Melanze Plus 35%, 60ml - Profesionálne intenzívne depigmentačné ošetrenie aj pre hlbšie vrstvy pokožky

Kód: A0690
Novinka DORUČENIE 24H Modul množstevní slevy
Značka: LARIMEDICAL
€41,67 / bal. €50 vrátane DPH €6,95 / 10 ml
Iba pre prihlásených
Možnosti doručenia

Melanze Plus 35% peeling, 60ml- Niekedy je potrebné ešte vyčerpávajúce, intenzívnejšie ošetrenie s väčšou depigmentačnou penetračnou silou. MELANZE PLUS je autentická kombinácia najlepších depigmentačných aktívnych látok vo vysokej koncentrácii, ktorá prináša skvelé výsledky pri znižovaní usadenín melanínu. Stredne silný peeling pre prípady, keď je potrebné pôsobiť v hlbších vrstvách pokožky.

PROFESIONÁLNE POUŽITIE.

LARIMEDICAL  je rad bio vedeckej prírodnej kozmetiky navrhnutý  dermatológmi pre dermatológov.  Avantgardný rad vytvorený s maximálnym percentom zložiek prírodného pôvodu, 100% pôvodný a účinný.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Melanze Plus 35% peeling, 60ml - Niekedy je potrebné ešte vyčerpávajúce, intenzívnejšie ošetrenie s väčšou depigmentačnou penetračnou silou. MELANZE PLUS je autentická kombinácia najlepších depigmentačných aktívnych látok vo vysokej koncentrácii, ktorá prináša skvelé výsledky pri znižovaní usadenín melanínu. Stredne silný peeling pre prípady, keď je potrebné pôsobiť v hlbších vrstvách pokožky.

HLAVNÉ PRÍSADY

 • Kyselina mliečna
 • Kyselina glykolová
 • Kyselina  jablčná
 • Vitamín C
 • Retinol
 • Kyselina azelaová

MELANZE

Hyperpigmentácia

Hyperpigmentácia kože je nadbytok melanínu v koži, ktorý môže mať rôzne príčiny a môže byť rôzneho typu. Slnko je jedným z hlavných faktorov vzniku hyperpigmentácie v dermis v dôsledku nadmerného žiarenia a následného poškodenia kože. Môže to byť tiež spôsobené nadmernou produkciou melanínu, ktorá môže byť difúzna alebo lokálna, to znamená lokalizovaná alebo nie v rôznych oblastiach, ako je tvár, trup a ruky.

Vzhľadom na veľké množstvo slnečného žiarenia, ktorému sme denne vystavení, sa naša pokožka bráni tvorbe melanínu, ktorý nás chráni pred škodlivými účinkami tohto vystavenia.

Melanín je látka, ktorú naše telo produkuje v melanocytoch, v spodnej vrstve epidermis. Je to pigment zodpovedný za farbu kože aj vlasov, očí atď. S vekom je distribúcia melanocytov menej rozptýlená a ich regulácia prebieha telom menej kontrolovane. V niektorých prípadoch dochádza aj k alergickým reakciám alebo k nadprodukcii pigmentu melanínu, čo vedie k hyperpigmentovanej pokožke so škvrnami, melazmou, tmavším odtieňom pleti a ďalšími problémami, ktoré tiež spôsobujú estetické zhoršenie pokožky.

Pred vykonaním akéhokoľvek ošetrenia hyperpigmentácie kože musí odborník vykonať individuálnu a vyčerpávajúcu štúdiu. Profesionál určí, čo hyperpigmentáciu spôsobilo, a najlepšiu alternatívu na jej liečbu, okrem toho, že vylúči prípadné zhubné rany na koži.

TECHNIKA

Farba kože je daná typom, množstvom a distribúciou melanínu, prirodzeného pigmentu, ktorý prechádza našou kožou.

Prirodzené starnutie, znečistenie ovzdušia a vystavenie UV žiareniu spôsobujú abnormálne hromadenie melanínu v koži, čo vedie k slnečným škvrnám, pehám, melasmatám, pečeňovým škvrnám atď. Tieto škvrny nielenže nie sú estetické, ale môžu tiež vyvolať kožné problémy.

K obmedzeniu syntézy melanínu je kľúčovým enzýmom tyrozináza. Tento enzým pôsobí priamo na tvorbu melanínu: tyrozináza znižuje syntézu melanínu a znižuje pigmentáciu kože.

Aby sme znížili množstvo melanínu v našej pokožke, je nevyhnutné mať správne návyky každodennej starostlivosti, ako je používanie opaľovacích krémov, riadna hydratácia pokožky, nevystavovanie sa slnku na príliš veľa hodín a ochrana pokožky počas dňa, tam, kde je slnko, má väčší vplyv.

Ale keď už k poškodeniu našej pokožky došlo, je možné mu predchádzať ošetrením, ako je peeling, ktorý znižuje množstvo pigmentácií v koži a na druhej strane chráni bunky dermis pred trvalým poškodením.

 PROTOKOL

 • Očistite a pripravte ošetrovanú oblasť.
 • Chráňte citlivé miesta. 
 • (Na oči naneste niekoľko bavlniek).
 • Naneste toľko vrstiev prípravku, koľko je potrebných podľa patológie a liečeného pacienta.
 • Nechajte na displeji po dobu 10 až 15 minút alebo tak dlho, ako rozhodne profesionál.
 • Odstráňte produkt vodou a v prípade potreby neutralizujte neutralizačným roztokom. (V závislosti od stavu pokožky)

Zöllner Medical   International   je výhradným distribútorom značky   LARIMEDICAL   pre CZ a SK trh. V prípade záujmu o ďalšie informácie, prosím kontaktujte nás na našej infolinke +420 776 212275, alebo na  info@zollnermedical.com

Máte záujem o školenia? Potom   Zöllner Aesthetic Academy   je tu práve pre vás. Neváhajte a ozvite sa nám ešte dnes! Radi vás zaškolíme, poskytneme marketingové materiály, FB a Instagram prezentáciu, webovú prezentáciu, roll-upy, bannery a polepy okien a hlavne máme všetok čas vesmíru, aby sme vás čo najlepšie podporili a pevne stáli pri vašom úspešnom pokroku!

Váš Zöllner Medical tým

Pharm.Dr.Jana Hrušková

Pharm.Dr.Jana Hrušková

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Larimedical je rad bio vedeckej prírodnej kozmetiky navrhnutý dermatológmi pre dermatológov. Avantgardný rad vytvorený s maximálnym percentom zložiek prírodného pôvodu, 100% bezpečný a účinný. Spoločnosť za roky pôsobenia získala množstvo ocenení. Svoje produkty vyváža do celého sveta.

FOTO-PREMIOS

lab