Predaj iba pre odborných lekárov, estetické centrá alebo kozmetické salóny! Viac info na našej infolinke +421 911 373743!

Neutralizačný roztok D 2.0® po ošetrení peelingom, 100ML

Kód: 1308
Novinka GARANCIA DORUČENIA 48H
Značka: Derma 2.0
€13,50 / bal. €16,20 vrátane DPH €6,75 / 50 ml
Iba pre prihlásených

Neutralizačný post peelingový roztok D 2.0® je určený na bezpečné, definitívne a účinné odstránenie všetkých peelingov, ktoré je potrebné po ošetrení zablokovať a odstrániť. Medzi chemickými peelingami,  ktoré potrebujú neutralizáciu neutralizačným roztokom D 2.0®, nájdeme napríklad peeling založený na kyseline glykolovej a peeling kyseliny pyruvovej.

Detailné informácie

Podrobný popis

Neutralizačný post peelingový roztok D 2.0® je určený na bezpečné, definitívne a účinné odstránenie všetkých peelingov, ktoré je potrebné po ošetrení zablokovať a odstrániť.

Medzi chemickými peelingami,  ktoré potrebujú neutralizáciu neutralizačným roztokom D 2.0®, nájdeme napríklad peeling založený na kyseline glykolovej a peeling kyseliny pyruvovej.

Ďalšie výrobky DERMA 2.0 zakúpite online tu:

BALENIE : 100 ml - rozprašovač, použiteľný na tvár, krk, dekolt, ruky a telo.

PROTOKOL POUŽITIA:

Neutralizačný peelingový roztok D2.0® aplikujte postrekom priamo na oblasť ošetrenú chemickým  peelingom a počkajte niekoľko sekúnd a následne odstráňte zvyšky bavlneným tampónom. V prípade potreby opakujte niekoľkokrát.

Všetky výrobky DERMA 2.0 sú dôsledne formulované a vyrábané s úplným ohľadom na životné prostredie; VYROBENÉ BEZ TESTOVANIA NA ZVIERATÁCH, HAND MADE, bez syntetických antioxidantov, ako sú BHT A BHA, hliníkové soli, agresívne povrchovo aktívne látky SLS a SLES.

PRODUKT JE VYROBENÝ V EURÓPSKEJ ÚNII (EU) (TALIANSKU)

EU

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: