DERMA 2.0 - BIO PEEL 5x5ml - Biorevitalizačný peeling s obsahom kyseliny mliečnej, kyseliny mandľovej, kyseliny salicylovej a iných účinných látok

Kód: A0275
Novinka DORUČENIE 24H Modul množstevní slevy
Značka: Derma 2.0
€58,90 / bal. €70,68 vrátane DPH
Iba pre prihlásených
Možnosti doručenia

Biorevitalizačný peeling na tvár pre biorevitalizáciu bez ihiel DERMA-BIO PEEL D2.0

Bio-revitalizačný peeling na tvár. Adjuvant pri liečbe vrások, malých škvŕn, matnosti, nehomogénnej textúry a nehomogenity pleti, dodáva pleti žiarivý a tónovaný vzhľad už od prvej aplikácie, bez toho, aby bola agresívna. Vhodné pre všetky typy pleti, vekové kategórie a etnické skupiny.

Pre optimálne ošetrenie na udržanie výsledkov dosiahnutých v kozmetike postupujte nasledovne:

 • Čistite ráno a večer s hydratačnou čistiacou penou (v prípade suchej a/alebo citlivej pleti) alebo vyvažujúcou penou (v prípade zmiešanej / mastnej pleti) D2.0
 • Naneste na Biorevitalizing krém na tvár Derma-Bio Cream D2.0 ráno a večer
 • Aplikujte D2.0 exfoliačný peeling RAZ TÝŽDEŇ

 

Detailné informácie

Podrobný popis

DERMA - BIO PEEL - Biorevitalizačný peeling na tvár pre Biorevitalizáciu tváre bez ihiel

Bio-revitalizačný peeling na tvár

Biorevitalizačny peeling bez ihlel Biorevitalizačný peeling Derma-Bio Peel D 2.0, Biorevitalizácia bez ihly s biorevitalizačným peelingom na tvár Derma-Bio Peel D 2.0

Bio-revitalizačný peeling Derma-Bio Peel D 2.0 liečbu tváre biorevitalizácia bez ihiel vďaka špeciálnemu zloženiu bi-fázy a kombinácie exfoliačného činidla, aminokyseliny a prírodné hydratačné, výživné a upokojujúce výťažky, pôsobí na všetky známky starnutia a vytvárajú "liftingový" efekt bez ihiel alebo skalpelov.

Zloženie biorevitalizačného peelingu na tvár Derma-Bio Peel

 • Kyselina mliečna: je alfa-hydroxykyselina získana fermentáciou mlieka. Má molekuly, ktoré sú rozmerovo väčšie ako kyselina gykolová, takže je schopná dosiahnúť menšiu hĺbku, čím je menej agresívna. Stimuluje produkciu ceramidov (escenciálnych Iipidov pre udržanie správnej architektúry pokožky) a má hygroskopické schopnosti, to znamená, že je schopný čerpať vodu z hlbších vrstiev. Pôsobí keratolyticky a vyrovnáva pH. Je indikovaný v prípadoch suchosti a dehydratácie pokožky.
 • Kyselina mandľová: je alfa-hydroxykyselina získaná z horkých mandľí, ktorá exfoliuje na úrovni najpovrchovejšej vrstvy pokožky ako tonizujúce ošetrenie. Tento konkrétny peeling (peeling s 50% kyselinou mandľovou) urýchľuje bunkovú výmenu rozbitím malých väzieb súdržnosti medzi epitelovými bunkami stratum corneum, ktoré sú tak jemne odstránené čím sa najvnútornejšie vrstvy pokožky dostanú na povrch s kompaktnejším a žiarivejším vzhľadom. Vďaka nepretržitej aplikácii je výsledkom vizuálne hladšia pokožka a homogénnejšia textúra
 • Kyselina salicylová: je beta-hydroxykyselina získaná z vŕby (salix alba) získanej enzymatickou hydrolýzou salicilínu. Je to organická, bezfarebná kyselina s kryštalickou štruktúrou, ktorá nie je veľmi rozpustná vo vode. Má keratolytické vlastnosti (rozbíja keratín korneodesmozómov, čím oslabuje väzby medzi lipidmi), podporuje exfoliáciu, pôsobí antibakteriálne a protizápalovo.
 • Serín: prispieva k tvorbe globulínov a protilátok a má dôležitý hydratačný účinok.

 • Glycín: je základnou zložkou trojitej špirály kolagénu a je aminokyselinou prítomnou vo väčšom množstve v kožnom NMF (Natural Moisturizing Factor). Má hydratačné, zvlhčujúce, antioxidačné a regeneračné vlastnosti.

 • Prolín: zlepšuje textúru pokožky tým, že pomáha produkovať kolagén a elastín, čím znižuje ich stratu v dôsledku procesu starnutia.

 • Ryžový olej: s upokojujúcimi vlastnosťami a vynikajúcim prírodným filtračným činidlom proti UVA a UVB lúčom.

 • Ružový muškátový olej: chráni pokožku pred dehydratáciou, regeneruje poškodené tkanivá a pôsobí antioxidačne proti starnutiu pokožky.

 • Výťažok z peľu: bohatý na vitamíny, vyživuje, stimuluje, detoxikuje, reštrukturalizuje a zjemňuje.

 • Extrakt z divej sóje: obsahuje bielkoviny, vápnik, horčík, mastné kyseliny, najmä kyselinu linolovú (omega 6) a kyselinu alfa-linolovú (omega 3), dôležité antioxidanty.

 • Olivový olej: s antioxidačnými vlastnosťami sa extrakt z olivových listov používa v rôznych produktoch osobnej starostlivosti pre svoje antioxidačné a antibakteriálne výhody.

 • Olej z pšeničných klíčkov: hydratačný, vyživujúci a so silným účinkom proti vráskam.

 •  Arganový olej: prírodný argánový olej je vďaka svojim antioxidantom, účinným proti voľným radikálom.,považovaný za silný prostriedok proti vráskam. To však nie je všetko: výživné a hydratačné látky, ktoré obsahuje, z neho robia hodnotný produkt na tvorbu kolagénu.

Ako vyzerá peeling na biorevitalizáciu tváre a biorevitalizáciu bez ihiel s Derma-Bio Peel D2.0

Prezentácia: Škatuľka s 5 injekčnými liekovkami s objemom 5 ml

Indikácie: Dehydratácia, starnutie, dyschrómia, strata tonusu a elasticity tkaniva, predčasné starnutie.

Oblasti použitia: tvár, krk, dekolt a ruky

Protokol použitia:

Na dokonale neporušenú a vyčistenú pleť špeciálnou čistiacou penou zvolenou podľa typu ošetrovanej pleti (Derma Hydrating Mousse pre normálnu suchú pleť alebo Derma-Purifying Mousse pre zmiešanú mastnú a nečistú pleť) naneste pred ošetrovací odmasťovací roztok D2.0 a nechajte pár sekúnd odparovať (vyhnite sa očnému okoliu). Ampulku peelingu Derma-Bio Peeling niekoľko sekúnd silno pretrepte, pričom dbajte na to, aby ste zmiešali olejovú fázu a vodnú fázu, potom naneste celý obsah kompletného biorevitalizačného peelingu na tvár Derma-Bio Peel D2.0 s použitím vejárovej kefy alebo gázy na zakrytie ošetrovanej oblasti. V tejto fáze môžete pocitovať mierne pocity pálenia, brnenia a svrbenia, ktoré sú úplne normálne a tolerovateľné, v prípade potreby pokračujte v nútenom vetraní smerom k ošetrovanej oblasti. Produkt nechajte pôsobil rôznu dobu od 2 do 10 minút (až po mierny erytém), potom pokračujte v neutralizácii a odstránení biorevitalizačného peelingu na tvár nastriekaním priamo na ošetrovanú pokožku (vždy sa vyhýbajte očiam a slizniciam) neutralizačný roztok D2.0.

Doba pôsobenia biorevitalizačného peelingu Derma-Bio Peel D2.0 je extrémne variabilná, pretože citlivosť a hrúbka pokožky sa líši od subjektu k subjektu. Po neutralizácii a odstránení pokračujte v nanesení D2.0 upokojujúceho krému na masku po ošetrení a nechajte ho pôsobiť asi 20 minút. Ukončite s aplikáciou SPF 50+ D2.0 slnečný ochranný filter. 

Frekvencia ošetrenia: Celý protokol biorevitalizácie tváre je možné vykonať po 7-10 dňoch, kým sa nedokonalosť, ktorá má byť ošetrená, nezlepší (až 1 krát týždenne počas 5 po sebe nasledujúcich týždňov).

Poznámka: V kabíne pri šokovom ošetrení, po neutralizácii peelingu, pokračujte v ošetrení pokožky vpichovaním alebo elektroporáciou kompletného biorevitalizačného kokteilu Derma-Bio.

Odporúčania po liečbe doma: Po ošetrení upokojujte ošetrované miesto D2.0 po ošetrení upokojujúci mastný krém a aplikujte SPF 50+ D2.0 opaľovací krém. Na dokončenie celej doby ošetrenia sa odporúča denne, ráno a večer aplikovať biorevitalizačný pleťový krém Derma-Bio Cream.

Všetky produkty DERMA 2.0 sú prísne formulované a vyrobené s úplným ohľadom na životné prostredie, PROTI EXPERIMENTÁCIÁM NA ZVIERATÁCH, PRÍRODNE RUČNE VYROBENÉ, bez syntetických antioxidantov ako BHT a BHA, hliníkových solí, agresívnych povrchovo aktívnych látok SLS a SLES.

PRODUKT JE VYROBENÝ V EURÓPSKEJ ÚNIÍ (EU)

eu


Zöllner Medical International je výhradným distribútorom značky Derma 2.0 pre CZ a SK trh. V prípade záujmu o ďalšie informácie, prosím kontaktujte nás na našej infolinke 0911 373743, alebo info@zollnermedical.com.

Máte záujem o školenie? Potom Zöllner Academy je tu práve pre vás. Neváhajte a ozvite sa nám ešte dnes! Radi vás zaškolíme, poskytneme marketingové materiály, FB a Instagram prezentáciu, webovú prezentáciu, roll-upy, banery a polepy okien a hlavne máme všetok čas vesmíru, aby sme vás čo najlepšie podporili a pevne stáli pri vašom úspešnom napredovaní!

Váš Zöllner Medical tím 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

„Jednoduchosť a efektívnosť!“

„Vráťte sa k základným prvkom, aby ste znovuobjavili účinnosť aktívnych zložiek a látok!“

Derma 2.0® sa už dlhé roky venuje všetkým profesionálom v estetickej a lekárskej estetickej oblasti v Taliansku a po celom svete. Záväzok k neustálemu hľadaniu nových špičkových aktívnych látkok, pedantnosť vo výrobe a postprodukcii, rýchla a efektívne asistenčné služby zákazníkom, robia produkty Derma 2.0® dokonalými pre všetkých profesionálov, ktorí hľadajú rýchle, efektívne a bezpečné riešenia.

Derma 2.0 - Je prémiová talianska značka najvyššej kvality zameraná na výrobu a distribúciu: transdermálnych a  mezoterapeutické koktailov, chemických peelingov a kozmeceutík.

Všetky produkty Derma 2.0® sú prísne formulované a vyrobené v úplnom ohľade na životné prostredie, bez akýchkoľvek testov na zvieratách, bez syntetických antioxidantov ako sú BHT a BHA, hliníkové soli, povrchovo aktívne látky SLS a agresívne SLES. DERMA 2.0® sa už dlho venuje príprave všetkých odborníkov v estetickom a lekárskom estetickom sektore v Taliansku a na svete na tých najvyšších úrovniach.

Vďaka záväzku neustáleho hľadania špičkových produktov a zariadení, starostlivo vybraných z najlepších značiek, starostlivosti o zákazníka pred a po predaji, je DERMA 2.0® jedným z národných a medzinárodných lídrov v distribúcii prístrojov Dermapen a chemického peelingu. Liekoviek s mezoterapiou, Kozmeceutiká a profesionálnu kozmetiku.

Primárnym cieľom DERMA 2.0® je vždy ponúkať vynikajúce služby s najlepšími produktmi dostupnými na trhu. V neposlednom rade je dôležitá aj starostlivosť a podpora zákazníkov pri výbere produktov určite plus, ktorú našu spoločnosť odlišuje.

PREČO SA SPOĽAHNÚŤ NA DERMA2.0®?

Vďaka Derma 2.0® môže mať profesionál v estetickom sektore tie najkvalitnejšie produkty z tých najkvalitnejšie vybraných surovín a produktov a zariadení z miliónov možných medzinárodných návrhov. Výber surovín, kvalita, jednoduchosť použitia a účinnosť sú len niektoré z mnohých potrebných a prísnych požiadaviek.

Derma 2.0 - Je prémiová talianska značka najvyššej kvality zameraná na prírodné produkty ako mezoterapia, mezokoktejly, biorevitalizácia a pod.

K značke poskytujeme školenia, ktoré budú prebiehať na západnom, strednom a východnom Slovensku. Budú prebiehať formou a) online kurzu, b) prezenčná forma workshopu. Pokiaľ máte záujem o školenie zakončené certifikáciou, prosíme kontaktujte nás na info@zollnermedical.com.

POMOŽTE NÁM BYŤ V HARMÓNIÍ S PRÍRODOU A NAŠÍM TELOM!

Všetky produkty DERMA 2.0 sú dôsledne vyvinuté a vyrábané v úplnom ohľade na životné prostredie; SME PROTI EXPERIMENTOM NA ZVIERATÁCH, JEDNÁ SA O PRÍRODNÝ PRODUKT, RUČNE VYROBENÝ, bez syntetických antioxidantov, ako sú BHT a BHA, hliníkových solí, agresívnych povrchovo aktívnych látok SLS a SLES.

MULTIFUNKČNÉ PROFESIONÁLNE KOKTEJLY

Profesionálne koktaily prémiovej značky Derma 2.0® boli vyvinuté pre všetkých profesionálov v kozmetologickej a lekárskej estetickej oblasti ktorí chcú dosiahnuť hmatateľné a konkrétne výsledky v ošetreniach všetkých nedokonalostí ako tváre tak i tela.

Zloženie značky Derma 2.0® je formulované v súlade s dodržiavaním najprísnejších zdravotných nariadení, zložením čisté, vysoko koncentrované, s aktívnou kvalitou látky, farmaceutickej kvality, sterilné, s veľmi vysokou toleranciou, bezpečné a testované.

S koktejlami Derma 2.0® je možné efektívne liečiť: celulitídu, lokalizovanú adipozitu, strie, jazvy, vrásky, hyperpigmentáciu, akné, stratu pevnosti pokožky, alopéciu a všetky nedokonalosti súvisiace so starnutím. (Anti-aging ošetrenia)

Mesoteriapiu Kompletné ošetrenia tváre a tela podľa potreby

Transdermálny prenos:

 • Needling - Mikroihličky
 • Elektroporácia
 • Iontoforéza
 • Ultrazvuk
 • Kyslíková terapia