DERMA TONE UP SOLUTION 5x10ml - Monoaktívny DMAE v sterilných liekovkách, roztok na SPEVNENIE pokožky

Kód: 6615
Novinka DORUČENIE 24H
Značka: Derma 2.0
€45 / bal. €54 vrátane DPH €9 / 10 ml
Skladom
Môžeme doručiť do:
23.4.2024
Možnosti doručenia

DMAE v sterilných liekovkách pre pokročilú estetiku alebo dimetylaminoetanol používaný v prípadoch straty tonusu na tvári a tele . Ako prekurzor acetylcholínu je jeho hlavným účinkom obnovenie tonusu tkanív. DMAE má tiež silné vlastnosti proti voľným radikálom . Môže sa používať samostatne alebo v kombinácii s inými funkčnými látkami na tonizačné a spevňujúce kúry na tvári a tele.

5 sterilných injekčných liekoviek po 10 ml

Detailné informácie

Podrobný popis

DMAE – Derma Tone-Up Solution

Monoaktívny na profesionálne použitie v sterilných fľaštičkách na tónovanie a spevňovanie na báze vysoko koncentrovaného DMAE

DMAE alebo dimetylaminoetanol chráni väzby medzi kolagénom a elastínom a je široko používaný v estetike pre svoje spevňujúce a tonizujúce účinky na tvár aj telo (tonizačné ošetrenie) .

DMAE sa používa hlavne na vytvorenie sťahujúceho účinku, pôsobí tiež ako  stimulátor kolagénu a ako pro-reparátor kolagénových a elastínových vlákien .

Použitím DMAE dochádza k rôznym synergickým výsledkom na rôznych úrovniach: zvýšenie napätia v nesvalových bunkách dermis, zvýšenie súdržnosti a pohybu keratinocytov, zvýšenie hydratácie a elasticity stratum corneum, zvýšenie prísunu živín a mechanizmy obrany, zjednocovanie textúry.

Pôsobí tiež ako antioxidant  a opravuje kolagénové a elastínové vlákna pred poškodením spôsobeným voľnými radikálmi.

Pri použití dimetylaminoetanolu ako funkčnej látky bolo počas výskumu pozorované:

  • zvýšenie napätia medzi nesvalovými bunkami dermis;
  • zvýšenie súdržnosti keratinocytov;
  • posilňovač hydratácie a elasticity stratum corneum;
  • prispieva k zásobovaniu živinami a obranným mechanizmom.

Zloženie Derma-Tone Up Solution:

DMAE (dimetylaminoetanol)

Škatuľka s 5 sterilnými liekovkami po 10 ml

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

„Jednoduchosť a efektívnosť!“

„Vráťte sa k základným prvkom, aby ste znovuobjavili účinnosť aktívnych zložiek a látok!“

Derma 2.0® sa už dlhé roky venuje všetkým profesionálom v estetickej a lekárskej estetickej oblasti v Taliansku a po celom svete. Záväzok k neustálemu hľadaniu nových špičkových aktívnych látkok, pedantnosť vo výrobe a postprodukcii, rýchla a efektívne asistenčné služby zákazníkom, robia produkty Derma 2.0® dokonalými pre všetkých profesionálov, ktorí hľadajú rýchle, efektívne a bezpečné riešenia.

Derma 2.0 - Je prémiová talianska značka najvyššej kvality zameraná na výrobu a distribúciu: transdermálnych a  mezoterapeutické koktailov, chemických peelingov a kozmeceutík.

Všetky produkty Derma 2.0® sú prísne formulované a vyrobené v úplnom ohľade na životné prostredie, bez akýchkoľvek testov na zvieratách, bez syntetických antioxidantov ako sú BHT a BHA, hliníkové soli, povrchovo aktívne látky SLS a agresívne SLES. DERMA 2.0® sa už dlho venuje príprave všetkých odborníkov v estetickom a lekárskom estetickom sektore v Taliansku a na svete na tých najvyšších úrovniach.

Vďaka záväzku neustáleho hľadania špičkových produktov a zariadení, starostlivo vybraných z najlepších značiek, starostlivosti o zákazníka pred a po predaji, je DERMA 2.0® jedným z národných a medzinárodných lídrov v distribúcii prístrojov Dermapen a chemického peelingu. Liekoviek s mezoterapiou, Kozmeceutiká a profesionálnu kozmetiku.

Primárnym cieľom DERMA 2.0® je vždy ponúkať vynikajúce služby s najlepšími produktmi dostupnými na trhu. V neposlednom rade je dôležitá aj starostlivosť a podpora zákazníkov pri výbere produktov určite plus, ktorú našu spoločnosť odlišuje.

PREČO SA SPOĽAHNÚŤ NA DERMA2.0®?

Vďaka Derma 2.0® môže mať profesionál v estetickom sektore tie najkvalitnejšie produkty z tých najkvalitnejšie vybraných surovín a produktov a zariadení z miliónov možných medzinárodných návrhov. Výber surovín, kvalita, jednoduchosť použitia a účinnosť sú len niektoré z mnohých potrebných a prísnych požiadaviek.

Derma 2.0 - Je prémiová talianska značka najvyššej kvality zameraná na prírodné produkty ako mezoterapia, mezokoktejly, biorevitalizácia a pod.

K značke poskytujeme školenia, ktoré budú prebiehať na západnom, strednom a východnom Slovensku. Budú prebiehať formou a) online kurzu, b) prezenčná forma workshopu. Pokiaľ máte záujem o školenie zakončené certifikáciou, prosíme kontaktujte nás na info@zollnermedical.com.

POMOŽTE NÁM BYŤ V HARMÓNIÍ S PRÍRODOU A NAŠÍM TELOM!

Všetky produkty DERMA 2.0 sú dôsledne vyvinuté a vyrábané v úplnom ohľade na životné prostredie; SME PROTI EXPERIMENTOM NA ZVIERATÁCH, JEDNÁ SA O PRÍRODNÝ PRODUKT, RUČNE VYROBENÝ, bez syntetických antioxidantov, ako sú BHT a BHA, hliníkových solí, agresívnych povrchovo aktívnych látok SLS a SLES.

MULTIFUNKČNÉ PROFESIONÁLNE KOKTEJLY

Profesionálne koktaily prémiovej značky Derma 2.0® boli vyvinuté pre všetkých profesionálov v kozmetologickej a lekárskej estetickej oblasti ktorí chcú dosiahnuť hmatateľné a konkrétne výsledky v ošetreniach všetkých nedokonalostí ako tváre tak i tela.

Zloženie značky Derma 2.0® je formulované v súlade s dodržiavaním najprísnejších zdravotných nariadení, zložením čisté, vysoko koncentrované, s aktívnou kvalitou látky, farmaceutickej kvality, sterilné, s veľmi vysokou toleranciou, bezpečné a testované.

S koktejlami Derma 2.0® je možné efektívne liečiť: celulitídu, lokalizovanú adipozitu, strie, jazvy, vrásky, hyperpigmentáciu, akné, stratu pevnosti pokožky, alopéciu a všetky nedokonalosti súvisiace so starnutím. (Anti-aging ošetrenia)

Mesoteriapiu Kompletné ošetrenia tváre a tela podľa potreby

Transdermálny prenos:

  • Needling - Mikroihličky
  • Elektroporácia
  • Iontoforéza
  • Ultrazvuk
  • Kyslíková terapia