Derma acido glicolico peeling 50% D2.0 - Peeling s kyselinou glykolovou 50ml

Kód: A0291
DORUČENIE 24H Modul množstevní slevy
€49 / ks €58,80 vrátane DPH €9,80 / 10 ml
Skladom
Môžeme doručiť do:
23.4.2024
Možnosti doručenia

DERMA 2.0 PEELING S KYSELINOU GLYKOLOVOU

Chemický peeling na báze kyseliny glykolovej 50% pH 2,0 s obnovujúcim účinkom určený na ošetrenie vrások, chronoagingu, jaziev a strii.

Vyrobené v Taliansku.

Detailné informácie

Podrobný popis

Derma acido glicolico peeling 50% D2.0 - Peeling s kyselinou glykolovou 50ml

POPIS

D2.0 PEELING S KYSELINOU GLYKOLOVOU

Peeling s kyselinou glykolovou na ošetrenie jaziev, vrások a strií.

Kyselina glykolová je alfa-hydroxykyselina a je jednou z najpoužívanejších látok v estetike a estetickej medicíne na vykonávanie povrchovej exfoliácie. Roztok D2.0 na tvárový peeling s kyselinou glykolovou sa odporúča na liečbu vrások, chronoagingu, fotostarnutia, nehomogenity farby, jaziev a strií, pretože vytvára postupný epidermolytický efekt tým, že oslabuje väzbovú kapacitu lipidov, ktoré držia pohromade odumreté epiteliálne bunky. Na epidermálnej úrovní spôsobuje kyselina glykolová odlúčenie stratum corneum, zatiaľ čo na dermálnej úrovni dochádza k dermálnym papilám v priebehu niekoľkých minút po aplikácii, čo vedie k stimulácii tvorby kolagénu a elastínu, sme teda svedkami odlupovania vonkajšej vrstvy pokožky, zatiaľ čo zdravšie, jasnejšie a lepšie vyzerajúce spodné vrstvy vychádzajú na povrch. Pri opakovanej aplikácii dochádza k výraznému zlepšeniu štruktúry spojivového tkaniva a dermis je hrubšia až o 20-30%.

Balenie: 50 ml flaša s kvapkadlom.

Indikácie: Hlboké vrásky, jazvy a strie.

Zloženie: Kyselina glykolová 50% pH 2,0.

Oblasti použitia: tvár, krk, dekolt, telo.

Protokol používania

Na neporušenú kožu, dokonale očistenú s príslušným čistiacim prostriedkom (zvolené podľa typu pokožky), odmastiť plochy, ktoré majú byt ošetrené pomocou príslušného DEGRASSING SOLUTION D2.0 na suchú pokožku. Počkajte niekoľko sekúnd a pokračujte v aplikácii peelingu na tvár s kyselinou glykolovou pomocou vejárového štetca v množstve potrebnom na úplné pokrytie ošetrovanej časti pokožky (2,5ml). Neaplikujte na pevné a pohyblivé viečka, sliznice a intímne partie. V tejto fáze môžete pociťoval úplne normálne a znesitelné pocity pálenia a brnenia: v prípade potreby pokračujte v nútenom vetraní smerom k ošetrovanej oblasti. Počkajte na objavenie sa difúzneho erytému (načasovanie sa líši podľa typu pokožky, subjektívnej citlivosti a premenlivých faktorov od 60 sekúnd do 2 minút) a pristúpte k okamžitej neutralizácii pomocou neutralizačného roztoku.

Rýchlosť uzávierky je extrémne variabilná, pretože citlivosť a hrúbka pokožky sa líši od objektu k objektu, a preto nie je uvedená definovaná rýchlosť uzávierky. Sledujte reakciu ošetrovanej časti a postupujte podľa nej. Po neutralizácii niekoľkokrát prejdením špecifickým neutralizačným roztokom D2.0 opláchnite chemický peeling čistou vodou a pokračujte s aplikáciou upokojujúcej masky, ktorú nechajte pôsobiť asi 20 minút. Na záver aplikujte krém s ochranným filtrom SPF 50+. Ošetrenie, ktoré je fotosenzibilizačné, by sa nemalo vykonávať počas letných mesiacov. Vždy aplikujte opalovací filter SPF 50+ počas 10 po sebe nasledujúcich dni po ošetrení.

Frekvencia ošetrenia: jedna aplikácia každých 10 dní po dobu minimálne 5 sedení

Chemické a fyzikálne vlastnosti:

  • fyzikálny stav: vodný alkoholový roztok
  • pH: 2,0
  • stupeň penetrácie: povrchový, s postihnutím epidermis a časti papilárnej dermis.

Odporúčania po ošetrení: V dňoch nasledujúcich po ošetrení upokojte pleť nanesením opaľovacieho krému s filtrom SPF 50+.

Všetky produkty DERMA 2.0 sú prísne formulované a vyrobené s úplným ohladom na životné prostredie; PROTI EXPERIMENTÁCIÁM NA ZVIERATÁCH, PRÍRODNE RUČNE VYROBENÉ, bez syntetických antioxidantov ako BHT a BHA, hliníkových solí, agresívnych povrchovo aktívnych látok SLS a SLES.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: