Post-Peel Plus 7x2ml - Unikátna po-peelingová starostlivosť pre domáce použitie

Kód: A0685
Novinka DORUČENIE 24H Modul množstevní slevy
Značka: LARIMEDICAL
€25 / bal. €30 vrátane DPH €3,57 / 2 ml
Iba pre prihlásených
Možnosti doručenia

Post-Peeling ampulka 2ml  - Navrhnuté tak, aby pôsobilo priamo na ošetrovanú oblasť po skončení biochemického peelingu, ktorému bola vaša pokožka vystavená. Týmto unikátnym spôsobom zaistíme, že celá ošetrená oblasť obnoví svoje prirodzené pH, zachová lipidovú vrstvu dermis a podporí ju, aby obnovila vyvážené zloženie a posilnila proces dermálnej regenerácie, ku ktorému dochádza po biochemickom peelingu.  Po dokončení peelingu je dôležité stimulovať bunky na začatie procesu bunkovej regenerácie, ktorý vedie k mladšej pleti.

NA DOMÁCE POUŽITIE.

LARIMEDICAL  je rad bio vedeckej prírodnej kozmetiky navrhnutý  dermatológmi pre dermatológov Avantgardný rad vytvorený s maximálnym percentom zložiek prírodného pôvodu, 100% pôvodný a účinný.

Detailné informácie

Podrobný popis

Post-Peeling ampulka 2ml  - Navrhnuté tak, aby pôsobilo priamo na ošetrovanú oblasť po skončení biochemického peelingu, ktorému bola vaša pokožka vystavená. 

Týmto unikátnym spôsobom zaistíme, že celá ošetrená oblasť obnoví svoje prirodzené pH, zachová lipidovú vrstvu dermis a podporí ju, aby obnovila vyvážené zloženie a posilnila proces dermálnej regenerácie, ku ktorému dochádza po biochemickom peelingu.  Po dokončení peelingu je dôležité stimulovať bunky na začatie procesu bunkovej regenerácie, ktorý vedie k mladšej pleti.

PRE DOMÁCE POUŽITIE

HLAVNÉ PRÍSADY

  • Lipozómové rastové faktory
  • Extrakt Centella Asiatica
  • Extrakt zo sladkého drievka
  • Extrakt z rozmarínu

98,7% zložky prírodného pôvodu šetrné k pokožke:  Propandiol, Alkohol, Glycerín, Extrakt z Centella Asiatica, Extrakt z harmančeka, Extrakt z rozmarínu, Extrakt zo zeleného čaju, Extrakt zo sladkého drievka

1,3% ďalšie prísady pre zaistenie stability a bezpečnosti receptúry: Fenoxyethanol, Ethylhexylglycerín a Carbomer

POST-PEEL

Po peelingová starostlivosť

Biochemický peeling je exfoliačná technika, ktorá odstraňuje povrchové vrstvy pokožky, obnovuje tkanivo a zlepšuje vzhľad estetických problémov, ako sú škvrny, strie a akné. Vzhľadom na jeho abrazívne pôsobenie na epidermis je veľmi dôležité vedieť, ako sa o pokožku po biochemickom peelingu starať, aby bola zdravá a predišlo sa negatívnym následkom.

LARIMEDICAL sme priekopníkmi vo vykonávaní tohto dermatologického ošetrenia, preto vysvetľujeme, ako by ste mali pleť pripraviť pred a po biochemickom peelingu a aké sú výhody tohto postupu.

TECHNIKA

Po biochemickom peelingu zaznamenáte na pokožke ľahké začervenanie, ucítite suché alebo napnuté tkanivo a uvidíte, ako sa po dvoch dňoch miesto začne odlupovať. Tieto príznaky sú normálnym dôsledkom akejkoľvek hlbokej exfoliácie, s postupom času miznú a nepredstavujú žiadny varovný signál. Všeobecne táto fáza trvá 3 až 4 dni. Pokožka potom začne svoj prirodzený proces regenerácie, a preto si všimnete, že vaša pokožka bude žiarivejšia, hydratovanejšia, pevnejšia as menšími pórmi.

Po prevedení biochemického peelingu je nutné sa o pokožku starať, pretože je citlivejšia a exponovanejšia ako inokedy. Preto ho musíte chrániť, aby nedošlo k podráždeniu a vzniku škvŕn spôsobených slnením.

PROTOKOL

  1. Opatrne otvorte ampulku pri krku.
  2. Použite všetok obsah.
  3. Vyhnite sa očnému okoliu a slizniciam.

Zöllner Medical   International   je výhradným distribútorom značky   LARIMEDICAL   pre CZ a SK trh. V prípade záujmu o ďalšie informácie, prosím kontaktujte nás na našej infolinke +420 776 212275, alebo na  info@zollnermedical.com

Máte záujem o školenia? Potom   Zöllner Aesthetic Academy   je tu práve pre vás. Neváhajte a ozvite sa nám ešte dnes! Radi vás zaškolíme, poskytneme marketingové materiály, FB a Instagram prezentáciu, webovú prezentáciu, roll-upy, bannery a polepy okien a hlavne máme všetok čas vesmíru, aby sme vás čo najlepšie podporili a pevne stáli pri vašom úspešnom pokroku!

Váš Zöllner Medical tým

Pharm.Dr.Jana Hrušková

Pharm.Dr.Jana Hrušková

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Larimedical je rad bio vedeckej prírodnej kozmetiky navrhnutý dermatológmi pre dermatológov. Avantgardný rad vytvorený s maximálnym percentom zložiek prírodného pôvodu, 100% bezpečný a účinný. Spoločnosť za roky pôsobenia získala množstvo ocenení. Svoje produkty vyváža do celého sveta.

FOTO-PREMIOS

lab