Derma Lifting Cocktail s Argirelinom a Leuphasylom 3ml - Okamžitý LIFTINGOVÝ účinok

Kód: A0296
DORUČENIE 24H Modul množstevní slevy
Značka: Derma 2.0
€19,90 / ks €23,88 vrátane DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
18.6.2024
Možnosti doručenia

DERMA LIFTING - Ampulky s okamžitým liftingovým účinkom ARGIRELINE 5% a Leuphasyl 5%. Fľaštičky na tvár s liftingovým účinkom na báze biomimetických peptidov s liftingovým účinkom proti vráskam. L´Argireline redukuje a zabraňuje vzniku liniek a vrások spôsobených svalovou kontrakciou . Pôsobí priamo na mechanizmus tvorby vrások. Leuphasyl peptid zvyšuje účinok argirelínu.  

Indikácie: glabelárne línie, nasolabiálne línie, čelo, krk.

Detailné informácie

Podrobný popis

Derma Lifting Cocktail s Argirelinom a Leuphasylom 3ml - Okamžitý liftingový účinok

POPIS

FĽAŠTIČKY NA TVÁR S OKAMŽITÝM LIFTINGOVÝM EFEKTOM

Sterilné liekovky na okamžitý lifting na tvár na báze biomimetických peptidov argirelín 5% a leuphasyl 5%.

Tvárové ampulky s Derma-Liftingovým účinkom s argirelínom 5% a  leuphasylom. S neustálym striedaním kontrakcie a relaxácie mimických svalov, každodenným plynúcim časom a progresívnym ochabovaním nadložnej dermálnej matrice sa objavujú znaky dynamického typu nazývané výrazové linky.

Kokteil Derma-Lifting v liftingových ampulkách má za ciel pôsobiť proti tomuto typu nedokonalostí tým, že pôsobí ako botox a výrazne znižuje kontrakciu zodpovedných mimických svalov.

Kombinácia funkčných aktívnych zložiek, ako sú Argireline a Leuphasyl, je nevyhnutná na poskytnutie liftingového a spevňujúceho účinku.

Tieto fľaštičky lifting efekt na báze biomimetických peptidov Derma 2.0 sú efektívnou alternatívou k najznámejším zdvíhacím technikám proti vráskam. Pre tých, ktorí nechcú prísť o svoje výrazy tváre.

Najmä argirelin (acetyl hexapeptid-8) je reťazec 6 aminokyselín, zodpovedný za relaxačnú aktivitu pokožky. Nástup leufasylu do svalu a modulácia argirelinom pri tvorbe komplexu SNARE (súbor integrálnych membránových proteínov) tlmia svalovú kontrakciu. Leuphasyl (pentapeptid-18) interaguje s receptormi pre enkefalíny a uzatvára vápnikové kanály inhibiciou uvoľňovania acetylcholinu v synapsiách.

Sú známe svojou schopnosťou redukovať jemné linky a predchádzať vzniku nových. Táto sterilná liekovka najnovšej generácie redukuje a zabraňuje mimickým vráskam inhibíciou svalovej kontrakcie a je ideálna pre tváre s mnohými mimickými vráskami.

Môže sa dopravovať rádiofrekvenciou, elektroporáciou, ihlovaním dermarollerom alebo dermapenom, mezoterapia (len na lekárske účely)

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

„Jednoduchosť a efektívnosť!“

„Vráťte sa k základným prvkom, aby ste znovuobjavili účinnosť aktívnych zložiek a látok!“

Derma 2.0® sa už dlhé roky venuje všetkým profesionálom v estetickej a lekárskej estetickej oblasti v Taliansku a po celom svete. Záväzok k neustálemu hľadaniu nových špičkových aktívnych látkok, pedantnosť vo výrobe a postprodukcii, rýchla a efektívne asistenčné služby zákazníkom, robia produkty Derma 2.0® dokonalými pre všetkých profesionálov, ktorí hľadajú rýchle, efektívne a bezpečné riešenia.

Derma 2.0 - Je prémiová talianska značka najvyššej kvality zameraná na výrobu a distribúciu: transdermálnych a  mezoterapeutické koktailov, chemických peelingov a kozmeceutík.

Všetky produkty Derma 2.0® sú prísne formulované a vyrobené v úplnom ohľade na životné prostredie, bez akýchkoľvek testov na zvieratách, bez syntetických antioxidantov ako sú BHT a BHA, hliníkové soli, povrchovo aktívne látky SLS a agresívne SLES. DERMA 2.0® sa už dlho venuje príprave všetkých odborníkov v estetickom a lekárskom estetickom sektore v Taliansku a na svete na tých najvyšších úrovniach.

Vďaka záväzku neustáleho hľadania špičkových produktov a zariadení, starostlivo vybraných z najlepších značiek, starostlivosti o zákazníka pred a po predaji, je DERMA 2.0® jedným z národných a medzinárodných lídrov v distribúcii prístrojov Dermapen a chemického peelingu. Liekoviek s mezoterapiou, Kozmeceutiká a profesionálnu kozmetiku.

Primárnym cieľom DERMA 2.0® je vždy ponúkať vynikajúce služby s najlepšími produktmi dostupnými na trhu. V neposlednom rade je dôležitá aj starostlivosť a podpora zákazníkov pri výbere produktov určite plus, ktorú našu spoločnosť odlišuje.

PREČO SA SPOĽAHNÚŤ NA DERMA2.0®?

Vďaka Derma 2.0® môže mať profesionál v estetickom sektore tie najkvalitnejšie produkty z tých najkvalitnejšie vybraných surovín a produktov a zariadení z miliónov možných medzinárodných návrhov. Výber surovín, kvalita, jednoduchosť použitia a účinnosť sú len niektoré z mnohých potrebných a prísnych požiadaviek.

Derma 2.0 - Je prémiová talianska značka najvyššej kvality zameraná na prírodné produkty ako mezoterapia, mezokoktejly, biorevitalizácia a pod.

K značke poskytujeme školenia, ktoré budú prebiehať na západnom, strednom a východnom Slovensku. Budú prebiehať formou a) online kurzu, b) prezenčná forma workshopu. Pokiaľ máte záujem o školenie zakončené certifikáciou, prosíme kontaktujte nás na info@zollnermedical.com.

POMOŽTE NÁM BYŤ V HARMÓNIÍ S PRÍRODOU A NAŠÍM TELOM!

Všetky produkty DERMA 2.0 sú dôsledne vyvinuté a vyrábané v úplnom ohľade na životné prostredie; SME PROTI EXPERIMENTOM NA ZVIERATÁCH, JEDNÁ SA O PRÍRODNÝ PRODUKT, RUČNE VYROBENÝ, bez syntetických antioxidantov, ako sú BHT a BHA, hliníkových solí, agresívnych povrchovo aktívnych látok SLS a SLES.

MULTIFUNKČNÉ PROFESIONÁLNE KOKTEJLY

Profesionálne koktaily prémiovej značky Derma 2.0® boli vyvinuté pre všetkých profesionálov v kozmetologickej a lekárskej estetickej oblasti ktorí chcú dosiahnuť hmatateľné a konkrétne výsledky v ošetreniach všetkých nedokonalostí ako tváre tak i tela.

Zloženie značky Derma 2.0® je formulované v súlade s dodržiavaním najprísnejších zdravotných nariadení, zložením čisté, vysoko koncentrované, s aktívnou kvalitou látky, farmaceutickej kvality, sterilné, s veľmi vysokou toleranciou, bezpečné a testované.

S koktejlami Derma 2.0® je možné efektívne liečiť: celulitídu, lokalizovanú adipozitu, strie, jazvy, vrásky, hyperpigmentáciu, akné, stratu pevnosti pokožky, alopéciu a všetky nedokonalosti súvisiace so starnutím. (Anti-aging ošetrenia)

Mesoteriapiu Kompletné ošetrenia tváre a tela podľa potreby

Transdermálny prenos:

  • Needling - Mikroihličky
  • Elektroporácia
  • Iontoforéza
  • Ultrazvuk
  • Kyslíková terapia