kompletné hydratačné ošetrenie je veľmi efektívna hydratačná liečba založená na lineárnej kyseline hyalurónovej strednej molekulovej hmotnosti. Kyselina hyalurónová umožňuje udržiavať správne percento vody potrebné na "opätovnú aktiváciu" všetkých metabolických procesov, ako aj na výrazné zníženie nadmerného epidermálneho odparovania vody, ktoré udržuje tkanivá pružné a tónované. Môže sa použiť na tvár, krk a dekolt počas celého ročného obdobia, pretože nie je fotosenzitívna.

Detailné informácie

Podrobný popis

Hydratácia pokožky môže byť potrebná v dôsledku viacerých faktorov ako napríklad: nesprávne čistenie pleti, nepriaznivé klimatické podmienky, prirodzené starnutie, fotoaging, atď. Ak dôjde k zmene optimálnych hladín hydratácie, môžeme pociťovať určité nepohodlie a naša pokožka stráca jas a uniformitu. 
 
Derma-hydratačný® koktail je veľmi efektívna hydratačná liečba založená na lineárnej kyseline hyalurónovej strednej molekulovej hmotnosti. Kyselina hyalurónová umožňuje udržiavať správne percento vody potrebné na "opätovnú aktiváciu" všetkých metabolických procesov, ako aj na výrazné zníženie nadmerného epidermálneho odparovania vody, ktoré udržuje tkanivá pružné a tónované. Môže sa použiť na tvár, krk a dekolt počas celého ročného obdobia, pretože nie je fotosenzitívna.
 
Ideálne ošetrenie pre suchú pokožku, dehydrovanú a senescentnú.
 
Moisturačný agent:
 
Lineárna stredná molekulárna hmotnosť Kyseliny Hyalurónovej 1%.
 
Balenie: 5 sterilných injekčných liekoviek s objemom 3 ml. 5x3ml
 
Upozornenie: DERMA HYDRATING JE IHNEĎ PRIPRAVENÝ NA POUŽITIE a nevyžaduje pridanie, ani riedenie akéhokoľvek druhu látky!
 
POPIS:
 
NEZOSIEŤOVANÁ HYDRATAČNÁ KÚRA S KYSELINOU HYALURÓNOVOU 1% - DERMA HYDRATING
 
Hydratačné ošetrenie Derma Hydrating je založené na nezosieťovanej (lineárnej) kyseline hyalurónovej v percentách 10mg/ml. Kyselina hyalurónová je polysacharid, ktorý patrí do skupiny glykoaminoglykánov a mukopolysacharidov. Jeho viskozita a molekulová hmotnosť je veľmi podobná tej, ktorá je prítomná v tele. Keďže je biokompatibilná, perfektne sa integruje s telom a tak sa používa a bezpečne vstrebáva.
 
Kyselina Hyalurónová, prítomná v našom tele, s pribúdajúcim vekom postupne klesá, čo spôsobuje stratu pružnosti a tiež príznaky v dôsledku nedostatočnej podpory poskytovanej dermálnou matricou (vrásky), v skutočnosti vypĺňa medzery medzi kolagenovými a elastínovými vláknami, zaisťuje transportný mechanizmus základných živín do buniek a výrazne prispieva k omladeniu pokožky.
 
Hyaluronát sodný je základnou látkou, ktorá zaisťuje hlbokú a trvalú hydratáciu tkanív, pričom viditeľne zmierňuje prejavy v dôsledku stresových faktorov životného prostredia a plynutia času, jeho charakteristická schopnosť pritiahnuť a udržať molekuly vody v tkanivách (hygroskopia) tiež zlepšuje jej pružnosť. Pri aplikácií na pokožku vytvára film, ktorý zabraňuje odparovaniu vody.
 
Pôsobí tiež angiogénne, podporuje proliferáciu endotelových buniek, ktoré chránia pred ultrafialovým žiarením a zlepšujú vaskularizáciu pokožky.
 
Vďaka svojmu zloženiu a štruktúre predstavuje základnú aktívnu látku, ktorú je možné účinne kombinovať s vitamínmi, aminokyselinami, stopovými prvkami alebo inými zložkami na liečbu akejkoľvek nedokonalosti (kombinácia už prítoná v kompletnom biorevitalizačnom koktaile DERMA-BIO)
 
VÝSLEDOK
 
Vďaka všestrannosti použitia je DERMA HYDRATING víťaznou zbraňou profesionálov v estetickom sektore, nielen pre kozmetické centrá, ale aj pre odborných lekárov, ktorí chcú dosiahnuť konkrétne uspokojivé a dlhotrvajúce výsledky prostredníctvom transdermálnych techník ako napr.(microneedling, elektroporácia, forforéza, kontinuálne galvanické prúdy, ultrazvuk a iné.) alebo mezoterapia.
 
100% VYROBENÉ V TALIANSKU
 
NAVRHNUTÉ A VYROBENÉ PODĽA NORMY ISO 22716:2007 A ISO 13485:2016 AKREDITOVANÝMI TALIANSKYMI LABORATÓRIAMI
 
akreditácia

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

„Jednoduchosť a efektívnosť!“

„Vráťte sa k základným prvkom, aby ste znovuobjavili účinnosť aktívnych zložiek a látok!“

Derma 2.0® sa už dlhé roky venuje všetkým profesionálom v estetickej a lekárskej estetickej oblasti v Taliansku a po celom svete. Záväzok k neustálemu hľadaniu nových špičkových aktívnych látkok, pedantnosť vo výrobe a postprodukcii, rýchla a efektívne asistenčné služby zákazníkom, robia produkty Derma 2.0® dokonalými pre všetkých profesionálov, ktorí hľadajú rýchle, efektívne a bezpečné riešenia.

Derma 2.0 - Je prémiová talianska značka najvyššej kvality zameraná na výrobu a distribúciu: transdermálnych a  mezoterapeutické koktailov, chemických peelingov a kozmeceutík.

Všetky produkty Derma 2.0® sú prísne formulované a vyrobené v úplnom ohľade na životné prostredie, bez akýchkoľvek testov na zvieratách, bez syntetických antioxidantov ako sú BHT a BHA, hliníkové soli, povrchovo aktívne látky SLS a agresívne SLES. DERMA 2.0® sa už dlho venuje príprave všetkých odborníkov v estetickom a lekárskom estetickom sektore v Taliansku a na svete na tých najvyšších úrovniach.

Vďaka záväzku neustáleho hľadania špičkových produktov a zariadení, starostlivo vybraných z najlepších značiek, starostlivosti o zákazníka pred a po predaji, je DERMA 2.0® jedným z národných a medzinárodných lídrov v distribúcii prístrojov Dermapen a chemického peelingu. Liekoviek s mezoterapiou, Kozmeceutiká a profesionálnu kozmetiku.

Primárnym cieľom DERMA 2.0® je vždy ponúkať vynikajúce služby s najlepšími produktmi dostupnými na trhu. V neposlednom rade je dôležitá aj starostlivosť a podpora zákazníkov pri výbere produktov určite plus, ktorú našu spoločnosť odlišuje.

PREČO SA SPOĽAHNÚŤ NA DERMA2.0®?

Vďaka Derma 2.0® môže mať profesionál v estetickom sektore tie najkvalitnejšie produkty z tých najkvalitnejšie vybraných surovín a produktov a zariadení z miliónov možných medzinárodných návrhov. Výber surovín, kvalita, jednoduchosť použitia a účinnosť sú len niektoré z mnohých potrebných a prísnych požiadaviek.

Derma 2.0 - Je prémiová talianska značka najvyššej kvality zameraná na prírodné produkty ako mezoterapia, mezokoktejly, biorevitalizácia a pod.

K značke poskytujeme školenia, ktoré budú prebiehať na západnom, strednom a východnom Slovensku. Budú prebiehať formou a) online kurzu, b) prezenčná forma workshopu. Pokiaľ máte záujem o školenie zakončené certifikáciou, prosíme kontaktujte nás na info@zollnermedical.com.

POMOŽTE NÁM BYŤ V HARMÓNIÍ S PRÍRODOU A NAŠÍM TELOM!

Všetky produkty DERMA 2.0 sú dôsledne vyvinuté a vyrábané v úplnom ohľade na životné prostredie; SME PROTI EXPERIMENTOM NA ZVIERATÁCH, JEDNÁ SA O PRÍRODNÝ PRODUKT, RUČNE VYROBENÝ, bez syntetických antioxidantov, ako sú BHT a BHA, hliníkových solí, agresívnych povrchovo aktívnych látok SLS a SLES.

MULTIFUNKČNÉ PROFESIONÁLNE KOKTEJLY

Profesionálne koktaily prémiovej značky Derma 2.0® boli vyvinuté pre všetkých profesionálov v kozmetologickej a lekárskej estetickej oblasti ktorí chcú dosiahnuť hmatateľné a konkrétne výsledky v ošetreniach všetkých nedokonalostí ako tváre tak i tela.

Zloženie značky Derma 2.0® je formulované v súlade s dodržiavaním najprísnejších zdravotných nariadení, zložením čisté, vysoko koncentrované, s aktívnou kvalitou látky, farmaceutickej kvality, sterilné, s veľmi vysokou toleranciou, bezpečné a testované.

S koktejlami Derma 2.0® je možné efektívne liečiť: celulitídu, lokalizovanú adipozitu, strie, jazvy, vrásky, hyperpigmentáciu, akné, stratu pevnosti pokožky, alopéciu a všetky nedokonalosti súvisiace so starnutím. (Anti-aging ošetrenia)

Mesoteriapiu Kompletné ošetrenia tváre a tela podľa potreby

Transdermálny prenos:

  • Needling - Mikroihličky
  • Elektroporácia
  • Iontoforéza
  • Ultrazvuk
  • Kyslíková terapia