PHARMA HERMETIC HAIR RECOVERY PROGRAM WITH SP55 - Liekovky s programom na obnovu vlasov 5x5ml

Kód: A1151
Novinka DORUČENIE 24H
€90 –45 %
Pharma Hermetic Professional Hair Recovery Vials 5x5ml 2
€90 –45 % €49 / bal. €58,80 vrátane DPH €19,60 / 10 ml
Skladom
Môžeme doručiť do:
31.5.2024
Možnosti doručenia

Pôsobí na úrovni pokožky hlavy, revitalizuje vlasové folikuly a poskytuje väčšiu hrúbku a silu.

Okrem toho Hair Recovery Program SP55 podporuje rast nových vlasov a vďaka účinným aktívnym zložkám aktivuje spiace folikuly. Poskytuje všetky potrebné živiny na opravu oslabených a krehkých vlasov. Po ošetrení sú vlasy hustejšie a objemnejšie.

  • Hustejšie vyzerajúce vlasy
  • Väčšia hustota
  • Žiadne vedľajšie účinky
  • Jednoduchá aplikácia
  • Trvalé výsledky

Detailné informácie

Podrobný popis

Revolučná a jediná svojho druhu domáca kúra SP55 proti vypadávaniu vlasov, obočia a fúzov. Toto ošetrenie sa zameriava na vonkajšie ošetrenie na stimuláciu rastu vlasov pomocou špičkových komponentov, ktoré podporujú produkciu nových vlasových folikulov tým, že dodávajú pokožke hlavy všetky potrebné živiny. 

Vypadávanie vlasov je ovplyvnené viacerými faktormi, ako je výživa, životné prostredie, stres a genetika. Cieľom tohto externého ošetrenia je podpora folikulárnych kmeňových buniek na zníženie zápalu, čo na oplátku zaručuje zdravší rast buniek a distribúciu potrebných zložiek. Špecifické zapojenie peptidu SP55 má pozitívny vplyv na aktivitu telomerázy. Telomeráza je korok, ktorý chráni teloméry pred eróziou po replikácii kmeňových buniek.

VÝSLEDKY
✓ Zvyšuje opätovný rast vlasov, obočia a fúzov.
✓ Vlasy sú hustejšie a objemnejšie.
✓ Zabraňuje vypadávaniu vlasov.
✓ Viditeľne zvyšuje hrúbku vlasov.
✓ Posilňuje existujúcu štruktúru vlasov.
✓ Žiadne vedľajšie účinky.
✓ Trvalé výsledky

Pre viditeľné výsledky môže trvať až 3 mesiace používania, ale vo väčšine prípadov sú výsledky viditeľné už po niekoľkých použitiach!

AKO POUŽÍVAŤ
NOVÝ POUŽÍVATEĽ - 1x 5ml injekčná liekovka každých 10 dní (5 injekčných liekoviek = 50 dní štandardnej liečby). 
STÁLÝ POUŽÍVATEĽ - 1 x 5 ml injekčná liekovka každých 30 dní (5 injekčných liekoviek = 5 mesiacov liečby).

APLIKÁCIA

Odporúčame použiť našu domácu kúru SP55 nanášaním prípravku na čistú a suchú pokožku hlavy pomocou mesorolleru alebo mesostampu na zvýšenie absorpcie. Pred aplikáciou nezabudnite vysušiť oblasť. Ošetrenie vmasírujte prstami až do úplného vstrebania a vyhýbajte sa priamemu slnečnému žiareniu po dobu 8 hodín. Z tohto dôvodu je jednoduchšie použiť pred spaním. Neumývajte vlasy ani fúzy aspoň 8 hodín.

SÚPRAVA OBSAHUJE
1x krabičku Program SP55 5x 5ml Injekčné liekovky.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Pharma Hermetic 100x500

Filozofia Pharma Hermetic je španielska pharma spoločnosť, založená na farmaceutických konceptoch, ktoré aplikuje na výskum a vývoj vynikajúcich kozmetických produktov. Využívajúc synergie skupiny, tiež inovuje a vytvára nové receptúry pre kozmetické a biotechnologické produkty.

Produkty Pharma Hermetic sú vyrábané podľa prísnych noriem GMP so schválením EÚ. Pharma Hermetic pevne verí, že tajomstvo krásy sa spolieha na prevenciu ako povinné opatrenie pre ženy aj mužov na celom svete, rozpoznajúc ich hlbšie túžby a maximálne prejavy svojej jedinečnej osobnosti. Pharma Hermetic Limited je jedným z priekopníkov v oblasti produktov vlasovej biotechnológie v Barcelone v Španielsku. Je to špeciálna farmaceutická spoločnosť vyrábajúca produkty na starostlivosť o vlasy a kozmetické prísady.

AranchaBenedí Fotografía __08

Slovo hermetický pochádza z princípu príčiny a následku opísaného v knihe Kybalion (Hermetická filozofia), veríme, že existuje príčina a následok všetkých biologických procesov v našom tele vrátane vypadávania vlasov, preto sme dôkladne preskúmali príčiny vypadávanie vlasov u mužov a žien nájsť bezbolestné, lokálne riešenie, bez vedľajších účinkov s dlhodobými výsledkami.

Pharma Hermetic sa zrodila po rozsiahlych viac ako 20-ročných skúsenostiach v kozmetickom a farmaceutickom svete, zakladatelia Pharma Hermetic sa rozhodli spojiť svoje znalosti a nadobudnuté know-how a založiť spoločnosť, ktorá by svoju činnosť zamerala práve na starostlivosť o vlasy.